Дефолт в Украине

I{eI{C

Well-Known Member
Гонтарева, сучка крашеная на НГ себе подарок "организовывает"
 

Loner

Well-Known Member


Міжнародний валютний фонд погодився з баченням Міністерства фінансів щодо необхідності проведення податкової реформи в Україні, хоча спочатку був проти.
Про це прес-служба Мінфіну з посиланням на інтерв'ю міністра фінансів Наталії Яресько в Ліга.Бізнес.
«Так, спочатку вони були проти, але після декількох місяців переговорів, дискусій з цифрами і фактами їх позиція змінилася. Так що зараз - так, Фонд згоден з нашим баченням. Вони зрозуміли нашу філософію реформи, спрямовану на підвищення доходів і зниження витрат бюджету», - зазначила міністр фінансів.
Нагадаємо: постійний представник МВФ в Україні Жером Ваше нещодавно зазначав, що у питанні податкової реформи для МВФ важливі не лише показники дефіциту держбюджету, але й закладена в реформу політика, яка має скоротити перекоси як у витратах, так і у надходженнях, та дозволить впроваджувати справедливий підхід щодо всіх верств населення.
 

Loner

Well-Known Member


Міністерство фінансів розраховує, що у наступному році дефіцит НАК «Нафтогаз» буде дорівнювати нулю.
Про це прес-служба Мінфіну з посиланням на інтерв’ю міністра фінансів Наталії Яресько в Ліга.Бізнес.
«Ще рік тому дефіцит «Нафтогазу» складав 90 млрд грн. У 2016 році він буде доведений до нуля. Думаю, це дуже суттєвий успіх», - зазначила Яресько.
Також вона повідомила, що пік виплат Фонду гарантування вкладів уже пройдено, тому в бюджеті наступного року закладена значно менша сума, ніж у 2015 році, - у розмірі 16 млрд грн. Що стосується питання капіталізації державних банків, то тут також не передбачається суттєвих витрат.
«У сфері капіталізації держбанків, порівняно з 2015 роком, ми не очікуємо суттєвих витрат. В поточному році на це було закладено 36 млрд грн. Якщо порівняти наступний рік з 2014-м, коли сумарний рівень фінансування держфінансів був більше 12%, то ми зменшили його в два рази - до 6%», - заявила Яресько.
 

Loner

Well-Known Member


Міністр фінансів України Наталія Яресько обіцяє озвучити на засіданні Національної ради реформ компроміс стосовно проекту податкової реформи.
Про це вона сказала під час дискусії на тему: "Податкова реформа і боротьба з корупцією: використання світового досвіду в Україні", повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Щодо компромісу (між авторами альтернативного проекту податкової реформи та урядового проекту - ред.). Компроміс ми будемо пропонувати сьогодні на Національній раді реформ. Я не скажу, що компроміс значить, що кожна людина в країні буде це любити, бо є дуже багато різних точок зору, і вони мають право існувати. Але цей компроміс - це компроміс, який, на мою думку, ефективно зменшує податкове навантаження на бізнес. Це нам потрібно для того, щоб зменшити тіньову економіку і розширити податкову базу для нашої країни", - зазначила Яресько.
Вона висловила сподівання, що нова податкова реформа усуне можливості для суб'єктивних рішень податкових органів, і тим самим прибере корупційну складову у цій сфері.
"Пропозиція Міністерства фінансів полягала в тому, щоб зробити Податковий кодекс найбільш простим, якнайменш суб'єктивним, і зменшити кількість можливих пільг і дір, і можливостей для зловживання... Я думаю, що податкова реформа зменшить всі ці суб'єктивності, вона зменшить всі ці пільги, які використовуються незрозуміло ким, і вона створить (для всіх платників податків - ред.) рівне поле гри", - зазначила Яресько.
За словами міністра фінансів, також буде впроваджено електроний кабінет: "Електронний кабінет дає всім можливість в реальний час без фізичного податківця зрозуміти стан своїх податків і подавати свої декларації не через конкретну особу, а в електронному режимі", - сказала вона.
Нагадаємо, раніше на своїй сторінці у Фейсбуці керівник Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна оприлюднила відкриту заяву авторів законопроекту №3357, в якій зазначено, що компромісу щодо податкової реформи між Міністерством фінансів і авторами її парламентського варіанту досі немає.
 

goool

Well-Known Member
МВФ изменил свои правила для продолжения финансирования Украины
, 21:12


You must be registered for see images

Фото: EPA/UPG
Новости по теме

Неуплата долга перед Россией больше не грозит срывом кредитной программы фонда.

снял запрет на кредитование стран с просроченной суверенной задолженностью, сообщает .

Таким образом Украина даже в случае дефолта по вправе рассчитывать на продолжение поступление денег от МВФ.

Россия голосовала против такого решения и уже заявила, что будет обжаловать его.

"[Решение МВФ] принимается исключительно в ущерб России и в целях легализации возможности Киева не платить по своим долгам. На этом фоне вопиющие выглядит нежелание США решать вопрос ратификации соглашения о пополнении капитала МВФ, который как раз очень бы пригодился для решения долговых проблем Украины. Получается гораздо проще менять сформированные годами базовые правила работы МВФ, затягивать решение об изменении Устава Фонда и его капитализации, что безуспешно уже на протяжении многих лет обсуждается на двадцатке, чем решать по существу проблемы оказавшихся в дефолте стран, реализующих программу МВФ", - цитирует министра финансов РФ Антона Силуанова.

Раньше правила МВФ запрещали ему кредитовать страны, у которых есть долг перед другими государствами. А так как Россия отказывается участвовать в реструктуризации украинских облигаций, а Украина отказывается платить по ним в полном объеме, это ставитло под угрозу всю 17-миллиардную программу МВФ и связанную с ней финансовую помощь от других стран.

Украина должна России 3 млрд долларов по спорным облигациям, которые были выпущены в конце 2013 году как часть помощи режиму Виктора Януковича в обмен на отказ от Ассоциации с Евросоюзом. Президент Владимир Путин обещал Януковичу 15 млрд долларов, но из-за Евромайдана выдал только 3 млрд. Срок погашения бумаг наступает 20 декабря 2015 года.

Минфин Украины отказался погашать эти бонды на условиях, отличных от тех, что были предложены комитету кредиторов во главе с Franklin Templeton и согласованы им.
 

Loner

Well-Known Member


Національний банк України на середу, 9 грудня, підвищив офіційний курс гривні на 54 копійки - до 22,9132 грн за долар проти 23,4507 грн за долар у вівторок.
Такі дані наведені на .
Офіційний курс гривні до євро встановлено на рівні 24,9181 проти 25,3479 у вівторок. За 10 російських рублів дають 3,3063 грн проти 3,4227 грн напередодні.
 

Loner

Well-Known Member


Національний банк України на четвер, 10 грудня, підвищив офіційний курс гривні на 2 копійки - до 22,8949 гривні за долар проти 22,9132 гривні за долар у середу.
Такі дані наведені на НБУ.
Офіційний курс до євро встановлено на рівні 25,0493 гривні проти 24,9181 гривні в середу. За 10 російських рублів дають 3,3085 гривні проти 3,3063 гривні напередодні.
 

Loner

Well-Known Member


Міністерство фінансів пропонує з 1 січня 2016 року суттєво знизити єдиний соціальний внесок, податок на доходи фізичних осіб, податок на доходи підприємств.
Про це під час засідання Кабінету Міністрів сказала міністр фінансів Наталія Яресько, повідомляє кореспондент Укрінформу.
«З метою зниження податкового навантаження ми пропонуємо більш суттєве зниження, ніж було напочатку, зниження ставок податків протягом кількох років. Ми пропонуємо знизити ставку єдиного соціального внеску (ЄСВ) з поточних 41% до 20% вже у 2016 році з максимальним рівнем нараховування 25 мінімальних зарплат», - розповіла міністр фінансів.
За її словами, фізичні особи будуть сплачувати 0% ЄСВ замість нинішніх 3,6%.
«Вже у 2016-ому ми пропонуємо встановити податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) та податок на прибуток підприємств на рівні 18%. Таким чином, доходи фізичних осіб та доходи підприємств будуть оподатковуватися однаково», - зазначила Яресько.
Вона додала, що у 2017 році ПДФО та податок на прибуток будуть знижені до 17%.
«І нарешті, у 2018 році ми маємо намір скасувати ЄСВ та встановити єдиний податок на зарплату на рівні 20%», - анонсувала міністр.
Яресько пояснила, що для забезпечення додаткової підтримки найменш захищеним верствам громадян пропонується залишити єдину соціальну пільгу в розмірі 0,5 мінімальних зарплат та розширити сферу її застосування, збільшивши поріг зарплат для отримання пільги з 1,4 мінімальних зарплат до 3 мінімальних зарплат.
«У 2016 році це приблизно 4134 грн. Це дозволить створити одне з найменших податкових навантажень на заробітну плату у країнах Європейського Союзу. А 16% громадян користуватимуться мінімальною соціальною пільгою та не будуть платити ЄСВ в розмірі 3,6%», - розповіла Яресько.
На її думку, це саме те, чого очікують від уряду українці.
 
Зверху