Конфлікт Порошенко з Коломойським і добровольчими батальйонами

d324co

Well-Known Member
Днeпpoпeтpoвcкaя oблacть нe coбиpaлacь и нe coбиpaeтcя oтдeлятьcя oт Укpaины и будeт дeлaть вce для укpeплeния cтpaны.
Об этoм ЛІГАБізнecІнфopм зaявил зaмecтитeль губepнaтopa Днeпpoпeтpoвcкoй oблacти Гeннaдий Кopбaн.
И, кстати, в случае проигрыша в войне, окупации Украины россией - ни Коломойский, ни Корбан не имеют никаких перспектив, кроме ареста или бегства. Против них в россии уже заведены уголовные дела.
А всенародноизбранныйводинтур - вполне может и остаться при своих заводах.
Да и большинство киевских чиновников, генштабовцев - вполне могут только паспорта сменить и портреты в кабинетах.
 

Whisper

Well-Known Member
Whisper, що ти маєш на увазі "если бы он принципиально не отстаивал свое право вообще класть на закон и на нормы государства"? В теперішньому випадку якраз першими на нього напали. І почали нападати вже давно, просто до "Укртранснафты" він не реагував.
Хоча, якщо брати за початок його напад на "Укррудпром" і інтереси Кучми-Пінчука, то тоді так, він перший почав. Але тоді слід визнати, що Порошенко або з однієї команди з Пінчуком, яка грає проти Коломойського. Або...
По факту маємо:
1-а. "Президент миру" дуже мляво щось робить для захисту України. Некомпетентні вищі армійські чини, здача територій, показуха.
1-б. Беня реально організував і започаткував збір і підтримку добровільних батальйонів. Саме цьому факту в першу чергу ми маємо дякувати, що москальська агресія зупинилась у тих межах, у яких вона зупинилась до того, як керівничтво країни прочухалось і почало хоч щось робити.
2. "Президенту миру" заважають добровольчі бати, їх підпорядковують Авакову. Але і цього замало, їх постійно намагаються дискредитувати. Ну, там народ справді різний набрався, але у інформпросторі ну дуже багато фейків, коли спочатку голосують що "спіймали добровольців з Азова/Дніпро, які ...", а потім йде спростування, що до Азова/Дніпро вони не мають ніякого відношення.
Для центральної влади, будь якої, неконтрольовані збройні загони, це загроза. Тут все правильно. Але неправильно те, що з ними борються з набагато більшою завзятістю, ніж з реальними ворогами. Їх використовують, кидають у найгарячіші місця, забувають у котлах...
3-а. Беня дає свідчення проти рейдерського захоплення Пінчуком "Укррудпрому".
3-б. Найближче оточення "президенту миру" у відповідь оголошує Коломойському війну. Не Ахметову, чи ще купі регіоналів, які фінансують/підтримують сепаратистів. А Коломойському, якого все ж таки багато хто з військових підтримує, і не тільки з військових.

І тут не треба бути Вангою, щоб спрогнозувати неминуче громадянське протистояння, яке цілком може перерости у громадянську війну і втрату державності. Як мінімум конфлікт вже вийшов на той рівень, коли кожен для себе вже почав визначати, за кого він. А це вже означає, що почнеться розкол у суспільстві. Кому це на руку?

Конфлікт двох олігархів, це не мій конфлікт. Для мене, що Коломойський, що Порошенко, що багато інших товстосумів, для початку повинні пройти чистилище - покаятись у гріхах, здати співучасників, віддати державі частину з награбованого і заслужити прощення. Гадаю, саме це і малось на увазі під словом "Реабилитация".

Але я, якщо таки доведеться визначатись, на боці Коломойського. Тому що він реальне щось зробив для захисту України, і порівнюючи можливості олігарха-губернатора і олігарха-президента пропорційно набагато більше зробив. І тому що він хоч одну справу, коли Україну грабували і в який замішані інші олігархи, зрушив з місця. А Порошенко за півроку вже, не зробив нічого з того, що обіцяв. Ми живемо по новому. Але це не завдяки йому, а завдяки війні. Все інше - корупція, закулісні домовленості, здача державних інтересів, всі ознаки колишніх президентів - все це залишилось.
1) Что , серьезно - на Беню кто-то напал ?! ) Не тот ли журналист несчастный , случайно ?!) Про Киев я уже не говорю.
2) За то что Беня организовывал защиту страны , ему спасибо . Хотя это не значит , что все другие не сделали ровным счетом ничего. Но само по себе это не делает его белым и пушистым. Он просто защищал свою собственность , я считаю. При этом , он , помимо укрепления своей собственности , нехило укрепил свою ЛИЧНУЮ "обороноспособность" , а теперь ее использует налево и направо. Ввести армию в Киев не пришло в голову даже Ялынковичу с компанией. И теперь эта шушера днепровская имеет наглость угрожать навести порядок в Киеве ?!.. Рыги хоть только шарики в Раде пускали , когда решался вопрос по НАТО , а из-за этих днепровских запорожцев сейчас моментально активизировались сепары по всей стране. Бенина компания , похоже , даже не отдает себе отчета в возможных последствиях для страны того , чем они сейчас занимаются.
3) У меня много вопросов к олигарху-президенту , но в этих нефтяных историях я на стороне президента и СБУ. Я за то , чтобы не откладывая на потом , спрашивать с тех , кто с использованием зеленых человечков пытается решать свои экономические вопросы . Однозначно , надо таких сразу ставить на место , чтоб другим неповадно было , и чтобы мы потом не сокрушались , что упустили время и просрали страну.
 

d324co

Well-Known Member
Однозначно , надо таких сразу ставить на место , чтоб другим неповадно было , и чтобы мы потом не сокрушались , что упустили время и просрали страну.
Огромный шаг к "просрали страну." мы сделали, избрав президентом олигарха.
Хотя это не значит , что все другие не сделали ровным счетом ничего.
Ахметов?? Пинчук?? Фирташ?? Кто из олигархов???
Сколько вложил средств в оснащение армии хозяин шоколадных заводов ?
Если уж и начинать "раскуркуливание" (проверка с пристрастием законности приватизации) - так начиная с рыжего и заканчивая беней.
 
Останнє редагування:

rfvgy

Ukrainian
Огромный шаг к "просрали страну." мы сделали, избрав президентом олігарха.
Друге місце на президентських перегонах було у Йулі , третє у Ляшка . Комусь ці кандидати більш подобаються ?
Навіть не уявляю їх на перемовинах з іншими світовими лідерами ... І справи були б куди гірші ніж зараз ...
 

Билли Бонс

Well-Known Member
І справи були б куди гірші ніж зараз ...
Как знать,как знать...(это я по поводу второго места)В секте Йулепоклонников не состою,но в свете последних событий,стал задумываться.

А чтобы дела у страны были хороши,нужно быть гетьманом,а не лавочником
 

rfvgy

Ukrainian
Как знать,как знать...(это я по поводу второго места)В секте Йулепоклонников не состою,но в свете последних событий,стал задумываться
Дуже швидко її випустили з в"язниці , поспішали що б на перегони президента встигла . Пригадую ТБ шоу на кацапських каналах , там її розглядали як прийнятну кандидатуру для путлєра що б домовлятись ...
Але це лише припущення - бо історію не перепишеш ....
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
You must be registered for see medias
KOCTа, вот это для тебя тот человек, что должен повести Украину к светлому будущему мира добра, счастья и процветания ? :D
И что "руським пропитым миром" от него не воняет, не? :)
Ну, якщо прихильник тваринок проти Бені, я можу бути спокійним.
Беня нікуди нікого не повинен вести. В ідеалі він має займатись своїми справами. Бізнесом згідно українського законодавства. Але, доки в нас це законодавство кожен в міру власної нахабності і фантазії порушує, чесна людина просто неконкурентноздатна. І от якраз Беня зрушив з місця те, що за 23 роки нікому не вдавалось - посунув перший камінець, на якому вся олігархчно-кримінальна система тримається, і, умовно кажучи, заявив, що хоче далі працювати за законом, але при умові, що і всі інші теж так будуть працювати. За це і отримав від системи у відповідь.
 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
У причастных к убийству сотрудника СБУ в Волновахе обнаружено оружие Днепра-1

У задержанных злоумышленников, причастных к убийству сотрудника Службы безопасности Украины в Волновахе Донецкой обл., обнаружено оружие батальона Днепр-1. Об этом в ходе пресс-конференции сообщил министр внутренних дел Арсен Аваков, передает корреспондент РБК-Украина.

"Действительно позавчера при задержании группы людей, причастных к убийству в Волновахе, у них была обнаружена часть автоматического оружия, которая имела учет в Днепр-1. Часть этого оружия была списана, как потерянная на поле боя после событий в Иловайске", - заявил Аваков.

По его словам, по факту наличия списанного оружия на вторичном рынке возбуждено уголовное дело. "Идет расследование, комната хранения оружия Днепра-1 опечатана, и там со вчерашнего вечера работает специальная комиссия МВД", - добавил министр.

(с) РБК-Украина

Спиралька закручивается... убийца - помощник днепропетровского депутата в ВРУ, оружие - утраченное Днепром....
 
Зверху