Україна та NАТО

rfvgy

Ukrainian
Війська НАТО діляться досвідом із армією України

Львів – На Яворівському полігоні, що на Львівщині, 15 вересня розпочалося українсько-американське навчання «Репід Трайдент – Швидкий Тризуб 2014», в якому беруть участь близько 1200 військовослужбовців із 15 країн. Триватиме найбільше цього року міжнародне військове навчання в Україні до 26 вересня.
Військові української, американської, грузинської, азербайджанської, польської, канадської, норвезької, литовської та інших армій-учасниць цьогорічних навчань вітались кожен своєю мовою. Найбільш чисельною на «Репід Трайдент» є українська група – понад 600 військових, а також американська – близько 200 осіб.
  • You must be registered for see images
  • You must be registered for see images
  • You must be registered for see images
  • You must be registered for see images
  • You must be registered for see images
  • You must be registered for see images
  • You must be registered for see images


Цього року українську армію представляють курсанти академії Сухопутних військ, серед них є ті, які побували під час проведення антитерористичної операції на Сході. Інші підрозділи не беруть участь у «Репід Трайдент», бо зараз перебувають у зоні бойових дій.
«Особливістю цьогорічного навчання буде те, що характерні риси «гібридної війни», яка ведеться на Сході нашої країни, теж розглядатимуться, і наші військові поділяться своїм досвідом», – наголосив полковник української армії Олександр Сивак.
Американці техніки не привезли
Досвід українських бійців у бойовій зоні на Сході цікавить всіх учасників військових навчань, зауважив Радіо Свобода американський полковник Фред Рензі. Він не вперше керує навчаннями на Яворівському полігоні і цьогоріч знову сюди попросився. За словами Фреда Рензі, військові використовують під час навчань штатну зброю і українські бойові машини.
«Військові виконуватимуть типові завдання в полі – це засідки, операція конвоювання, надання першої медичної допомоги. А вже друга фаза навчань, яка пройде наступного тижня, це сценарій розігрування дій, пов’язаних із миротворчою місією. Ми не готуватимемо тут спеціально військових для бойових дій в Україні», – зауважив американський військовий.
Фред Рензі був заскочений тим, що сьогодні український народ дуже активно підтримує свою армію і без цієї допомоги Збройні сили України не протрималися б. «Армія – це відображення суспільства. Без громадян, їхньої підтримки армія не може існувати», зауважив полковник армії США і пообіцяв більше дізнатись про волонтерство в Україні.
Всі учасники «Репід Трайдент» вироблятимуть спільні військові навики, ділитимуться досвідом. Представники іспанської армії вперше беруть участь у таких навчаннях в Україні. Капітан Ігнасіо Ечета каже, що знав про події в Україні. «Я хотів би поділитись досвідом своєї армії з українськими військовими. Це досвід у миротворчих операціях», – зауважив він.
«Ми брали участь у бойових діях в Афганістані, в численних операціях, тому можемо поділитись досвідом», – продовжує розмову канадський військовий Бур Брідже.
Про Україну дізнаються з новин
У навчаннях беруть участь і жінки-військовослужбовці. Серед них Марта Петренко, американка українського походження. Тринадцять років вона служить в американській армії. Молодший сержант каже, що звикла, а спершу було важко. Коли почула про те, що російські війська увірвались в Україну, спершу не повірила.
«Сумно, звісно, але це життя. Друзі мене не запитують, бо знають все, як і я, з новин. Деколи запитують щось з історії. Я розповідаю. Ми про всі події дізнаємось з новин. Мені не було страшно сюди їхати, було дуже цікаво приїхати», – говорить американська військова Петренко, яка ще й допомагає своїм друзям порозумітись з українськими військовими.
Міжнародні навчання на Яворівському полігоні розпочали проводити у 1994 році, а українсько-американські «Репід Трайдент» проходять удесяте.

 

vampirich

Well-Known Member
You must be registered for see images

В Конгрессе США представили законопроект, разрешающий предоставить Украине оружие.

Фото zn.ua

Конгресс США планирует предоставить Украине оружие
17 сентября 2014 | 20:10
В Конгрессе США представили законопроект в поддержку свободы Украины. Документ предусматривает расширение санкций против России и увеличение помощи для Украины, в том числе предоставление летального оружия.

Его представили председатель Комитета внешних отношений Сената США Роберт Менендес из Демократической партии и старший член Комитета сенатор Боб Коркер из Республиканской партии.

Об этом говорится в официальном сообщении на сайте Комитета внешних отношений Сената США.

"Двухпартийное законодательство предусматривает наложение дополнительных санкций на оборонный, энергетический, финансовый секторы российской экономики, а также расширяет военную и невоенную помощь для Украины", - поясняется в документе.

Проект закона предусматривает, в частности, обеспечение Украины "контрнаступательным вооружением", включая противотанковое, групповое оружие и амуницию, радиолокационные системы для выявления артиллерийских позиций противника, беспилотные разведывательные аппараты, средства связи. На это выделят из бюджета США на 2015 год 350 млн долларов.

Документ также предлагает предоставить статус основных союзников США вне блока НАТО для Украины, Молдовы и Грузии и уполномочивает правительство США выделить $10 млн в течение следующих трех лет с целью противостояния российской пропаганде в странах бывшего СССР.

Законопроект требует от администрации США совместно с Украиной разработать краткосрочный план по предоставлению чрезвычайной помощи в энергетической сфере с выделением на это $50 млн из бюджета США на 2015 финансовый год.

Кроме того, предусматривается выделение еще $50 млн в течение трех следующих лет на разработку средне- и долгосрочного плана увеличения производства и улучшения энергоэффективности в контексте повышения энергетической безопасности в Украине.

Что касается санкций против России, документ уполномочивает Президента США применить их против "Рособоронекспорта" и других компаний оборонной отрасли РФ, "которая способствует нестабильности в Украине, Молдове, Грузии и Сирии".

Кроме того, предлагается наложить ограничение на "Газпром", если этот монополист будет "приостанавливать поставки газа" в страны НАТО, Украину, Грузию или Молдову.

Под санкции также могут попасть другие компании за рубежом, которые будут инвестировать в проекты нетрадиционной добычи сырой нефти в России.

Профильный комитет Сената намеревается утвердить этот законопроект уже в четверг, сразу после выступления Президента Украины Петра Порошенко на общей сессии Конгресса.

Подробности
 

vampirich

Well-Known Member
США и Англия(подписанты Будапешстского меморандума), а так же Китай и Франция(которые после тоже выступили гарантами) обязаны воевать вместо нас, не так ли? И вернуть Крым вместо НАС. И Порошенко не хер просить, надо требовать, нет?- перекрыть на хрен газ, создать ядерное оружие и пипец
 

d324co

Well-Known Member
И че они нам сделают? Киев бомбить начнут?
Бомбить не станут, но перестанут покупать у нас то, что покупают сейчас, да еще и без пошлин. Перестанут давать нам кредиты, перестанут высказывать путлеру "глубокую озабоченность" _ думаю этого хватит? а если нет - перекроют границу, и через месяц откроют границу уже с российской империей...
 
Зверху