Сепаратизм/Держзрада

Whisper

Well-Known Member
Ссылка на Цензор не рабочая . Далее о сепаратистских похождениях недоделанного полковника.

Розшукуваний СБУ «Стрілок» зізнався, що привів загін у Слов’янськ із Криму

Командувач загоном самооборони Слов’янська» Ігор Стрєлков – офіцер спецназу ГРУ Російської Федерації – заявив, що ополченці знищуватимуть блокпости і українських військовослужбовців, якщо ті й надалі виконуватимуть свої обов’язки – боротимуться проти «ополчення Донбасу». Про це Стрєлков заявив у відеоінтерв’ю, яке оприлюднило російське видання «Комсомольская правда».
За його словами, серед української армії, сили якої кинуті на боротьбу з «ополченцями», добровольців немає, «сюди вони направлені проти своєї волі».
«Ми розуміємо, що якщо ми почнемо їх вбивати – а такі можливості у нас є, і багато – ми будемо вбивати своїх братів... Це наш противник вже зрозумів і цим користується: вводять солдат-строковиків на штатній бойовій техніці, ставлять блокпост, на нього вводять бійців «Правого сектору», Нацгвардії, СБУ, які під охороною десантників виконують свої обов’язки. Складається ситуація, коли вести вогонь по екстремістам і найманцям ми можемо лише паралельно знищуючи військовослужбовців української армії», – додав він.
«Поки ми не хочемо на це йти. Але якщо така ситуація триватиме, відповідно ми будемо діяти по-іншому», – наголосив Стрєлков.
Також він розповів, хто складає основу ополчення у Слов’янську.
«Це дійсно ополчення, сильно «розбавлене» добровольцями з інших регіонів України. Формувався загін, з яким я прийшов у Слов’янськ, на території Криму. Я не буду цього приховувати. З добровольців. Але дві третини – це громадяни України, причому навіть не кримчани в основному, а біженці з інших регіонів України. Є люди з Житомира, Вінниці, Києва, інших регіонів. Ясна річ, дуже багато донеччан і людей із Луганщини. Власне, за їхньою пропозицією загін і прибув до Слов’янська», – заявив Стрєлков.
Також він повідомив, що більша частина з цих ополченців має бойовий досвід: «Багато воювали в лавах російських Збройних сил, в тому числі і громадяни України. Воювали в Чечні, в Середній Азії. Є люди з досвідом бойових дій в Іраку, Югославії у складі українських ВС».
На питання, звідки у ополченців зброя, Стрєлков заявив, що в перший же день вони роззброїли управління МВС міста Слов’янська, де і було вилучено «достатньо велику кількість вогнепальної зброї».
«Також нами були роззброєні кілька підрозділів 25-ї аеромобільної бригади, підрозділи прикордонних військ України. Відповідно – близько 150 одиниць автоматичної зброї, кілька гранатометів, велика кількість боєприпасів було вилучено і 6 бойових машин – 3 бойових БМД, один БМД1, один БМД2 і один самохідний міномет», – зазначив Стрєлков.
При цьому він заявив, що «люди в переважній більшості – 80% населення – бажають приєднання до Російської Федерації».
«Щоб Донецька народна республіка стала суб’єктом федерації у порядку автономії або якось ще. Частина з них, може, й не горить бажанням приєднатися до Російської Федерації, але в будь-якому разі не хоче перебувати під владою тих, хто захопив владу в Києві», – заявив Стрєлков.
Раніше в ефірі російського телеканалу LifeNews повідомили, що «тимчасовий уряд Донецької народної республіки поклало керівництво блокпостами на командувача народного ополчення Донбасу Ігоря Стрєлкова.
Громадянин Росії Ігор Іванович Стрєлков оголошений в розшук. Стосовно нього розпочато кримінальне провадження за фактом організації навмисного вбивства і вчинення дій на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканності України, проведення диверсійно-підривної діяльності, організації масових заворушень на території східних областей України.
Стрєлков, за даними СБУ, є офіцером Головного розвідувального управління Генштабу Збройних сил Росії, помічником із силових питань самопроголошеного прем’єр-міністра Криму Аксьонова. У Криму Стрєлков відповідав за захоплення військових частин та органів влади і управління, брав участь у допитах українських військовослужбовців і у вербуванні українських громадян у Криму.
За інформацією СБУ, на початку квітня Стрєлков отримав прямий наказ із Москви почати масштабну диверсійну операцію на материковій частині України , зокрема в Донецькій і Луганській областях.

You must be registered for see medias
 
Останнє редагування:

Stydent

Well-Known Member
В СМИ размещено видео, предположительно, тренировки чеченского спецназа с комментарием о том, что глава Чечни Рамзан Кадыров якобы дал Киеву 72 часа на прекращение геноцида русских на Юго-Востоке, угрожая в случае невыполнения ультиматума ввести туда свое военное спецподразделение.

 

d324co

Well-Known Member
В СМИ размещено видео, предположительно, тренировки чеченского спецназа с комментарием о том, что глава Чечни Рамзан Кадыров якобы дал Киеву 72 часа на прекращение геноцида русских на Юго-Востоке, угрожая в случае невыполнения ультиматума ввести туда свое военное спецподразделение.

В связи с вышесказанным, он заявляет и дает срок 72 часа киевской власти на прекращение любого насилия на Юго-Востоке, в противном случае — Чеченская республика вводит на Юго-Восток свое военное спецподразделение, неофициальное название "Эскадрон смерти"
100% фейк, иначе бы это был удивительный подарок, развязывающий руки и одновременно подталкивающий всем известных "соплежуев" )))
 

valery_ua

Well-Known Member

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Потому, что в нынешних реалиях это недопустимо. Кричать что русские вмешиваются в наши дела и звать вмешаться немцев - не корректно.
Не говоря уже о символичности события: 9 мая немецкие войска освобождают Славянск. Шик. Я уже вижу первые полосы российских газет....
Чому це недопустимо?
Не треба плутати офіційний дозвіл, чи навіть запрошення і зовнішнє втручання поза всяким законом.
Щодо російських газет :). Може взагалі давайте дихати не будемо, українською мовою не будемо розмовляти... що ще? Особисто мені вже монопенісюарно що там у московії ще напишуть про "хунту" і "бендерівців". Мене більше хвилює, щоб колорадська зараза була знищена і не розповзалась по всій країні. Якщо вони такі дурні, що захопили представників ОБСЄ, і таким чином дають привід втрутитись іноземним спецпризначенцям, то це їх дурість і їх відповідальність.
 

Udaff4eg

Well-Known Member
Чому це недопустимо?
Не треба плутати офіційний дозвіл, чи навіть запрошення і зовнішнє втручання поза всяким законом.
Щодо російських газет :). Може взагалі давайте дихати не будемо, українською мовою не будемо розмовляти... що ще? Особисто мені вже монопенісюарно що там у московії ще напишуть про "хунту" і "бендерівців". Мене більше хвилює, щоб колорадська зараза була знищена і не розповзалась по всій країні. Якщо вони такі дурні, що захопили представників ОБСЄ, і таким чином дають привід втрутитись іноземним спецпризначенцям, то це їх дурість і їх відповідальність.
Да но проблема в том что их никто не спешит уничтожать, я бы даже сказал на них вообще забили, где АТО? Их же там не миллион сидит
 

d324co

Well-Known Member

А не пора ли нам поучиться у "братской" российской власти ? взять и принять у себя 1:1 такой же закон?
за организацию массовых беспорядков, сопровождавшихся насилием, уничтожением имущества и применением оружия и других предметов и веществ, представляющих опасность, а также за подготовку людей для участия в этих беспорядках.... лишение свободы от 8 до 15 лет
руководство терактом и организация финансирования терроризма. За это предусмотрено от 15 до 20 лет тюрьмы или пожизненное лишение свободы.
Причем демонстративно списать 1:1 с ихнего и, на основании ихнего закона ихних выкормышей посадить ??
 

Stein

Well-Known Member
Чому це недопустимо?
Не треба плутати офіційний дозвіл, чи навіть запрошення і зовнішнє втручання поза всяким законом.
Легитимный президент у нас кто, товарищи? Виктор Фёдорович. Поэтому официальное разрешение будет оформлено без проблем.

Щодо російських газет. Може взагалі давайте дихати не будемо, українською мовою не будемо розмовляти... що ще? Особисто мені вже монопенісюарно що там у московії ще напишуть про "хунту" і "бендерівців". Мене більше хвилює, щоб колорадська зараза була знищена і не розповзалась по всій країні. Якщо вони такі дурні, що захопили представників ОБСЄ, і таким чином дають привід втрутитись іноземним спецпризначенцям, то це їх дурість і їх відповідальність.
А у нас что, нету своих подразделений, которые могут это сделать? Без Бундесвера никак?
Может тогда вообще армию распустим и будем Бундесвер приглашать за абонплату наши конфликты улаживать?
 
Зверху