Окупація Криму.

shpackovskiy

Well-Known Member
Вот они мне "нравятся" сразу ментов вызывают-такие милые:)
 

Stein

Well-Known Member
Я в Сумах живу , а не в Криму . Родина теж .
Розуму великого не треба з танків та ,,Градів,, знести блокпости разом з м. Армянск . Користь яка від жертв ??
ГОЛОВНЕ ПИТАННЯ - КОМУ ЦЕ ПОТРІБНО ? Таким провокаторам як Stein ??
Користь в тому, що ви збережете обличчя, а, можливо, і території.
"Великі розумники", які говорили, що не треба танків - сьогодні вже остаточно втратили Крим. Сьогодні окупаційні війська іншої держави викрадають українських офіцерів, вони захоплюють українські кораблі, штурмують українські військові частини. Що ви, та підтримувані вами "розумники", які не використовують танки та "Гради", зробили аби вирішити ситуацію? Нічого.
Сьогодні Росія без жодного пострілу забрала в України Крим. Не пручаються? Ну і чудово! А давайте ми ще щось заберемо, поки така "халява" діє? І нині Держдума вже надсилає сусіднім з Україною країнам листи з пропозиціями поділити нашу державу:

І знаєте, я їх розумію! А чому б і ні? Віддають задарма, без опору, без пострілів, без крові, без санкцій - де ще таке в світі знайдеш?!
 
Користь в тому, що ви збережете обличчя, а, можливо, і території.
"Великі розумники", які говорили, що не треба танків - сьогодні вже остаточно втратили Крим. Сьогодні окупаційні війська іншої держави викрадають українських офіцерів, вони захоплюють українські кораблі, штурмують українські військові частини. Що ви, та підтримувані вами "розумники", які не використовують танки та "Гради", зробили аби вирішити ситуацію? Нічого.
Сьогодні Росія без жодного пострілу забрала в України Крим. Не пручаються? Ну і чудово! А давайте ми ще щось заберемо, поки така "халява" діє? І нині Держдума вже надсилає сусіднім з Україною країнам листи з пропозиціями поділити нашу державу:

І знаєте, я їх розумію! А чому б і ні? Віддають задарма, без опору, без пострілів, без крові, без санкцій - де ще таке в світі знайдеш?!
Я висловлюю дуже велику стурбованість і занепокоєння з цього приводу, і не поведусь на провокації навіть якщо ви захопите всю Україну...:( (с) Нова влада
п.с. як на мене то є якісь домовленості, чи то з западом чи ще з кимось, і да, Тенюху накази віддає Турчинов, а Турчинову леді Ті.....так само як і Кролику...
 

gidron

СТАРЫЙ ПОГРАНИЧНИК
Я тоже такого мнения.Юлька с Батькивщиной сдают Украину.Так что не только регионалы с комуняками уроды...Я никогда не поверю,что ничего нельзя сделать с этими пророссийскими митингами.Военное положение-отлавливайте провокаторов и сажайте без разбора.Потом мешок на голову,вывезти на границу с РФ,забрать все украинские документы и пинка под сраку.Время нытья и соплей толерантных пока закончилось.Действовать надо предельно жёстко.
 

Life-ua

+ плюс - минус
С какой же стати это они сразу уж так резко врагами стали?
Крымчане для нас не враги , а вот Путинский режим стал врагом с того момента как напал на нашу страну , как по бандитски забрал вышки в крыму , как напали на наши военские части .

Я не знаю для простых людей нада придумать что-то что-бы поддержать , я читал что там пенсии по почте собираются уже присылать (раз казначейство аксёновци заблокировали) Но с другой стороны - мы не должны бесплатно снабжать электричеством ихние воинские части , они под Чонгаром поподключались к нашим ЛЕП - на нас напали и бесплатно питаются нашим электричеством . Может это и нехорошо - но есть вариант потребовать например за свет что-бы они освободили тех 80 моских пехотинцев что россияне взяли в заложники в Феодоссии , с террористами по другому трудно разговаривать
 

Glucker

Здесь был статус
Вот они мне "нравятся" сразу ментов вызывают-такие милые:)
Хорошая идея - вызвать милицию. Чтобы приехала милиция, наваляла на месте а потом засудить по соответствующим статьям УК за сепаратизм ;)
 

Life-ua

+ плюс - минус
Принуждение к миру :

У Криму бюджетникам встановили дедлайн на отримання російського громадянства
В Криму бюджетників поставили перед вибором, або вони здають документи та протягом двох днів отримують російське громадянство, або мають звільнитися з роботи

Про це повідомило джерело.

В той же час, за даними агентства , у Федеральній міграційній службі Росії заявили, що жителі Криму, які не захочуть отримувати російське громадянство, повинні будуть отримати дозвіл на проживання.

«Їм необхідно буде оформити посвідку на проживання, і вони можуть далі продовжувати проживати там же, де вони проживають зараз. Тут якихось великих правових проблем не буде», - розповів заступник голови МФС Сергій Калюжний.

За його словами, жителі Криму, які не хочуть стати громадянами Криму, повинні протягом місяця повідомити про це.
 

rfvgy

Ukrainian
Користь в тому, що ви збережете обличчя, а, можливо, і території.
"Великі розумники", які говорили, що не треба танків - сьогодні вже остаточно втратили Крим. Сьогодні окупаційні війська іншої держави викрадають українських офіцерів, вони захоплюють українські кораблі, штурмують українські військові частини. Що ви, та підтримувані вами "розумники", які не використовують танки та "Гради", зробили аби вирішити ситуацію? Нічого.
Сьогодні Росія без жодного пострілу забрала в України Крим. Не пручаються? Ну і чудово! А давайте ми ще щось заберемо, поки така "халява" діє? І нині Держдума вже надсилає сусіднім з Україною країнам листи з пропозиціями поділити нашу державу:

І знаєте, я їх розумію! А чому б і ні? Віддають задарма, без опору, без пострілів, без крові, без санкцій - де ще таке в світі знайдеш?!
Я бачу Вашу Stein користь отримати від путлера банку варення та пачку печива , Поп Гапон ви наш :) , братчик інетовський . Багато в раССєє ваших братів ??
 
Зверху