"Майдан"

Ваша оцінка, чим має закінчитись майдан


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336

valery_ua

Well-Known Member
Теперь понятно откуда жертвы у ментов :
You must be registered for see images
 

ruslua

Member
Интересно вот что. То что Янык вор и придурок это и так всем понятно. И майдан боролся не только за отставку Яныка и компании, а конечная цель заключается в светлом будущем для Украины. Сейчас кто бы в итоге не стал у руля, перед новой властью основной задачей будет вывод Украины из экономического кризиса. Казна пуста, Россия бабла по всей видимости не даст. Запад тоже просто так никому ничего не дает. Скорее всего Запад бабла отвалит немного взамен на подписание соглашения с ЕС. Соглашение с ЕС — это экономический крах для Украины. Это не Путинская пропаганда. Чтобы это понять можно прочитать текст соглашения. Так сложно и непонятно все написано, но разобраться можно. Впрочем на эту тему много уже всего написано. Развиваться самим ничего не подписывая - это в нынешних условиях далеко не один год. А народ ждать не захочет. После революции всегда хочется перемен и сразу. Ибо за что мы гибли на майдане. Я не спец. У меня нет опыта управления страной. И рассуждаю я на своем примитивном бытовом уровне. И вот я не вижу очертаний светлого будущего.
 

Felix

Well-Known Member
Россия сказала бабла даст, когда будет правительство. Ждем выборы премьера и формирование уряда. Европа вроде как тоже пообещала денег, но сколько это будет и на каких условиях - не ясно. Я думаю наш дефолт не нужен ни европе ни россие.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Интересно вот что. То что Янык вор и придурок это и так всем понятно. И майдан боролся не только за отставку Яныка и компании, а конечная цель заключается в светлом будущем для Украины. Сейчас кто бы в итоге не стал у руля, перед новой властью основной задачей будет вывод Украины из экономического кризиса. Казна пуста, Россия бабла по всей видимости не даст. Запад тоже просто так никому ничего не дает. Скорее всего Запад бабла отвалит немного взамен на подписание соглашения с ЕС. Соглашение с ЕС — это экономический крах для Украины. Это не Путинская пропаганда. Чтобы это понять можно прочитать текст соглашения. Так сложно и непонятно все написано, но разобраться можно. Впрочем на эту тему много уже всего написано. Развиваться самим ничего не подписывая - это в нынешних условиях далеко не один год. А народ ждать не захочет. После революции всегда хочется перемен и сразу. Ибо за что мы гибли на майдане. Я не спец. У меня нет опыта управления страной. И рассуждаю я на своем примитивном бытовом уровне. И вот я не вижу очертаний светлого будущего.
В усьому винні попередники.
На перший час вистачить ось цього:

Якщо серйозно, то країна, у який у генпрокурора такий палац, а у Президента їх декілька, просто не може бути бідною. Судячи по ним, складається враження, що всі кредити, які країна брала, на них і пішли. А це ж ще лише верхівка великого айсбергу.
Якщо не красти, то держвитрати скоротяться на порядок. Але, це, якщо не красти, не займатись корупцією. Якщо ж ні, то вже нічого не врятує.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

23 ЛЮТОГО 2014 19:42
Минулої ночі майор міліції, переодягнувшись під самооборону стріляв з травматичної зброї по вікнах житлових будинків Русанівки

Про це повідомило джерело .

"Самооборонці Русанівки почули постріли з боку будинку Ентузіастів 7. Після чого був затриманий співробітник міліції, який стріляв по вікнах житлових будинків з травматичного пістолета. При ньому були знайдені документи співробітника МВС. Затриманий був явно в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння. Був викликаний наряд міліції дніпровського району та експертна служба. Швидше за все це була спроба дискредитувати місцеву самооборону", - йдеться в повідомленні.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

23 ЛЮТОГО 2014 23:16
На проведення реформ в Україні, після формування уряду, ЄС виділить 20 млрд євро

Про це глава комітету з іноземних справ Європейського парламенту Ельмар Брок сказав в ефірі , передає .

"На моє переконання, після формування нового уряду в Україні ЄС зможе негайно надати 20 млрд євро підтримки, аби врятувати Україну від дефолту", - сказав європолітик.

Він також певен, що в Україні скоро з'явиться новий уряд, який і проведе потрібні реформи.

"Ми підтримаємо цей уряд. Людям не варто боятися того, що станеться дефолт і Україна залишиться без підтримки", - сказав Брок.

За його словами, допомога ЄС буде спрямована на "створення кращих економічних умов для економічного майбутнього - щоб приготувати країну до підписання Угоди про асоціацію з ЄС".
І ось тут починаються цікавинки. Як би там не було, а угоду з ЄС треба переглядати. Але і гроші потрібні.
Нелегкий вибір, чи не так?
Інший варіант - нафіг Европу, починаємо судити і розкуркулювати "попередників". Це мені більше подобається. А от противникам ЄС, гадаю і цей варіант не дуже сподобається.
 
Зверху