"Майдан"

Ваша оцінка, чим має закінчитись майдан


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336

Anatoli

Member
Еще один. Сколько тебе заплатить чтобы ты под снайперов и калаши полез?
Жертвы первого канала и россия24. Там показывают только то, что выгодно актуальной власти (бандеры, фошисты, все проплачено, госдеп). Точно также, как и на оппозицийных каналах против власти. Если завтра смениться власть - через пол года по первому будут показывать что янукович враг народа. Что вы тогда петь будите?
Этот вопрос боевикам с Чечни задай. Они точно знали скока получали
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
а вот мне интересно: когда все закончится, - хоть один из тех, кто на майдане гадил, разбирал брусчатку, ломал заборы, поджигал здания, мародерствовал, - пойдет убирать за собой и приводить все в прежний вид
И я уж молчу о том сколько на все это нужно денег. А на выборы досрочные кто денег даст? "европа"?)
На Майдані ніхто не "гадив", тим більш не "мародерствував". Це такими речами "антімайдан" відмітився.
А у "попередній вид", це як? Таким, як раніше вже нічого не буде, не сподівайтесь.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
1/.Покажите свою содержательную критику, без фантастики. Где можно посмотреть?
*****************************************************************************************
2/. Тезисы и предложения по предварительным итогам «Майдана 2013-14» и НЕДОПУЩЕНИЮ "МАЙДАНОВ" В ДАЛЬНЕЙШЕМ.

Уточняю свою позицию:

1/. Нынешняя Власть имеем массу недостатков в текущей работе в Державе, а силовые структуры Державы из-за бесконтрольности властей и несовершенства Законодательства не имеют должных навыков по выявлению заранее и наведению порядка против массовых действий провокаторов и хулиганов.
...
Щось важко на це сказати, бо з самого початку все зводиться до того, що наша держава недостатньо поліцейська-фашистська.
Майдани потрібні. Це те, що владі, яка б вона там далі не була, не буде давати розслабитись. Якраз спроба придушити вільне волевиявлення людей до цього майдану і призвела. І дай Бог, так буде і надалі.
Майданів не буде лише тоді, коли влада буде працювати для людей, а не на власні кишені.
 

shpackovskiy

Well-Known Member
Щось важко на це сказати, бо з самого початку все зводиться до того, що наша держава недостатньо поліцейська-фашистська.
Майдани потрібні. Це те, що владі, яка б вона там далі не була, не буде давати розслабитись. Якраз спроба придушити вільне волевиявлення людей до цього майдану і призвела. І дай Бог, так буде і надалі.
Майданів не буде лише тоді, коли влада буде працювати для людей, а не на власні кишені.
Я вот поискал власть которая бы работала для людей и забила на себя.
К сожалению не нашел.
Взрослый человек а в сказки верите.
 
  • Like
Реакції: AWAS

rfvgy

Ukrainian
Верховна Рада працює ...

You must be registered for see images


.... б,ються але працюють
 

abyrvalg

Well-Known Member
Вкратце заявление Виктора Я.
"Заявляю про те, що я ініціюю дострокові президентські вибори.
Я ініціюю також повернення до Конституції 2004-го року з перерозподілом повноважень вбік парламентської республіки."
Полностью там
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Я вот поискал власть которая бы работала для людей и забила на себя.
К сожалению не нашел.
Взрослый человек а в сказки верите.
Я в казки не вірю. Але ж є різниця, коли влада взагалі вважає людей бидом, яке все стерпить і з яким можно взагалі не рахуватись, і якоюсь помірною ступінню турботи за власні кишені.
 

shpackovskiy

Well-Known Member
Я в казки не вірю. Але ж є різниця, коли влада взагалі вважає людей бидом, яке все стерпить і з яким можно взагалі не рахуватись, і якоюсь помірною ступінню турботи за власні кишені.
То есть всё таки есть степень допустимого зла на которое можно закрывать глаза.
Не будет хорошей власти она всегда будет плохой.
Щя вон янык перевыборы организует,а выбирать то не с кого.Во пичаль чтоже делать?Опять какогото отморозка выберем.Выж и я не пройдут в презики.Будет кто то с бабками,амбициями на еще больше заработать.
Потоптались на месте и будет тоже что и было.
Хотя будем надеяться как всегда на лучшее.
 
  • Like
Реакції: AWAS

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
То есть всё таки есть степень допустимого зла на которое можно закрывать глаза.
Не будет хорошей власти она всегда будет плохой.
Щя вон янык перевыборы организует,а выбирать то не с кого.Во пичаль чтоже делать?Опять какогото отморозка выберем.Выж и я не пройдут в презики.Будет кто то с бабками,амбициями на еще больше заработать.
Потоптались на месте и будет тоже что и было.
Хотя будем надеяться как всегда на лучшее.
За вашою логікою взагалі краще померти, бо нічого гарного ніколи не буде. Якщо самому не домогатись кращої долі, воно так і буде. Майдан, це саме це - відкладення власних інтересів заради майбутнього всіх у цій країні. Якщо того, кого оберуть наступним, так само доведе людей, то також буде Майдан. Майдан, це показник того, що ми тут ще живі.
Не буду дурне питання задавати, чи чули ви гімн цієї країни. Але пропоную замислитись над словами:
Ще не вмерла України ні слава, ні воля.
Ще нам, браття українці, усміхнеться доля.
Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.

Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду.
Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону,
В ріднім краю панувати не дамо нікому;
Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє,
Ще у нашій Україні доленька наспіє.
Душу, тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду.
А завзяття, праця щира свого ще докаже,
Ще ся волі в Україні піснь гучна розляже,
За Карпати відоб'ється, згомонить степами,
України слава стане поміж ворогами.
Душу, тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду.
 
знайшов нарешті себе на відео, і тих з ким пліч опліч боровся за майбутнє України, я щасливий, бо я там був серед побратимів
You must be registered for see medias
п.с. зараз викладу своє відео подій що встиг засняти
 
Останнє редагування:
Зверху