Вип-камера для госпожи Тимошенко

yura6

Member
Re: Відповідь: Вип-камера для госпожи Тимошенко

А оченята розути і прочитати статтю ще раз? Нє?


Янукович так само міг оформити Межигір'я на тьотю Васю і сказати що він його "винаймає". Але він чесно оформив то на себе. Він не став брехати - і за це його ненавидять.


Ви погляньте на посилання, що я навів. А потім порівняйте це з її декларацією. Справа не в тому, що вона живе в хоромах - справа в тому, що вона бреше.
чё ты несёш ты. что он чечсно оформил. какая власть такие и троли балаболы
 

тов.Черный

анархист
Сегодня для многих ЮВТ стала святой-мученицей, борцом за социальную справедливость и свободу .... (если кто хочет откосить от армии, скажите об этом психиатру, и в армию не возьмут))))
Но как в народе говорят: ЯВФ - интеллект страны, ЮВА - лицо страны, а ЮВТ - совесть страны.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Вип-камера для госпожи Тимошенко

чё ты несёш ты. что он чечсно оформил
Він не приховує де він живе і не ховає того, що воно йому належить.
А Тимошенко за декларацією майна бідніша за мене, а в реальності все абсолютно навпаки.
 

Andys_sumy

Member
Сегодня для многих ЮВТ стала святой-мученицей, борцом за социальную справедливость и свободу .... (если кто хочет откосить от армии, скажите об этом психиатру, и в армию не возьмут))))
Но как в народе говорят: ЯВФ - интеллект страны, ЮВА - лицо страны, а ЮВТ - совесть страны.
какой народ - такие и герои :facepalm:
 

yura6

Member
Re: Відповідь: Вип-камера для госпожи Тимошенко

Він не приховує де він живе і не ховає того, що воно йому належить.
А Тимошенко за декларацією майна бідніша за мене, а в реальності все абсолютно навпаки.
украл и налэжить.да янукович святой молитесь на батюшку царя.чё ты прицыпился к тимошенко она сидит за своё дияние.КАК ЯНИК НИ КТО НЕ ВОРОВАЛ а ты тут стрелки водиш .этому трудяги Stein ещё и бабки платят с бюджета за то что сидит и брет пишет
 

yura6

Member
Re: Відповідь: Вип-камера для госпожи Тимошенко

Він не приховує де він живе і не ховає того, що воно йому належить.
А Тимошенко за декларацією майна бідніша за мене, а в реальності все абсолютно навпаки.
а чё унитаз ховае
 

Andys_sumy

Member
Re: Відповідь: Вип-камера для госпожи Тимошенко

Він не приховує де він живе і не ховає того, що воно йому належить.
А Тимошенко за декларацією майна бідніша за мене, а в реальності все абсолютно навпаки.
декларируешь абсолютно все свои доходы?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Вип-камера для госпожи Тимошенко

КАК ЯНИК НИ КТО НЕ ВОРОВАЛ
У вас є реальні цифри вкраденого? Чи та, аби ляпнуть?

Это касается всех активов?
Хочаб щось - вже добре.

декларируешь абсолютно все свои доходы?
Всі офіційні. Для коробки цукерок за поставлений антивірус я графи в декларації не знайшов.
 

yura6

Member
Re: Відповідь: Вип-камера для госпожи Тимошенко

У вас є реальні цифри вкраденого? Чи та, аби ляпнуть?


Хочаб щось - вже добре.


Всі офіційні. Для коробки цукерок за поставлений антивірус я графи в декларації не знайшов.
а нэ официйни за тролинг.да да же то что Янукович писатель сколько он там поимел денег за свои творения человек который неможет нормально говорить
 
Зверху