Украинцев будут штрафовать за ношение камуфляжной одежды

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Украинцев будут штрафовать за ношение камуфляжной одежды

І то що? Що я не можу одягнути блакитну сорочку? Або не можу сині штани вдягнути?
Справа не в синіх штанах, а в синіх штанах певної форми. Форма - це ознака приналежності до певної групи, навіть якщо вона без погонів. І носити форму цивільні не повинні. Навіть без погонів. Так само як і посвідчення без печатки.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Украинцев будут штрафовать за ношение камуфляжной одежды

Щодо камуфляжу - то я вже казав про нього вище.
Щодо форми, то не меліть дурниць: форма - це сам одяг. Знаки розрізнення - це окреме.
Ось чіткий переліки форменого одягу МВС із картинками:


P.S. А куди кому іти - це ви розкажете наряду ППС, коли він вас братиме за заборонене носіння форменого одягу. :mrgreen:
 

PAHANA

Active Member
Re: Відповідь: Украинцев будут штрафовать за ношение камуфляжной одежды

Щодо камуфляжу - то я вже казав про нього вище.
Щодо форми, то не меліть дурниць: форма - це сам одяг. Знаки розрізнення - це окреме.
Ось чіткий переліки форменого одягу МВС із картинками:


P.S. А куди кому іти - це ви розкажете наряду ППС, коли він вас братиме за заборонене носіння форменого одягу. :mrgreen:
Послужил в армии хотя бы месяц, так увидел разницу между формой и одеждой. А так одни картинки с инета
 

Z3RG

Забанен
PAHANA, +1
Среднестатистический обыватель не знает что такое форма :) А если следовать логике, что у мусоров мозгов еще меньше, то швах!
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Украинцев будут штрафовать за ношение камуфляжной одежды

Послужил в армии хотя бы месяц, так увидел разницу между формой и одеждой. А так одни картинки с инета
Я навів товаріщу приклад того, що форма одягу це одне, а знаки розрізнення - це інше. Форма одягу не затверджується одним цілим зі знаками розрізнення. Форма одягу затверджується окремо від знаків розрізнення і носіння тих знаків на формі одягу регламентується додатково.
Ви самі служили? Як можна служити в армії, і не розуміти змісту поняття "форма одягу"?

А если следовать логике, что у мусоров мозгов еще меньше, то швах!
В законі чітко прописано зміст заборони. Дотримуйтесь його і зможете вільно відправляти претензії мусоров "по сексуально-пішохідному маршруту".
 

PAHANA

Active Member
Re: Відповідь: Украинцев будут штрафовать за ношение камуфляжной одежды

Як можна служити в армії, і не розуміти змісту поняття "форма одягу"?
Повторяюсь. Прапор в казарме все твое "розуміння" раскритиковал бы за секунду. И за такую философскую трактовку вечная тумбочка и сортир с зубной щеткой.
Военная форма без знаков отличия-просто одежда.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Украинцев будут штрафовать за ношение камуфляжной одежды

Якщо у вашого прапора була своя вільна трактовка нормативних актів - то я можу лише поспівчувати йому.
Ще раз: затверджується форма одягу окремо, а знаки розрізнення окремо.

Про затвердження зразків форми одягу І знаків розрізнення військовослужбовців Збройних Сил...
Затверджується загальна форма без нашивок, погонів і т.п. Знаки розрізнення затверджуються окремо і накладаються за затверджений зразок форми одягу.
Інакше довелося б затверджувати для кожного сержанта свій зразок форми, бо зразок старшого сержанта містить інші погони чи нашивку іншого підрозділу і даному сержанту не підходить.
 
Зверху