Украинцев будут штрафовать за ношение камуфляжной одежды

TaboriT

Member
Re: Відповідь: Украинцев будут штрафовать за ношение камуфляжной одежды

Насправді, проблема не в тому, що ВРУ заборонила камуфляж, вона по суті заборонила військову форму, проблема як раз у тому - що у нас камуфляж і є військовою формою.
"На межі століть солдат став носити колір бруду, і сам став окопним брудом. До того, в червоних формених штанях французької армії ти навіть в строю лишався особистістю."
Україна має заборонити носити камуфляж як раз військовим. Військові повинні носити форму, а камуфляж має видаватись лише у випадках, коли того вимагає військова необхідність. Жодної необхідності вештатися по місту в камуфляжі (як це зараз робить більшість військових) немає. Це якщо робити по-правильному.
Згоден.

Але нинішніх же умовах, дозволяти носіння камуфляжу (по факту - військової форми, тільки без погонів) - все одно що дозволяти носіння форми міліцейської. Уявіть собі, що вся ота купа народу яка наразі носить камуфляж, разом перевдягнулася в форму МВС - як би воно виглядало?
І що з того? Якщо купа людей ходить у формі без нашивок, фуражки etc. Що в цьому жахливого?
Деяка шкільна синя форма може нагадувати форму МВС. Ну то й що? Я не розумію логіки заборони. Що б краще відрізняти війскових серед інших? Та зараз купа народу має камуфляж, не тільки рибалки та мисливці. що з цим робити.
І закон нажаль не дає чіткого поняття, що є форма (якщо без знаків/погон), камуфляж лише український чи всілякий. І як воно будут впроваджувати виконання? Як із розпиттям пива?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Украинцев будут штрафовать за ношение камуфляжной одежды

І що з того? Якщо купа людей ходить у формі без нашивок, фуражки etc. Що в цьому жахливого?
А навіщо тоді форма, якщо всі можуть з нею ходити? Може немає нічого жахливого, якщо всі понадруковують собі міліцейських посвідчень без печаток?

Деяка шкільна синя форма може нагадувати форму МВС. Ну то й що? Я не розумію логіки заборони. Що б краще відрізняти війскових серед інших? Та зараз купа народу має камуфляж, не тільки рибалки та мисливці. що з цим робити.
Ну от іде собі суб'єкт у камуфляжі (читай - військовій формі), на зустріч йому наряд військової міліції. І як наряд дізнається, солдат то, чи "праздношатающийся", що начепив на себе форму?
Не треба заборони? Добре, тоді давайте посилимо наряди військової міліції і кожного хто в камуфляжі пакуватимемо на 3 доби "до з'ясування": а раптом солдат, а раптом не на своєму місці? Військові квитки то не всі "камуфляжники" з собою носять.
 

Jagger

Повелитель Зерга
Re: Відповідь: Украинцев будут штрафовать за ношение камуфляжной одежды

Ну от іде собі суб'єкт у камуфляжі (читай - військовій формі), на зустріч йому наряд військової міліції. І як наряд дізнається, солдат то, чи "праздношатающийся", що начепив на себе форму?
Не треба заборони? Добре, тоді давайте посилимо наряди військової міліції і кожного хто в камуфляжі пакуватимемо на 3 доби "до з'ясування": а раптом солдат, а раптом не на своєму місці? Військові квитки то не всі "камуфляжники" з собою носять.
Ну не знаю. Я например за то, чтобы перестали, например, носить форму спецуры СБУшной. Я за запрет формы МВД, но камуфляж бывает разный. Бывает просто неармейские шмотки (и даже женские) в магазинах. Бывает камуфляж для охотников - там камыши и всякий лес нарисован. У меня есть штаны они цвета как старое совковое хакки. Главное теперь различить что будет запрещено а что нет. Главное чтобы не вышло, что женский пуховик одливкого цвета вызывал повод оштрафовать владельца.
А то по нашим законам могут даже рыбатские штаны с ботинками приравнять к военной форме.
 

PAHANA

Active Member
Re: Відповідь: Украинцев будут штрафовать за ношение камуфляжной одежды

Ну от іде собі суб'єкт у камуфляжі (читай - військовій формі), на зустріч йому наряд військової міліції. І як наряд дізнається, солдат то, чи "праздношатающийся", що начепив на себе форму?
Не треба заборони? Добре, тоді давайте посилимо наряди військової міліції і кожного хто в камуфляжі пакуватимемо на 3 доби "до з'ясування": а раптом солдат, а раптом не на своєму місці? Військові квитки то не всі "камуфляжники" з собою носять.
В отличии от рыбаков и охотников на форме военных присутствуют знаки отличия
 

Andy

Well-Known Member
Stein, Кстати еще Квачков предлагал вернуть цвета околышей и кое какие различия в родах войск. Для гордости за свой род войск. и еще кое какие "нововведения", которые были раньше и о которых вы писали. Я считаю правильно. а военного человека от человека в "военном" камуфляже патруль отличает аж бегом :) По ремню, обуви, головному убору, знакам отличия и еще кое каким отличительным вещам :)
 

Jagger

Повелитель Зерга
Re: Відповідь: Украинцев будут штрафовать за ношение камуфляжной одежды

В отличии от рыбаков и охотников на форме военных присутствуют знаки отличия
Так хотят погоны и нашивки запретить толко? А вот когда иду я в летной куртке и штанах летных без знаков отличия?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Украинцев будут штрафовать за ношение камуфляжной одежды

В отличии от рыбаков и охотников на форме военных присутствуют знаки отличия
Ну так зняв погони - і вже рибак, а не солдат.

Главное чтобы не вышло, что женский пуховик одливкого цвета вызывал повод оштрафовать владельца.
"4. Носіння військової форми одягу, форми одягу інших військових формувань, органів виконавчої та судової влади, та знаків розрізнення і відзнак, а саме погонів, шевронів, фурнітури з державною та відомчою символікою, лампас, гаптування, використання колористики «камуфляж» та інше, що затверджені постановами Кабінету Міністрів України, особами, які не мають на це права, забороняється і тягне за собою відповідальність згідно із законом."
 
Останнє редагування:

MAKCIM

radioamator
Re: Відповідь: Украинцев будут штрафовать за ношение камуфляжной одежды

А носіння синіх штанів з блакитною сорочкою відповідної форми, хоч і без нашивок - теж має бути дозволене?
Чим носіння форми міліції відрізняється від носіння форми збройних сил?
Я інколи не розумію хто то такий, поки шеврон не почитаю. Зараз розвелося різніх форм(відтінків)/необхідне підкреслити/ стільки, що навіть даішники різні =) (темно сині, зелені, і навіть білі)А ви кажете сині штани. І то що? Що я не можу одягнути блакитну сорочку? Або не можу сині штани вдягнути? Може ще не ходить по дачі в Батькіних берцах? Тількі в "адідасах" бо то є форма?
Я зрозумів, всіх жінок в "горошок" чоловіків в "полосочку" дітей "клеточку"?
 
Зверху