Роман
http://legaloffice.com.ua
Кредитов от РФ и у них достаточно ))А смысл? Нефти у них нет, газа тоже, геополитическое расположение самое обычное. Зато независимые реально, не сидят в кредитах как г....е мы.
Кредитов от РФ и у них достаточно ))А смысл? Нефти у них нет, газа тоже, геополитическое расположение самое обычное. Зато независимые реально, не сидят в кредитах как г....е мы.
Другим странам есть на кого посмотреть, и на кого равнятся. Когдато в этой роли выступал СССР.А смысл? Нефти у них нет, газа тоже, геополитическое расположение самое обычное. Зато независимые реально, не сидят в кредитах как г....е мы.
Пропозиція газу за 150 доларів викликала скептичну посмішку білоруських експертів. Ця країна, нагадаємо, є членом Митного союзу, і сьогодні переживає серйозну економічну кризу. Саме коли «Газпром» натякав про свою щедрість до Києва, стала відома вартість російського блакитного пального для Білорусі на другий квартал 2011 року — 244 долари за тисячу кубометрів. При тому, що у першому кварталі наші сябри платили 223 долари, а торік — 187!
Цікаво, що у Митний союз Олександр Лукашенко вступав також зi сподіванням на дешеве пальне. Проте Москва виявляла доброту до «односоюзників» тільки до їх вступу та у перші місяці перебування. Сьогодні ж «Газпром» невмолимо підвищує вартість енергоносіїв для Мінська, при цьому так само регулярно знижуючи обіцяні інвестиції в республіку. У цій країні, всупереч обіцянкам Москви, дорожчає бензин і дизельне пальне, а доходи підприємств та громадян поступово знижуються. Відтак зовнішній борг Білорусі наближається до критичної для цієї країни мітки у 10 млрд. доларів, уряд скорочує соціальні програми, а джерел зовнішніх інвестицій практично не існує: Європа не дає грошей iз політичних міркувань, а Москва просто не виконує власних обіцянок.
Економіка країни тріщить по швах, а пересічні білоруси в очікуванні девальвації національної валюти намагаються рятувати заощадження. «У нас змели з прилавків весь цукор та олію. На кордоні з Польщею та Литвою семигодинні черги: люди хочуть встигнути купити машину до підвищення митних зборів, — розповідає «УМ» білоруська журналістка Ольга Хвоїн. — Перспективи у нашої країни доволі туманні». Ще раніше заможніші мешканці республіки наввипередки скуповували золото та іноземну валюту.
«Не варто забувати, що 57% голосів у Митному союзі належить Росії, — продовжує Хвоїн. — Казахстану та Білорусі — по 21,5%. Понад 90% усіх митних зборів надходить до російського бюджету. Казахстан отримує 7%, Білорусь — 3%. Інтереси Росії лобіюють на рівні нашого Національного банку, ущемляючи права білоруських суб’єктів підприємництва. Влада Білорусі нещодавно офіційно звернулася в Антикризовий фонд ЕврАзЕС і до уряду Росії з проханням виділити кредитів на 2 та 1 млрд. доларів відповідно. Ці гроші досі не перераховано: російська сторона заявила, що спершу Мінськ має надати план реформування економіки. Хоча подібний план нібито вже розроблено та передано до Москви. Відтак стосунки у Митному союзі мають характер «міжсобойчика»: про що домовиться Лукашенко з Путіним віч–на–віч, те й буде реалізовано»
Не так давно дивився передачу по RTVI за участі опозиційного депутата РФ Рижкова. Наголошував неодноразово, що економіка Бєларусі котиться у прірву, а сама країна стоїть на порозі дефолту...Москва заманює Україну до Митного союзу за «білоруським сценарієм». Економіка Білорусі на межі колапсу
......
You must be registered for see links
Вот именно! Скоро от хвалённой Беларуси останутся ножки да рожки. Лукашенковы.Не так давно дивився передачу по RTVI за участі опозиційного депутата РФ Рижкова. Наголошував неодноразово, що економіка Бєларусі котиться у прірву, а сама країна стоїть на порозі дефолту...
Тут же совсем не давно все восхищались интервью Лукашенко газете "Вашингтон Пост". Все говорили что какой он мужик, как у них хорошо живут:lol: А я говорил что то просто красивая речь приготовленная апаратом. Это методы совка показывать по телику как всё хорошо что живем лучше Америки и т. д. А на само деле всё как всегда.Москва заманює Україну до Митного союзу за «білоруським сценарієм». Економіка Білорусі на межі колапсу
You must be registered for see links