Национальный позор Украины - кто...?

Кто из политиков заслуживает на звание "Позорище Украины"?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    236

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Национальный позор Украины -

как у граждан - да. они там записаны

Конституцию в глаза видели ?
Наведіть статтю і розділ, де записано про рівні обов'язки, знаток Основного Закону.
 

Klemento

Забанен
Конституційні обов'язки громадян України

Обов'язки є невід'ємною складовою частиною (елементом) конституційно-правового статусу людини і громадянина. Обов'язки тісно пов'язані з правами та свободами. Це підтверджує і закріплення прав, свобод і обов'язків людини і громадянина в єдиному розділі Конституції України. Як і права людини, конституційні обов'язки людини стосуються найважливіших сфер життєдіяльності особи, суспільства і держави.

1. Обов'язок дотримуватися Конституції і законів України. Це один із найважливіших обов'язків людини і громадянина, передбачений ст. 68 Конституції України. Цей обов'язок має загальне значення і не має винятків. Він стосується всіх осіб, які знаходяться на території України, як громадян, так і негромадян України.

Цей конституційний обов'язок передбачає дотримання, насамперед, Конституції України як акта прямої дії, тобто дотриман­ня конституційної законності. Водночас він поширюється і на виконання інших законів України, які складають систему чинного законодавства.

При цьому незнання законів не є підставою і не звільняє нікого від юридичної відповідальності при їх невиконанні чи порушенні.

2. Обов'язок захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів. Цей обов'язок передбачений ст.65 Конституції України. Захист Вітчизни, насамперед, регулюється Законом України від 6 грудня 1991 року «Про оборону України». Ним передбачається, що кожний громадянин України, незалежно від національності, расової приналежності, віросповідання, ідеологічних переконань, трудової чи іншої діяльності зобов'язаний захищати Україну від посягань, підтримувати громадський порядок та інше.

Проходження військової служби громадянами України відбувається відповідно до Закону України від 25 березня 1992 р. «Про загальний військовий обов'язок та військову службу».

3. Обов'язок охорони культурної спадщини, відшкодовування завданих збитків передбачений ст. 66 Конституції України.

Цей конституційний обов'язок спрямований насамперед на збереження матеріальних і духовних цінностей українського народу, його культурний розвиток.

«Основи законодавства України про культуру» (ст. 11) та Закон Української РСР від 13 липня 1978 р. «Про охорону та використання пам'яток історії та культури» передбачають вимоги дбати про збереження культурної спадщини, охороняти пам'ятки історії та культури.

4. Обов'язок не заподіювати шкоди природі передбачається ст. 66 Конституції України. Необхідність забезпечити охорону довкілля є одним з найголовніших завдань як держави, так і кожної людини. Це пов'язано зі значними негативними наслідками, до яких призводить невиконання екологічних вимог. Прикладом таких явищ є забруднення територій України та деяких інших країн, яке сталося внаслідок Чорнобильської катастрофи. Обов'язок дотримання вимог екологічної безпеки, раціонального природокористування й охорони екологічного середовища став загальнонаціональним завданням.

5. Обов'язок поважати честь і гідність інших людей, не посягати на їхні права і свободи. Цей конституційний обов'язок є найважливішою умовою дотримання законності і правопорядку в суспільстві та державі. Він закріплений у ст. 68 Конституції України і передбачає обов'язок кожного не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Дотримання цього обов'язку значною мірою унеможливлює конфлікти між окремими особами або мінімізує їх.

6. Обов'язок набуття повної загальної середньої освіти. Нарівні з визначенням права кожної особи в Україні на освіту, ст. 53 Конституції України передбачає обов'язок кожного мати повну загальну середню освіту. Цей обов'язок забезпечується насамперед державою та батьками неповнолітніх дітей.

7. Обов'язок піклування про дітей та про непрацездатних батьків передбачений у ст. 51 Конституції України. Батьки зобов'язані утримувати дітей до їх повноліття. Кодексом законів про шлюб та сім'ю передбачається обов'язок батьків у вихованні дітей (ст. 61), обов'язок утримувати своїх неповнолітніх дітей і непрацездатних повнолітніх дітей, які потребують матеріальної допомоги.

Водночас, конституційним обов'язком є піклування повнолітніх дітей про своїх непрацездатних батьків. Утримання непрацездатних батьків, якими визнаються інваліди 1 і 2 групи та пенсіонери, які потребують допомоги, є обов'язком їх повнолітніх дітей, які досягли 18-річного віку. Цей обов'язок здійснюється добровільно. При потребі кошти на утримання батьків стягуються в судовому порядку.

8. Обов'язок сплати податків і зборів вперше передбачений у ст.67 Конституції України. Конституція зобов'язує кожного сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Крім того, усі громадяни зобов'язані щорічно подавати до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за кожен минулий рік у порядку, визначеному законодавством.

Система оподаткування в Україні, види податків, зборів та інших обов'язкових платежів й інші питання податкового характеру регулюються Законом України від 25 червня 1995 р. «Про систему оподаткування».

Стосовно особливостей сплати податків громадянами, то вони визначаються законодавством України.
 

mangust

патріот
Відповідь: Национальный позор Украины - кто...?

Klemento, що ви мені навели? Я просив навести статтю та розділ.
Стаття 68. Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися
Конституції України та законів України, не посягати на права і
свободи, честь і гідність інших людей.

Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Национальный позор Украины - кто...?

Я Вам всё привёл. Чтобы Вы не забывали об обязанностях перед родиной :mrgreen:
Klemento, я вас просив навести мені статті та розділ з Конституції України, де записано, що всі громадяни мають рівні обов'язкі.
Даю вам посилку на Основний Закон держави, будь ласка, пошукайте

Національна ганьба, це не тільки наші політики, а і звичайні громадяни, які посилаючись на Конституцію України, як на Основний Закон, ніколи його не тільки не читали, а і в очі не бачили.
 

Мартовский_Кот

Злой помощник модератора
Вы бы отличали и не путали служебные и гражданские обязанности, не заменяли понятие "свободы" понятием "обязанности", а так же имели ввиду что в Конституции указаны лишь основные обязанности граждан.
P.S. Klemento невнимательно читал статью 24, и, возможно, 26-ю.
 

Klemento

Забанен
Національна ганьба, це не тільки наші політики, а і звичайні громадяни, які посилаючись на Конституцію України, як на Основний Закон, ніколи його не тільки не читали, а і в очі не бачили.
Я думаю на Украине это не самая большая "ганьба". Ни для кого не секрет, что Конституция на Украине никогда не соблюдалась как положено. Почитайте свои права и Вам всё станет понятно.
Узнаю "запал" бывшего президента - земляка. Он, когда занимал пост, тоже любил красиво говорить, прикрывая свои некрасивые поступки. Конституция, національна свідомысть, маленькі украінці, велика держава Україна, пламенные речи.
 

Cergey...

Well-Known Member
Re: Відповідь: Национальный позор Украины - кто...?

Справа в тому, що спочатку радянською, а потім і ліберастично-демократичною пропагандою у свідомості людей створено колосально викривлений, абсолютно не відповідаючий ніяким історичним реаліям образ "фашизму" як чогось абсолютно страшного, жахливого і злого. Відбулася жахлива підміна понять, повне перекручення суті і від того тепер ми маємо подібну плутанину з сутністю термінів.
Вы забыли в список рядом с советской,ліберастично-демократичною пропагандою добавить и общеевропейскую и мировую.И все это противопоставленно фашизму и укрнационализму;)
 

Svarog

Member
Хотел бы всем русофилам, которые кричат, что "нас много, пол страны на русском говорят" ссылочку дать . Не все русскоговорящие с надеждой смотрят в сторону расеи и пускают слюни... Я говорю на русском, но в то же время прекрасно читаю и пишу на украинском, говорить тоже смогу, просто практики небыло. Для меня куда роднее суржик. Ещё раз повторю то, что писал в первом посте: занимаешь государственный пост - будь добр выучить язык этого государства. Что-то я с трудом представляю как в России в ихней Думе выходец из Украины (пусть и во втором-третьем поколении) говорит на украинском. То же самое в других государствах. Почему в моей стране должно быть по-другому? Во Франции и в Германии охренительные диаспоры турков - вы слышали во французком парламенте или в германском сейме речи на турецком?
 
Зверху