Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Герои УПА

Военные преступления не вопрос этики. В таком случае мясников героями называть ну уж точно не этично!
Ну ви ж називаєте Червону армію героями, чи не так?
Та й чи доцільно приводити як свідків поляків, коли їхня "героїчна" Армія крайова відзначилася на українських землях подібним чином, проте її "героїчність" не викликає сумнівів у поляків, та і у вас, бачу, теж.
 

Zenith

Хронограф
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Герои УПА

Ну ви ж називаєте Червону армію героями, чи не так?
Молодой человек! Я лично не помню за собой таких фраз! Так что если хотите говорить о том, что я сказал, говорите тогда о том что я сказал действительно! Шалом!
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Герои УПА

Да ну! тут видимо любой приведенный мною материал, включая кинофотоархивы и мемуары командования вермахта будет расценен как фальсификация НКВД, КГБ, ФСБ и прочих органов. А вот к примеру к доказательствам от СБУ я лично отношусь скептически...
:lol::lol::lol: Вибачте, дуже нагадує сцену із "Золотого теляти" Ільфа та Петрова. Пригадуєте, коли Остап заліз "зайцем" в поїзд та заняв чиєсь місце. Незабаром з'явився законний пасажир. Остап став закликати всіх до справедливості і вимагав показати квиток, що дає право на проїзд на місці, яке стало об'єктом суперечки. Коли ж на його вимогу квиток показали, то Остап заявив, що свій квиток він принципово не стане показувати... Ось так і Ви - можна було б навести факти, але я не наведу! :D
А также сербы помнят о боевых действиях украинцев с СС "Галычины", которая тоже имела народную поддержку западной Украины, против освободительного движения под руководством Тито. Или и это не доказано и не более чем "сказка"?
1) А може б спочатку Вам розказати чому саме галичани підтримували створення такої дивізії, хто їх підштовхнув до такого вибору?
2) Багато які народи вважають нашестя Чінгізхана "чорною сторінкою" в історії їх держав. А ось монголи - навпаки, Чінгізхана героїзують. Бо якщо б не цей завойовник, то про таку країну, як Монголія (яка майже ніде більше не "засвітилася"), мало б хто знав у світі. Для росіян Єрмолов герой, для народів Кавказу (навіть і тих, хто нині входить до складу Росії) він і досі уособлення зла. бандит №1.
Інколи не можна примусити два народи дивитися на історію однаково...

Аллаху акбар!!!
 

Zenith

Хронограф
Re: Відповідь: Re: Герои УПА

:lol::lol::lol: Вибачте, дуже нагадує сцену із "Золотого теляти" Ільфа та Петрова. Пригадуєте, коли Остап заліз "зайцем" в поїзд та заняв чиєсь місце. Незабаром з'явився законний пасажир. Остап став закликати всіх до справедливості і вимагав показати квиток, що дає право на проїзд на місці, яке стало об'єктом суперечки. Коли ж на його вимогу квиток показали, то Остап заявив, що свій квиток він принципово не стане показувати... Ось так і Ви - можна було б навести факти, але я не наведу! :D

1) А може б спочатку Вам розказати чому саме галичани підтримували створення такої дивізії, хто їх підштовхнув до такого вибору?
2) Багато які народи вважають нашестя Чінгізхана "чорною сторінкою" в історії їх держав. А ось монголи - навпаки, Чінгізхана героїзують. Бо якщо б не цей завойовник, то про таку країну, як Монголія (яка майже ніде більше не "засвітилася"), мало б хто знав у світі. Для росіян Єрмолов герой, для народів Кавказу (навіть і тих, хто нині входить до складу Росії) він і досі уособлення зла. бандит №1.
Інколи не можна примусити два народи дивитися на історію однаково...


Аллаху акбар!!!
Я вас не извеняю. Я уже вижу что вы большой почитатель похождений Остапа Бендера, но тем не менее изложенную давеча лингвистическую какафонию коментировать не буду. Кроме как профанацией и наглой насмешкой над человечностью назвать не могу. Так вот, если кто-то тут считает, что мстительная кровожадная мерзость достойна лавров героя только из-за своей вселенской ибиды и ей дано "священное" право выпускать внутриности из людей только потому, что они имели несчастье оказатся той же национальностью что и обидчик, то извините сей человек имеет вполне определенное название у нормального общества согласно нормативам поведения в подобного рода общества, такой человек вполне заслуженно обращает на себя критическое внимание правоохранительных органов ну или хотябы медицинских специалистов.
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

Господин мангуст, поражаюсь вашему лицемерию!
Лицемірство кажете?Більшого лицимірства,ніж від вас я не чув.
По-перше,де анонсовані вами архівні матеріали,кінохроніка,спогади офіцерів вермахту про злодіяння УПА?
По-друге,де докази фальсифікації СБУ документів по голодомору,надруковані на тогочасному папері сучасною фарбою?
По-трете,вам ненабридло постійно брехати,викручуватись неначе в'юн,пересмикувати і переходити на іншутему,уникаючи відповіді на поставлене питання.
Вы еще смеите утверждать что приведенные тут не одно фото ничего не значат, Вы как поборник УПА ничего не знаете о том, что поляки называют геноцидом УПА против восточных Кресов и ничего не знаете о том, что поляки сие зовут геноцидом?
Так само як і купа наведених фотоматеріалів,що підтверджують злодіяння НКВС.МГБ,фальсифікація ними документів і дискридитація УПА.
А взаємовідносини між Україною і Польщею налічує не одне сторіччя воєн і різні.І ще не факт хто більше геноциду творив.
З.І.Вас дивує,як я посмів?Напевно пригадались недавні часи,коли такіх,хто "посмел" без особливої церемонії на ешафот,або до Сибіру?
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

Я вас не извеняю. Я уже вижу что вы большой почитатель похождений Остапа Бендера, но тем не менее изложенную давеча лингвистическую какафонию коментировать не буду. Кроме как профанацией и наглой насмешкой над человечностью назвать не могу. Так вот, если кто-то тут считает, что мстительная кровожадная мерзость достойна лавров героя только из-за своей вселенской ибиды и ей дано "священное" право выпускать внутриности из людей только потому, что они имели несчастье оказатся той же национальностью что и обидчик, то извините сей человек имеет вполне определенное название у нормального общества согласно нормативам поведения в подобного рода общества, такой человек вполне заслуженно обращает на себя критическое внимание правоохранительных органов ну или хотябы медицинских специалистов.
Рознощік.100%Замаскувався :down:
 

gimnast1981

мыслитель
В тои воине были одни герои - наши деды, которые боролись с фашистами и избавили мир от коричневои чумы!!!Светлая им память !!!А пособникам фашистов(всяким воинам упа)ПОЗОР и ГАНЬБА на веки!!!!
 

Zenith

Хронограф
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

Лицемірство кажете?Більшого лицимірства,ніж від вас я не чув.
По-перше,де анонсовані вами архівні матеріали,кінохроніка,спогади офіцерів вермахту про злодіяння УПА?
По-друге,де докази фальсифікації СБУ документів по голодомору,надруковані на тогочасному папері сучасною фарбою?
По-трете,вам ненабридло постійно брехати,викручуватись неначе в'юн,пересмикувати і переходити на іншутему,уникаючи відповіді на поставлене питання.

Так само як і купа наведених фотоматеріалів,що підтверджують злодіяння НКВС.МГБ,фальсифікація ними документів і дискридитація УПА.
А взаємовідносини між Україною і Польщею налічує не одне сторіччя воєн і різні.І ще не факт хто більше геноциду творив.
З.І.Вас дивує,як я посмів?Напевно пригадались недавні часи,коли такіх,хто "посмел" без особливої церемонії на ешафот,або до Сибіру?

Господин мангуст видимо не в курсе о международных скандалах возникновения вдруг справок с приказами в которых якобы говорится о том чтобы голодовка было исключительно среди Украинцев. Вас видимо не смущает подделка фотографий с девоской, в фоне которой дивным образом пропала коза? Сего материала достаточно как в сети, так и в сми, поскольку РФ отправляла официальный протест попыткам фальсификации истории. Что косаемо геноцида поляков головорезами УПА, то на официальном уровне разговор идет о признании сего за геноцид. Дело за польским сеймом. Немного кортинок с сылками где их можно найти со всеми визуальными эффектими, и доходчиво

Вообще даже на сайте посольства польша даже не мало статей по поводу польских притензий к УПА.
Кроме того мне интересно что делали НКВД, СС и прочие спецы включая такие страны как Никарагуа, Чили или Израиль. Сие никак не обеляет преступных деяний нацыстов. И вообще, почему меня записывают совершенно необоснованно в защитники НКВБ, комунизма и т.д? Может вы меня еще и "русским" назовете?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Герои УПА

Я лично не помню за собой таких фраз! Так что если хотите говорить о том, что я сказал, говорите тогда о том что я сказал действительно!
Тобто ви не вважаєте Червону армію героями? Проясніть, буль-ласка для нас це питання.
Вообще даже на сайте посольства польша даже не мало статей по поводу польских притензий к УПА.
І що з того? Німці теж мають не мало претензій до радянських "возволителів", проте це не заважає росіянам визнавати їх своїми героями. Герої для кожного свої. Вам же наводили приклад з Чингісханом. І той, хто боровся за волю одної країни проти іншої, навряд чи стане героєм для тих, проти кого він воював, і вони природньо матимуть до нього купу претензій, проте чи мають ці претензії бути завадою для визнання його тими, кого він у цій війні захищав?


В тои воине были одни герои - наши деды, которые боролись с фашистами и избавили мир от коричневои чумы!
Ну раз ваші діди боролися проти фашизму, то ні хто не заважає вам їх прославляти. Дехто пишається тим, що його дід ходив в 33му і забирав у дітей останню крихту хліба "за власть совєтов", інший тим, що воював захищаючи таких як той. А в іншого дід своїх же полонених що втекли з ворожих таборів стріляв, "ібо врагі народа". Третій червоноармійцям в спину з кулемета гатив, "щоб краще наступали". А хтось в цей час родини "зниклих безвсіти" в Сибір відправляв. А дехто німецьких школярок гвалтував "із нєнавісті к фашизму"... Кожен по-своєму "з фашизмом боровся", проте всі однаково "герої", чи не так?...
 

Zenith

Хронограф
А можно ли поинтересоватся какой вам вопрос именно обьяснить?
 
Зверху