Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

Если бы они сделали для Украины столько, сколько Маннергейм сделал для Финляндии, то каждый свой приезд в Украину Путин и Медведев наверное тоже бы возлагали цветы к их памятникам .
Найважливіше,що зробив Маннергейм,і за що його шанують фіни,так це те,що не пустив червону чуму на територію Фінляндії,і не перетворив її на 16 республіку в складі СРСР,або автономний округ Росії.

За що ви повинні шанувати Бандеру,так це хоча б за те,що вбивством комісара консульства СРСР у Львові Майлова,ОУН зупинило голодомор-геноцид українського народу,тим самим врятувавши життя мільцонам,які вижили.
 
Останнє редагування:

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

,,,ви повинні шанувати Бандеру,так це хоча б за те,що вбивством комісара консульства СРСР у Львові Майлова,ОУН зупинило голодомор-геноцид українського народу,тим самим врятувавши життя мільцонам,які вижили.
Ну вот видите, опять свое сверху поставить норовите - гордыню свою тешите. Я уважать Бандеру не обязан, я обязан спокойно относится к Вашему к нему уважению, при условии конечно, если Вы будете считать себя обязаным так же спокойно относится к моему к нему отношению, вместо того чтобы указывать к кому и как мне относится :)
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

Ну вот видите, опять свое сверху поставить норовите - гордыню свою тешите. Я уважать Бандеру не обязан, я обязан спокойно относится к Вашему к нему уважению, при условии конечно, если Вы будете считать себя обязаным так же спокойно относится к моему к нему отношению, вместо того чтобы указывать к кому и как мне относится :)
Звичайно я помилився.Він не рятував ваших рідних від голоду 32-33 років,бо ви наброда,і ваші пращури приїхали сюди на вивільнені землі,звільнені хати.
 

Jagger

Повелитель Зерга
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

Звичайно я помилився.Він не рятував ваших рідних від голоду 32-33 років,бо ви наброда,і ваші пращури приїхали сюди на вивільнені землі,звільнені хати.
Если тут всех вырезали, то позвольте полюбопытствовать как вы тут оказались? Или на "звильнэни хаты" приехали или потомок фармазонов?
 

Jagger

Повелитель Зерга
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

Найважливіше,що зробив Маннергейм,і за що його шанують фіни,так це те,що не пустив червону чуму на територію Фінляндії,і не перетворив її на 16 республіку в складі СРСР,або автономний округ Росії.

За що ви повинні шанувати Бандеру,так це хоча б за те,що вбивством комісара консульства СРСР у Львові Майлова,ОУН зупинило голодомор-геноцид українського народу,тим самим врятувавши життя мільцонам,які вижили.
А убив польского премьера что они остановили? А убивая присланных врачей и учителей что они останавливали?
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

Если тут всех вырезали, то позвольте полюбопытствовать как вы тут оказались? Или на "звильнэни хаты" приехали или потомок фармазонов?
А хто казав,що ВСІХ знищили?Чи ви видаєте бажане за дійсне?А так хочеться,щоб ВСІХ,до останнього.
 

Jagger

Повелитель Зерга
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

А хто казав,що ВСІХ знищили?Чи ви видаєте бажане за дійсне?А так хочеться,щоб ВСІХ,до останнього.
Вах-вах! Мечтайте дальше))))) А как быть с тем что мои предки русские пострадали от голода в Кировограде и в Армавире?
 

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

Звичайно я помилився.Він не рятував ваших рідних від голоду 32-33 років....
Естественно, потому как причинно-следственная связь между прекращением голодомора и деятельностью Степана Бандеры, лично мне представляется крайне сомнительной. В остальном по поводу УПА вообще, и её руководителей в частности я высказался достаточно исчерпывающе выше...
Сам себя не похвалишь - никто не похвалит :)
...ваші пращури приїхали сюди на вивільнені землі,звільнені хати...
Мои пращури не приехали сюда, а были вынуждены бежать отсюда, тем и спаслись...
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

А убив польского премьера что они остановили? А убивая присланных врачей и учителей что они останавливали?
По-перше,Бандера не вбивав,а здійснював керівництво.
По-друге,не прем'єр-міністра Польщі,а міністра внутрішніх справ Пєрацького,відповідального за пацифікацію українців.
По-трете,вчителі чи інші засланці на Західно-Українські землі,гинули не всі,а тільки ті,хто був агентом КДБ,НКВС,або сіксотами,накшталт вас.
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герои УПА

Естественно, потому как причинно-следственная связь между прекращением голодомора и деятельностью Степана Бандеры, лично мне представляется крайне сомнительной.
Як би цей процес не набув такого розголосу в світі,і світова спільнота не звернулась до Сталіна за роз'ясненнями,то,можливо,збулась би мрія Jaggerа,про Україну без українців.
 
Зверху