Грузино-Осетинский конфликт

Jagger

Повелитель Зерга
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Куди треба орієнтувати свої зв"язки Україні?

Маячня! Миротворці в жодному випадку не мають ставати стороною конфлікту навіть у випадку нападу на них. І тим більше напад на миротворців не є жодним оголошенням війни. Під час збройного конфлікту миротворці мають статус цивільних цілей і атака миротворців може проводитися в рамках дозволеної атаки цивільних об'єктів. (Ст.53 Дополнительный протокол к Женевским конвенциям от 12 августа 1949 года, касающийся защиты жертв международных вооруженных конфликтов (Протокол I). Женева, 8 июня 1977 года.)
Хорошо, а как быть с гражданами РФ проживающими на територии Осетии? Большиство там имеет русский паспорт и замедте их там не насильственно раздали. Кроме того акт растрела миротворцев и своих граждан должна была пронаблюдать молча?
 

Jagger

Повелитель Зерга
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Куди треба орієнтувати свої зв"язки Україні?

Чи після того,як Росія,порушуючи всі міжнародні норми,забезпечувала зброєю сепаратиський регіон Грузії?Чи після того,як в Південній Осетії та Абхазії масово надавалось громадянство Росії? І чи не була б ваша ласка,навести ці міжнародні норми,де напад на миротворців розцінюється як напад на державу?Чи прийнятий Російською Держдумою закон про використання власних зброїних сил за межами власної держави-міжнародна норма?
З.І.Я дивлюсь ви не тільки знаток...,а і знаток міжнародного права.:lol:


США свои интересы остаивает где угодно и как угодно. На счет сепаратизма - то вы тоже зря! Хотя бы вспомните тот факт, что по развалу советского союза Осетия и Абхазия правозгласили о независимости раньше, чем Грузия их назвала своими. Может вы приведете пример когда эти територии были територией Грузии и там проживало подавляющее большинство Грузин? А паспорта то личное дело Абхазов и Осетин. Если брали паспорта почему вы сводите на нет их права? Это украина гордится тем, что ее граждан берут в плен, а государство призваное их защитить палец об палец не ударяет. Кроме того российские моротворцы в Абхазии и Осетии имеют мандат ООН и действуют совместно с ОБСЕ. Так что тут как раз все в порядке, а вот что сакартвела действует как тиран, так это потихоньку и мир признает, кроме таких особо самостоятельных и свободных как польша и прибалтика
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Куди треба орієнтувати свої зв"язки Україні?

Хорошо, а как быть с гражданами РФ проживающими на територии Осетии? Большиство там имеет русский паспорт и замедте их там не насильственно раздали. Кроме того акт растрела миротворцев и своих граждан должна была пронаблюдать молча?
Атака цивільних об'єктів не заборонена, якщо виправдана з військової точки зору. Я це вже писав.
До того миротворчий контингент знаходиться на певних територіях не просто так. Зона конфлікту це вам не курорт, якщо там не стріляють сьогодні - не факт що не стрілятимуть завтра. І громадян тих ні хто насильно туди не завозив, вони знали на що ідуть.
В Чечні теж гинули громадяни України - то це хіба означає що мали б проголосити війну Росії?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Куди треба орієнтувати свої зв"язки Україні?

США свои интересы остаивает где угодно и как угодно.
Коли США напали на Ірак, вони принаймні не стверджували що Ірак напав на них.
Хотя бы вспомните тот факт, что по развалу советского союза Осетия и Абхазия правозгласили о независимости раньше, чем Грузия их назвала своими.
В Україні в Чернігівській області є кілька сіл (не пам'ятаю назви) що проголосили себе республікою, окремою від України видали всім свої паспорти, не визнають юрисдикції української влади і не платять податків.
Може і їм ми маємо надати незалежність?
Кроме того российские моротворцы в Абхазии и Осетии имеют мандат ООН и действуют совместно с ОБСЕ.
До вашого відома згідно глави 7 уставу ООН рішення щодо використання, надсилання чи збільшення чисельності миротворчого контингенту належить до компетенції виключно Ради Безпеки ООН.
На скільки мені відомо РБ не видавала розпорядження щодо надсилання до Грузії додаткових військ. Себто дії російських військ в Грузії не можуть кваліфікуватися як миротворчі.
 

Jagger

Повелитель Зерга
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Куди треба орієнтувати свої зв"язки Укра

Атака цивільних об'єктів не заборонена, якщо виправдана з військової точки зору. Я це вже писав.
До того миротворчий контингент знаходиться на певних територіях не просто так. Зона конфлікту це вам не курорт, якщо там не стріляють сьогодні - не факт що не стрілятимуть завтра. І громадян тих ні хто насильно туди не завозив, вони знали на що ідуть.
В Чечні теж гинули громадяни України - то це хіба означає що мали б проголосити війну Росії?


Ну так и долбали бы картвелы свою сакартвелию. А то полезли на чужое государство. В таком случае чего вонь подымаете что грузин обижают? А на счет граждан Украины в чечне то по украинскому законодательству они сидеть должны, только я не понял чего они на свободе. Но то отходы от темы, Осетия и Абхазия - не територия Грузии с населением из граждан РФ. Страна поступила правильно, что их защитила.
 

Jagger

Повелитель Зерга
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Куди треба орієнтувати свої зв"язки Укра

Коли США напали на Ірак, вони принаймні не стверджували що Ірак напав на них.

В Україні в Чернігівській області є кілька сіл (не пам'ятаю назви) що проголосили себе республікою, окремою від України видали всім свої паспорти, не визнають юрисдикції української влади і не платять податків.
Може і їм ми маємо надати незалежність?

До вашого відома згідно глави 7 уставу ООН рішення щодо використання, надсилання чи збільшення чисельності миротворчого контингенту належить до компетенції виключно Ради Безпеки ООН.
На скільки мені відомо РБ не видавала розпорядження щодо надсилання до Грузії додаткових військ. Себто дії російських військ в Грузії не можуть кваліфікуватися як миротворчі.
Сие окромя как "бла-бла" расценивать не могу. Пустозвонство.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Куди треба орієнтувати свої з

В таком случае чего вонь подымаете что грузин обижают? А на счет граждан Украины в чечне то по украинскому законодательству они сидеть должны, только я не понял чего они на свободе.
За те, що цивільний громадянин проживає в зоні конфлікту його мають посадити? :shock:
Де така стаття?

Но то отходы от темы, Осетия и Абхазия - не територия Грузии с населением из граждан РФ. Страна поступила правильно, что их защитила.
Не меліть дурні! Осетія і Абхазія - то територія Грузії. На момент конфлікту їх "незалежність" не була визнана навіть Росією!

Сие окромя как "бла-бла" расценивать не могу. Пустозвонство.
Тобто устав ООН та норми проведення миротворчих операцій для вас "бла-бла"? Так, звісно, куди ж їм до повідомлень російського телебачення...
 

Jagger

Повелитель Зерга
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Куди треба орієнтувати св

За те, що цивільний громадянин проживає в зоні конфлікту його мають посадити? :shock:
Де така стаття?


Не меліть дурні! Осетія і Абхазія - то територія Грузії. На момент конфлікту їх "незалежність" не була визнана навіть Росією!


Тобто устав ООН та норми проведення миротворчих операцій для вас "бла-бла"? Так, звісно, куди ж їм до повідомлень російського телебачення...


Я не знаю как там у вас в сакартвелии, а в Абхазии совместно с российскими голубыми касками работают ОБСЕ. Там они признаны миротворцами и имеют мандат ООН. Увеличение численности войск - так это по соглашению Абхазии и России. Аналогично и с Осетией. На сколько участок от Псоу и до Кадора Грузия предлагаю сьездить туда. Кстати по деньгам не дороже крыма, но субтропики есть субтропики, как раз не успеете на инжир, зато на фейхоа, фундук и виноград успеваете как раз. Посмотрите также на озеро Рица и на сколько оно грузинское. Также поситите новоафонский монастырь и попьете ауатхары. А как столь воинственно настроеная личность посмотрите на реку под название Гумиста - за которую грузины не смогли выбить абхазов и оборону на которой провалили в свое время, в результате чего драпали что есть силы и Сухума. Также увидите, что абхазы на самом деле есть, имеют свой язык который в корне отличается от грузинского и что на этой земле ну ничего нет грузинского, ибо грузией это никогда не было. Это как если бы украина обьявила бы Канаду своей акупированной територией и расказывала бы всем что это - Украина. Кроме того вспомните кого поддержала конфедерация горских народов. Как ни странно грузинам они не помогали. Со всего Кавказа никто не поддержал картвелл в этой войне, зато Штейн который живет за полторы тысячи километров от той местности уверен точно что Сухум исконно грузинский город. В таком случае я римский император а вы - чатлах! Хотя от людей говорящих что Сочи это прибалтика другого ждать не приходится
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Куди треба орі

Я не знаю как там у вас в сакартвелии, а в Абхазии совместно с российскими голубыми касками работают ОБСЕ. Там они признаны миротворцами и имеют мандат ООН. Увеличение численности войск - так это по соглашению Абхазии и России. Аналогично и с Осетией.
Шановний, до даного конфлікту ані Абхазія, ані Осетія не були визнані незалежними державами, і Росією в тому числі. До конфлікту ані Абхазія ані Осетія не визнавались та не вважались незалежними країнами а були складовою частиною Грузії (так само як Чечня в РФ). І тому миротворчий контингент був розміщений РБ ООН за узгодженням з Грузією, бо знаходився на її території. Визнання ж цих територій незалежними відбулося вже після вторгнення туди російських військ. І відповідно збільшення миротворчого контингенту мало б проводитися РБ ООН за узгодженням з Грузією. Читайте Статут, шановний. Росія не мала права самостійно вводити війська на територію суверенної держави. До того ж 58 армія РФ, що діяла в Грузії не мала жодних миротворчих мандатів і не може вважатися миротворчим контингентом.
Также увидите, что абхазы на самом деле есть, имеют свой язык который в корне отличается от грузинского и что на этой земле ну ничего нет грузинского, ибо грузией это никогда не было.
Чеченці теж мають свою мову, що докорінно відрізняється від російської і "русскімі" вони теж ніколи не були. Тож за вашою логікою Чечня не має бути частиною РФ?
Со всего Кавказа никто не поддержал картвелл в этой войне, зато Штейн который живет за полторы тысячи километров от той местности уверен точно что Сухум исконно грузинский город.
Де я таке казав?
Мені байдуже де там і чиє то історично місто. Згідно міжнародного права на момент конфлікту воно було складовою частиною Грузії.
Росіяни вважають російським весь Крим і ледь не пів Севастополя ходить з російськими паспортами, проте Крим і Севастополь - то на сьогоднішній день територія України. І скільки б ви про "історичну справедливість" не кричали, скільки б там чиїх громадян не проживало - факту це не змінить.
 

Jagger

Повелитель Зерга
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Куди треба

Шановний, до даного конфлікту ані Абхазія, ані Осетія не були визнані незалежними державами, і Росією в тому числі. До конфлікту ані Абхазія ані Осетія не визнавались та не вважались незалежними країнами а були складовою частиною Грузії (так само як Чечня в РФ). І тому миротворчий контингент був розміщений РБ ООН за узгодженням з Грузією, бо знаходився на її території. Визнання ж цих територій незалежними відбулося вже після вторгнення туди російських військ. І відповідно збільшення миротворчого контингенту мало б проводитися РБ ООН за узгодженням з Грузією. Читайте Статут, шановний. Росія не мала права самостійно вводити війська на територію суверенної держави. До того ж 58 армія РФ, що діяла в Грузії не мала жодних миротворчих мандатів і не може вважатися миротворчим контингентом.

Чеченці теж мають свою мову, що докорінно відрізняється від російської і "русскімі" вони теж ніколи не були. Тож за вашою логікою Чечня не має бути частиною РФ?

Де я таке казав?
Мені байдуже де там і чиє то історично місто. Згідно міжнародного права на момент конфлікту воно було складовою частиною Грузії.
Росіяни вважають російським весь Крим і ледь не пів Севастополя ходить з російськими паспортами, проте Крим і Севастополь - то на сьогоднішній день територія України. І скільки б ви про "історичну справедливість" не кричали, скільки б там чиїх громадян не проживало - факту це не змінить.


Абхазия и Осетия стали грузией после ее голословных заявлений. Позаявляли, по шапке отхватили и на том и закончилось. Кроме того последние события в Осетии уже и европа назвала грузинской агресией, но при этом как то загадочно обвинили Россию в непропорциональном применении силы. Вообще жизнь идет так как надо, а не так как троешники заявляют. Абхазия хоть и не признана, но ужу вполне самостоятельное государство имеющая развитые отношения с другими странами. И каждый день летают вертолеты к Кадору и никто их не сбивает. А про Севастополь скажу что еще не вечер и я бы так не заявлял категорично
 
Зверху