Сумской байк-фест 29.08.2009 впервые в г.Сумы

ukrainian sniper

Ukrainian Sniper
Організатор - Сумський мото-клуб "Wind riders BA" (Всадники вітру)

Про місце проведення
Захід проводиться на зручній закритій базі на березі річки Псел (пляж є). Формат – наметове містечко. На випадок непогоди – на території вдосталь великих шатрів, навісів та будиночків (тож, мокра справа не загрожує). Є закритий паркінг для мотоциклів. Організовано гаряче харчування та торгівля за людськими цінами.

Як знайти
База відпочинку «Острівок» знаходиться біля Басівського парку. Гостей з інших міст будемо зустрічати на розі вулиць Харківська та Паризької комуни з 12.00 28.08.09 до 12.00 29.08.09. Завчасне повідомлення про приїзд за одним з контактних телефонів значно полегшить цей сервіс. пізніше додам карту зі схемою проїзду та РОІ для GPS.

Про гроші
внесок учасника - 30 грн., пасажир - 10 грн., лівчата безкоштовно. значок - 20 грн., футболка - 50 грн. наліпка - безкоштовно.

Програма
Головне – дружня атмосфера за відсутності понтів та мажорства. Обіцяємо веселі конкурси, призи та розважальну програму (музика, лицарькі турніри, фаєр-шоу та ін.). Програма рок-концерту складена з виступів місцевих та запрошених команд.

Будемо раді бачити
всіх, хто є прихильником такого формату байк-фестів. Розраховуємо зібрати калагу зі всієї слобожанщини, як з української, так і з російської сторони. Запрошені байкери з Сумської, Харківської, Полтавської та Чернігівської областей. А також, росіяни: Брянськ, Курськ, Бєлгород. Будемо раді всім - місця вдосталь.


28.08.2009
заїзд гостей з інших міст, розміщення, дружня вечеря (МИ пригощаємо

29.08.2009
11.30 - проїзд колони містом Суми, приїзд на базу, розміщення нових гостей.
13.00 - байк-шоу: мотоконкурси, музика, приколи, призи та багато іншого.
20.00 - рок-концерт з елементами садо-мазо
23.00 дружнє спілкування (бажано, без елементів садо-мазо)

30.08
вранішня кава (МИ пригощаємо), опохміл кому треба (маю на увазі пасажирів), релакс та щаслива дорога додому.

всі питання на мило (Windriders @ mail.ru) або по одному з телефонів:

8067 1102537;
8050 2940006;
8063 4756071
 

ukrainian sniper

Ukrainian Sniper
И что, никому не интересно?
Почему не интересно?!
Тем кому интересно - уже созвонились или подали заявочки на участие. Так на сегодня только от байкеров 2 сотни заявок на участие + их друзья/родные/близкие - так предварительно планируется уже более 400 человек. И это пока впереди пару недель на раздумье есть некоторым.

А если так просто чтоб поболтать в теме - так есть ли смысл?
Есть вопросы - звони, а лучше приходи на фест!
 

U235

Забанен
эх.. я б приехал, так конь в ремонте, хотя ..... вы тазиководов пинать не будете??
 

--NZ--

New Member
Не нашёл сайта Сумского мото-клуба "Wind riders BA" .
Есть вопросы , интересующие , думаю, не только меня , может кто ответит ?

1.Возможно ли участие(присутствие) пеших или въезд только на байках?
2.Если да , то по чём билет и как возможно туда въехать-выехать не своим ходом ?
3.Рок концерт с участием каких групп ?

Ждём ответов.
 

BarOn

4 колеса - тело, 2 - душу
1) Заяка по телефону обязательна или приехал - оплатил - отдыхаешь?
2) "28.08.2009 заїзд гостей з інших міст, розміщення, дружня вечеря (МИ пригощаємо"
со скольки можно слетаться на мед :mrgreen:? (я думаю не столь важно. что местные?)
Я, например, не вкурсе где база. Можно сюда выложить схему проезда ;)
 

ukrainian sniper

Ukrainian Sniper
Не нашёл сайта Сумского мото-клуба "Wind riders BA" .
Есть вопросы , интересующие , думаю, не только меня , может кто ответит ?

1.Возможно ли участие(присутствие) пеших или въезд только на байках?
2.Если да , то по чём билет и как возможно туда въехать-выехать не своим ходом ?
3.Рок концерт с участием каких групп ?

Ждём ответов.
Вход пешим ходом - 10 грн с носа - оплата на месте.
Добираться на любой маршрутке кот. ездит на БАСЫ.
Рок-концерт планируется с участием 4-х местных рок-групп.
 
Зверху