Фашизм и антифашизм

Shah

Member
Re: фашизм и антифашизм

Возможно это провокация, во-первых, расстрелянные только дети (подчеркнуть какие антифа нелюди), а во-вторых, листовка с ошибками (для того, чтобы думали, что они ещё и безграмотные, недалёкие люди в отличии от "высокоразвитых" фашистов). Такого хлама хватало на выборах 2002 и 2004! Учитесь фильтровать информацию!!!
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: фашизм и антифашизм

От з цім цілком погоджуюсь. Конкретна людина повинна мати цілком конкретні наслідки від своїх цілком конкретних дій. А узагальнювати, це вже дитяча гра, яка великого розуму не потребує.
Посадити конкретного злочинця за конкретний злочин - особливого розуму не треба. Можна посадити одного, другого, десятого, сотого. Все просто. А от побачити за цими злочинами систему, проаналізувати їх причини, мотиви - для цього треба думати, а цим у нас, нажаль, не люблять себе обтяжувати. Люди бачать лише зовнішні прояви хвороби, і мало хто здатен дивитися глибше, в корінь проблеми.
Якщо ви захворіли на грип - ви можете боротися проти нежиті, можете купити краплі для носа і думати, що усунувши зовнішні прояви ви поборете хворобу. Проте, коли замість одужання вам поставлять діагноз "пневмонія" - може вже бути занадто пізно...
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: фашизм и антифашизм

Возможно это провокация, во-первых, расстрелянные только дети (подчеркнуть какие антифа нелюди), а во-вторых, листовка с ошибками (для того, чтобы думали, что они ещё и безграмотные, недалёкие люди в отличии от "высокоразвитых" фашистов). Такого хлама хватало на выборах 2002 и 2004! Учитесь фильтровать информацию!!!
Так, а за те і йдеться, шо агітку створили виродки (не наголошується, що виродки "антифа" чи "фа"). Це заборонений прийом, ідеологічний удар нижче пояса, такий самий як і агітка "регіоноФФ" про розподіл України на сорти.
 

Shah

Member
Re: фашизм и антифашизм

Помните листовочку: ЮЩЕНКО не ФАШИСТ!!! Здесь же выделено: За что воевали наши деды? Мразь! Боец АнтиФа! То есть, то что не выделено, в подсознании человека не запоминается, он будет помнить лишь о рисунке и выделенном тексте!!!
 

Shah

Member
Re: Відповідь: Re: фашизм и антифашизм

Так, а за те і йдеться, шо агітку створили виродки (не наголошується, що виродки "антифа" чи "фа"). Це заборонений прийом, ідеологічний удар нижче пояса, такий самий як і агітка "регіоноФФ" про розподіл України на сорти.
Я не писал, что Мангуст утверждает мол это работа антифа! Я лишь обьяснил, как это делается!!!
 

Shah

Member
Re: фашизм и антифашизм

Я отреагировал на агитку, а не на твой коментарий!!! В своём коментарии Stein явно дал понять, что он считает данную листовку работой антифа!!!
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: фашизм и антифашизм

Я отреагировал на агитку, а не на твой коментарий!!! В своём коментарии Stein явно дал понять, что он считает данную листовку работой антифа!!!
Поясню трошки з історії цієї "агітки".
А 2007му в Москві відбувся черговий "Русскій марш", на якому "вєздєсущімі" шукачами фашизму в усьому національному були засняті певні кадри. Зокрема великого резонансу набула ось ця фотографія... (в доданку). Антифа-сайти тоді просто билися в істерії і в один голос кричали про те, що вже й п'ятирічні діти "фашистами" ростуть, що треба "давить фашизм в зародыше" і т.п. Результатом цієї істерії і став наведений плакат, створений радовими бійцями "антифи" (не офіційним агітпропом "антифашистського" руху), та активно пропагувався на "а-фа"-формах і численно розклеювався по Москві. Але лідери "антифи", вчасно збагнули яку в реальності контрпропаганду несуть в собі подібні дії і плакат швидко заборонили...
 

Вкладення

mi][a

Человеку нужен человек
Re: Відповідь: Re: фашизм и антифашизм

Так, не треба ксенофобії, треба дотримуватись політики "антифа". Ось, доречі одна з їх агіток, як то кажуть "полюбуйтєсь":
P.S. Не вистачає лише лозунга: "вбий свою дитину! раптом вона виросте фашистом?"
це агітка часів дуже відомих в певних колах "формат-18", на форумі яких колись і з'явилась
емблема в нижньому куті (взята з сайту antifa.ru) навмисле зроблена в блакитному кольорі (здогадайтеся кого хотіли так принизити?)
і створена "агітка" була набагато раніше ніх 2007 рік !
тому не потрібно тут нахабно брехати :evil:

взагалі, за вами помічено дуже багато брехні і провокацій
 
Останнє редагування:

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: фашизм и антифашизм

це агітка часів дуже відомих в певних колах "формат-18", на форумі яких колись і з'явилась
емблема в нижньому куті (взята з сайту antifa.ru) навмисле зроблена в блакитному кольорі (здогадайтеся кого хотіли так принизити?)
і створена "агітка" була набагато раніше ніх 2007 рік !
тому не потрібно тут нахабно брехати
взагалі, за вами помічено дуже багато брехні і провокацій
Я б здивувався якби ви написали щось інше. Звісно ж тепер "антифа" будуть активно відхрещуватись від творіння своїх недолугих "радикальних бійців", будуть розповідати що то провокація, брехня і т.п.
Я не кажу що це офіційна агітка "антифи", їх пропагандисти не на стільки дурні щоб розповсюджувати таке, але от рядове членство, особливо найбільш радикалізоване, іноді ставить офіційний рух в не дуже гарне становище.
Я розповів вам те, що знаю я з цього питання, а ви самі для себе вирішуєте вірити в то чи ні.
 
Зверху