ВНИМАНИЕ!!! Всем у кого есть двухколёсный транспорт!

K•†

New Member
Модератор
Re: ВНИМАНИЕ!!! Всем у кого есть двухколёсный транспорт передвижение с моторчыком!!!

Ну так что???
Собераемся в субботу на 18 00 около Политеха?
 

BarOn

4 колеса - тело, 2 - душу
Re: ВНИМАНИЕ!!! Всем у кого есть двухколёсный транспорт передвижение с моторчыком!!!

Я за! Буду.

SP Хотелось бы всенепременно увидеть и пообщаться в живую за кружкой эля нашего "мото-заочника" (это я так ласково) на днепре.
 

-=alchemist=-

Забанен
Re: ВНИМАНИЕ!!! Всем у кого есть двухколёсный транспорт передвижение с моторчыком!!!

Ну жінку будеш пестити :). Я не з вашого міста. БензІн у мене не з крантіка тече.
 

deputat

MOTO CEZET 350 cc
Re: ВНИМАНИЕ!!! Всем у кого есть двухколёсный транспорт передвижение с моторчыком!!!

в эту субботу я постараюсь
 

BarOn

4 колеса - тело, 2 - душу
Re: ВНИМАНИЕ!!! Всем у кого есть двухколёсный транспорт передвижение с моторчыком!!!

Ну жінку будеш пестити :). Я не з вашого міста. БензІн у мене не з крантіка тече.
Жаль. Нигде не указно откуда ты. Так что ... :)

SP О девушке моей не беспокойся :tease:
 

-=alchemist=-

Забанен
Re: ВНИМАНИЕ!!! Всем у кого есть двухколёсный транспорт передвижение с моторчыком!!!

Та я і не піклуюсь... просто коли до мене "ласково хлопці звертаються" ... хм... як мінімум це дивно. Яка різниця звідки я... 150 грн я краще витрачу на більш доцільні речі, ніж на бензІн (та і пепелац розкиданий :\ туди його...).
 

BarOn

4 колеса - тело, 2 - душу
Re: ВНИМАНИЕ!!! Всем у кого есть двухколёсный транспорт передвижение с моторчыком!!!

Если у тебя комплексы или травма психологическая :D. ничего странного невижу. Давай дальше по теме.
 

-=alchemist=-

Забанен
Re: ВНИМАНИЕ!!! Всем у кого есть двухколёсный транспорт передвижение с моторчыком!!!

Нітого , ні іншого. А те що ви, як мінімум не вихований - факт не заперечний (як, там таблиці подивилися? Оченятка протерли :)? Спеціаліст ви наш, навчіться визнавати свої помилки спочатку, а потім діагнози ставить будете незнайомим заочно.
По темі: Я так розумію ви там усі з доками та правами будете? ;) Вас там чекати не будуть?
 

YUPI

Подполье
Модератор
Re: ВНИМАНИЕ!!! Всем у кого есть двухколёсный транспорт передвижение с моторчыком!!!

Прекращайте оффтоп! А то я вам устрою кузькину мать!
 

K•†

New Member
Модератор
Re: ВНИМАНИЕ!!! Всем у кого есть двухколёсный транспорт передвижение с моторчыком!!!

Ну если не кто не постучит не в ту дверь то некто лишний и ждать нас не будет!!!
А впрынцыпе у половины (надеюсь, хотябы) все ок)))
 
Зверху