Янукович і Партія регіонів

Проголосували б Ви за Януковича на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    378
Статус
Закрита.
N

NORD666

Guest
Да не затих он, просто школу наверное заканчивает) Самое время под старость))) ПРОФФЕсор это тебе не хухры-мухры))) А голосовали за него гоППники, у нас их половина)))
 

Freddi

New Member
Все хороши, каждый тянет страну в большую жопу по своему у кого-то быстрее получаеться у кого-то чуть по медленене, но суть одна.
 

vladislava

New Member
Юлия Владимировна зная о процессах в Партии Регионов, которая наконец то решительно готовилась отмежеваться от переговоров с "Нашей Украиной" использовала ситуацию в своих целях. Думаю все поняли, что задумала Юля с Януковичем.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Юлия Владимировна зная о процессах в Партии Регионов, которая наконец то решительно готовилась отмежеваться от переговоров с "Нашей Украиной" использовала ситуацию в своих целях. Думаю все поняли, что задумала Юля с Януковичем.
Я не понял . Может обьясните позицию ЕЦ ?
 

vladislava

New Member
У вересні мені сусідка за Юлю чуть "очі не видерла" казала, що вона ж ніколи не піде до Януковича. І як сталося? Голосували з Регіонами і ніхто навіть подумав, що там люди шось подумають. І цього разу аналогічно буде. Як вони вже про все там домовилися, який толк, що ми будем проти. Їм то до фєні.
 

mangust

патріот
Спільна каоліція:Юля-прем'єр,Яник-спікер.Україно рятуйся як можеш,бандюки при владі!
 

Serg_T

Забанен
Як там кажуть в нашій "Альфі", ніхто крім нас.... Короче кажучи - вила є... лишилось трохи.
 

vladislava

New Member
О Сергію, ти вже і вила підготував! Це дуже добре, буде з чим штурмувати кабмін та парламент :). Я ось нещодавно придбала шаблю, знаєте, дуже корисна річ, мабуть скоро також стане у нагоді...
 

Serg_T

Забанен
Сумчата, тільки не поруч з вами - погана прикмета просто.
 
Статус
Закрита.
Зверху