День Незалежності України - 2010

jonik

New Member
Незабаром найбільше державне свято - день Незалежності України! 24 серпня, ми, українці відзначаємо подію, заради якої, наші попередники, 300 з гаком років, змагалися з ворогом за власну свободу і волю нащадків! Багато хто віддав своє єдине і неповторне життя за право вільно обирати, говорити, думати. Борці за Україну - це справжній приклад патріотизму, самовідданості, мужності та відваги!
Сьогдні ворожа, антиукраїнська влада, нівелює поняття патріотизму і героїзму наших попередників! Ми, народ України, зобов'язані продовжити боротьбу, та показати свій незламний дух патріотизму і любові до рідної Держави України! А також запевнити куплених за рублі чиновників, що ми не поділяємо їхньої думки, політики і є противниками їхніх дій!
24 серпня, в день Незалежності України, вивіси національний прапор з вікна, на балконі, або причипи на даху свого будинку!
Вийди на вулицю свого міста у вишиванці з жовто-блактиною стрічкою!
Проведи захід з однодумцями зкерований на популяризацію свята Незалежності України! Варіанти виконання на твій розсуд!
Слава Україні!


You must be registered for see images
 

FreeBSD

Дешево и сердито
А нафиг нам Харьков? Мы и в Сумах неплохо отметим
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Надоели уже праздники. Разгулялись, понимаешь. Лично я своим наймитам сказал, шо это только я устанавливаю, в какой день гулять, а в какой работать. Так шо вечером, после рабочего дня, посидим за столиком, отметим наш святой светлый Праздник, когда мы освободились от масковского ига, понимаешь.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: День Незалежності України - 2010

Вивішувати можна прапор тої держави, за яку не соромно. Держави, громадянством якої можна пишатися. А чим пишатися в Україні? Уркою-президентом? Чи кугутом-прем'єром? Чи може економічною дупою як "досягненням української незалежної держави"? А так... не бачу я покищо чого святкувати...
Наразі кажуть, що українське суспільство ще не доросло до Конституції 1996 року. Так от я скажу більше - воно ще далеко не доросло й до Акту 1991-го.
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Re: Відповідь: День Незалежності України - 2010

Вивішувати можна прапор тої держави, за яку не соромно. Держави, громадянством якої можна пишатися. А чим пишатися в Україні? Уркою-президентом? Чи кугутом-прем'єром? Чи може економічною дупою як "досягненням української незалежної держави"? А так... не бачу я покищо чого святкувати...
Наразі кажуть, що українське суспільство ще не доросло до Конституції 1996 року. Так от я скажу більше - воно ще далеко не доросло й до Акту 1991-го.
Ну и крутой же ты, однако. Слишком много на себя берёшь. Скромнее надо быть, скромнее. Хотя бы с меня брал пример, понимаешь.
 

pelix

New Member
Re: Відповідь: День Незалежності України - 2010

Вивішувати можна прапор тої держави, за яку не соромно. Держави, громадянством якої можна пишатися. А чим пишатися в Україні? Уркою-президентом? Чи кугутом-прем'єром? Чи може економічною дупою як "досягненням української незалежної держави"? А так... не бачу я покищо чого святкувати...
Наразі кажуть, що українське суспільство ще не доросло до Конституції 1996 року. Так от я скажу більше - воно ще далеко не доросло й до Акту 1991-го.
Не стоит так раскидываться словами, хоть это и правда..
 

jonik

New Member
Re: Відповідь: День Незалежності України - 2010

Вивішувати можна прапор тої держави, за яку не соромно. Держави, громадянством якої можна пишатися. А чим пишатися в Україні? Уркою-президентом? Чи кугутом-прем'єром? Чи може економічною дупою як "досягненням української незалежної держави"? А так... не бачу я покищо чого святкувати...
Наразі кажуть, що українське суспільство ще не доросло до Конституції 1996 року. Так от я скажу більше - воно ще далеко не доросло й до Акту 1991-го.
Ну, якщо ти згодний з політикою ведення справ
Уркою-президентом
та
кугутом-прем'єром
, можеш продовжувати розвозити нюні і чекати поки "все собою налагодиться". Успіхів з такою боротьбою! ;)
 
Зверху