Turbo Pascal

КуКлА:))

ВреднЮля
Ответ: Turbo Pascal

народ,выручите, плиззз)))
1) скласти програму пошуку та заміни вибраного виразу на інший. підрахувати к-ть замін.
2)вивести на екран найкоротше слово з даного тексту.
3) вивести на екран символи, що зустрічаються в тексті лише 1 раз.

1,1) програму, яка складатиме список групи з 11 осіб в якому вказано прізвище, ім'я, дата народження, спеціальність, назви 3-х дисциплін та відповідні оцінки.
1,2)яка виведе на екран список студентів у вигляді:№п/п, прізвище, ініціали, сер балдля тих студентів, сер бал яких Sв задов умові 4,75<Sв<4,99 і прізвища яких починаються на О. вивід потрябно виконати супроводивши відповідними поясненнями на екрані.
 

lovesan

хз...
Ответ: Turbo Pascal

Мы тоже бедные студенты... так что либо учим и делаем все сами, либо готовим определенную сумму денег и обращаемся к тому кто сможет решить. Альтернативных вариантов нет :)
 
Останнє редагування:

dreamer

Member
Ответ: Turbo Pascal

Народ, помогите, очень нада! Устройтесь за меня на работу чтоб я тока деньги получал? :-D
 

Пух

كنت بلهاء
Модератор
Ответ: Turbo Pascal

как в Паскале написать такие символы?

или подскажите какими символами красиво оформить таблицу в Паскале (Саму рамку)
 

Вкладення

  • 99.7 КБ Перегляди: 250

FEOFAN

http://feofan.com
Ответ: Turbo Pascal

как в Паскале написать такие символы?

или подскажите какими символами красиво оформить таблицу в Паскале (Саму рамку)


В паскале зажимаешь ALT и набираешь цифровой код клавиши, потом отпускаешь алт и любуешься.
 

Пух

كنت بلهاء
Модератор
Ответ: Turbo Pascal



В паскале зажимаешь ALT и набираешь цифровой код клавиши, потом отпускаешь алт и любуешься.
єто все неплохо, но как мне набрать это на уроке в школе? Там врядли есть эта прога.
з.ы. архив битый.
 
Зверху