Коронавірус. Обговорення стану в місті.

  • Автор теми VIB
  • Дата створення

d324co

Well-Known Member
Після повернення футбольних вболівальників з російського Санкт-Петербургу після матчів Євро-2020 в Фінляндії зафіксували спалах коронавірусу. Про це «Радіо Свобода» в неділю, 27 червня.

В Санкт-Петербурзі відбулися два групових матчі збірної Фінляндії – проти збірної Росії та проти збірної Бельгії. На них приїхало близько двох тисяч фінів.


Станом на 26 червня, як зазначає директор Інституту охорони здоров’я і громадського добробуту Фінляндії Міка Сальмінен, зафіксували понад 120 випадків захворювання коронавірусом. Це число може зрости.


А неслабый процент - 120 (пока что) из 2000

Сколько там наших шастальщиков ??
п.с Шнур не зря предупреждал " а в Питере - пить!!" ничего больше, без риска делать нельзя!
 

d324co

Well-Known Member
Хто там кричав "якщо вакцінуватись, то тільки Пфайзером"?? Ось вам хрен...
Новий штам пробиває той Пфайзер...
А те, що євреї вакцінуватись справжнім Пфайзером - не викликає сумніву )))
В Ізраїлі “дельта”-штам коронавірусу інфікує навіть вакцинованих осіб. Тому уряд відновив вимогу щодо маскового режиму в приміщенні та інші заходи щодо стримування високотрансмісивного штаму. Про це повідомляє УНН з посиланням на The Wall Street Journal.

Деталі

Попередні висновки ізраїльських службовців охорони здоров'я припускають, що близько 90% нових інфекцій, ймовірно, були спричинені варіантом Delta. Близько половини дорослих були повністю прищеплені вакциною Pfizer.

Діти до 16 років, більшість з яких не були щеплені, становили близько половини заражених.
 

Билли Бонс

Well-Known Member
любит наш нарид максимализм и крайности - Пфайзер самый лучший,Зеленский всех посадит...Ну и так далее
 

Glucker

Здесь был статус
Хто там кричав "якщо вакцінуватись, то тільки Пфайзером"?? Ось вам хрен...
Новий штам пробиває той Пфайзер...
А те, що євреї вакцінуватись справжнім Пфайзером - не викликає сумніву )))
Я не кричав що "тільки пфайзером". Мене влаштує будь-яка вакцина, ухвалена ЕМА. Навіть якщо б китайська була у тому списку, я б давно вже вакцинувався нею.
До речі, Ви вже вакцинувалися? Якщо так, то чим саме?
 

Билли Бонс

Well-Known Member
к Пфайзеру отношусь с опаской по причине его "термоядерности".Когда появилась возможность,привился ковишилдом.Жду следующей порции
 

d324co

Well-Known Member
До речі, Ви вже вакцинувалися? Якщо так, то чим саме?
Ні, і наразі не збираюсь.
По перше, в мене нема ані бажання, ані потреби кудись подорожувати.
По друге, в мене є можливість підтримувати дистанцію, не шастати у скупчення людей, тощо.
По третє - поки що вакцини - більш схожі на комерційну діяльність, аніж на захист населення, тим паче - в тій державі, "в якій ми з вами процвітаємо" (с)Жванецкий
 

Tilli

Active Member
26 июня в Лондоне вышло до миллиона человек. В СМИ молчок. Зато вчера показали взрыв в Лондоне.

You must be registered for see medias
 
  • Like
Реакції: Aiir
Зверху