Война...

arnisumy

Well-Known Member
З 14 лютого з 16:00 повітряний рух в Україні може бути припинено, - Гончаренко

Народний депутат України Олексій Гончаренко заявляє про можливе припинення повітряного руху в Україні з 16:00 14 лютого.
Про це він написав у своєму , інформує
"Швидше за все, з завтрашнього дня (14 лютого - ред.) з 16:00 за Києвом повітряний рух в Україні буде припинено. Одна з найбільших страхових британських компаній вже розіслала повідомлення про те, що із завтрашнього дня з 14:00 за Лондоном (16:00 за Києвом) припиняється страховка цивільних літаків, що знаходяться у повітряному просторі України", - зазначив Гончаренко.
Читайте на "Цензор.НЕТ":
Він також повідомив, що власники літаків, які перебувають у лізингу, вже забороняють своїм бортам залітати у повітряний простір України.
"На даний момент KLM скасував свої рейси, Sky Up вже садить рейс з Фуншалу до Кишинева, сьогодні з'явиться заборона від Air France. Якщо ви знаходитесь за кордоном і намагаєтесь дістатися додому, то найкраще це робити вже. Тому що, найближчого тижня-два, ймовірно, це буде зробити дуже складно", - наголосив нардеп.
Джерело:
 

arnisumy

Well-Known Member
You must be registered for see images

Закриту зустріч голів парламентських фракцій із представниками силових відомств перенесли, - пресслужба Стефанчука

Закрита зустріч керівників парламентських фракцій та груп з силовиками з приводу загрози вторгнення Росії сьогодні не відбудеться. Зустріч перенесли на понеділок, 14 лютого.
Як інформує , із посиланням на про це журналістам повідомили у пресслужбі глави ВР Руслана Стефанчука.
"Наради сьогодні не буде. Вона перенесена на завтра", - сказали в прес-службі спікера парламенту.
Очікували, що на нараду планували запросити міністра оборони Олексія Резнікова; міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського; главу СБУ Івана Баканова; керівників розвідок; главу НБУ Кирила Шевченка; міністра фінансів Сергія Марченка.
Також нараду планували запросити прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.
Джерело:
 

Aiir

_
Модератор
сейчас с войной,как с бандитской "стрелой " - день и час обговариваются заранее.Очень похоже,что вся эта беготня "Путин идет",кому-то очень нужна и выгодна.На заправках нарид вовсю горючку гребет,разве что по банкам не разливает.Доллар вверх ломанулся.Говорят,в АТБ пустые полки,сегодня пойду гляну
Был сегодня и в АТБ и на заправке - никто ничё не гребёт , а на заправках так вообще никого...
 

Билли Бонс

Well-Known Member
Был сегодня и в АТБ и на заправке - никто ничё не гребёт , а на заправках так вообще никого...
Так свезло мне, так свезло (с) Кстати,вопрос к тебе,товарищ модератор - высеры существа Дынгулдай,которому ты лайки ставишь - это типа заебись,полет нормальный?
 

Aiir

_
Модератор

rfvgy

Ukrainian
каждый имеет право на свою точку зрения , так что да , всё ок...
Дивно читати це від модератора .
Є правила форуму . Їх нахабно порушують , ... ,, всё ОК,,
Я не тільки про цей розділ ( політика) , а й про інші , де встиг насрати Дынгулдай .
 

Aiir

_
Модератор
Дивно читати це від модератора .
Є правила форуму . Їх нахабно порушують , ... ,, всё ОК,,
Я не тільки про цей розділ ( політика) , а й про інші , де встиг насрати Дынгулдай .
Є правила форуму . Їх нахабно порушують
данный форум поделен на разделы , у каждого раздела свои модеры , вмешательство в разделы других модеров крайне не приветствуется администрацией форума ( типа это моё , чё ты в моё прёшься ) - пусть каждый занимается своим делом ! Тем более что на этом форуме я не работаю ( как многие ошибочно считают ) , а модер я на общественных началах . Так что пусть занимаются своим делом те , кому это положено по статусу ( не буду тыкать пальцем - вы их и так хорошо знаете ... )
 

Билли Бонс

Well-Known Member
Оставшийся здесь модератор - и тот д
данный форум поделен на разделы , у каждого раздела свои модеры , вмешательство в разделы других модеров крайне не приветствуется администрацией форума ( типа это моё , чё ты в моё прёшься ) - пусть каждый занимается своим делом ! Тем более что на этом форуме я не работаю ( как многие ошибочно считают ) , а модер я на общественных началах . Так что пусть занимаются своим делом те , кому это положено по статусу ( не буду тыкать пальцем - вы их и так хорошо знаете ... )
еще один наркоман...
 

arnisumy

Well-Known Member
Крєпостньіє гої, ваші хазяєва "кгєпкіє хазяйствєннікі" потікали нафіг :D :D :D

З України вже полетіли Ахметов, Колесніков, Пінчук, Новинський та інші депутати та бізнесмени, - ЗМІ. ФОТОрепортаж
Лише у неділю, 13 лютого, з Києва вилетіло близько 20 чартерів та приватних літаків.
Про це повідомляє із посиланням на .
Так, серед чартерів та приватних літаків, що залишили Україну 13 лютого - борти Ріната Ахметова та Бориса Колеснікова.

БОРТ БОРИСА КОЛЕСНІКОВА

БОРТ РІНАТА АХМЕТОВА У НЕДІЛЮ
Приватний борт на 50 осіб також замовив депутат ОПЗЖ, мільйонер Ігор Абрамович.

За даними УП від двох джерел з ОПЗЖ та двох людей, яким пропонували виїхати, цей борт має вивезти з Києва у Відень родичів однопартійців, а також бізнес-партнерів Абрамовича. УП звернулася до нього по коментар.
Водночас, за даними УП, хоча один із бортів Ахметова вилетів із України в неділю, сам олігарх залишив країну 30 січня рейсом до Цюріха.
Того ж дня виїхав з України бізнесмен Віктор Пінчук.
Бізнесмен, нардеп Вадим Новинський виїхав з України 10 лютого рейсом Київ-Мюнхен.

Того ж дня виїхав за кордон Олександр Ярославський, кортеж якого збив на смерть людину.
13 лютого з України вилетіли бізнесмени Андрій Ставніцер та Вадим Нестеренко, 12 лютого - Вадим Столар та Василь Хмельницький.
У пресслужбі Ставніцера уточнили Цензор.НЕТ, що бізнесмен полетів у відрядження в Дубаї на зустріч з DP World. Там уточнили, що це давно запланований захід. Ставніцер має повернутися найближчим часом.



 
Зверху