угрозы гринко-сумы

sumochka

Member
ви ризикуете бути притянуты до криминальнои видповидальности
Тупоголові юристи в даній компанії.
Дана стаття (382) Кримінального кодексу має назву "Невиконання судового рішення", при цьому її положення стосуються !лише! службових осіб. До категорії службових осіб ніяким боком не відносяться громадяни України, які не виконали умови цивільного договору, укладеного в даному випадку з компанією яка надає послуги з вивезення побутових відходів.

Як зазначено в коментарі до даної статті:
Невиконання судового рішення полягає у невжитті службовою особою, до якої звернуто виконання вироку, рішення, ухвали або постанови суду, що набрали законної сили, передбачених законом заходів щодо їх виконання. Невиконання може виражатися у прямій відмові виконати судове рішення або в ухиленні від його виконання. Відмова означає явне, відкрите, висловлене усно або письмово небажання службової особи виконати судове рішення (наприклад, керівник підприємства відверто ігнорує рішення суду про заміну споживачеві придбаного ним неякісного товару на аналогічний товар належної якості). Ухилення - та сама відмова, яка має завуальований характер: службова особа відкрито не заявляє про відмову виконати судове рішення, але діє таким чином, що фактично унеможливлює його виконання.
Крім того, наскільки я розумію - лист був надісланий звичайною поштою (без повідомлення про вручення чи іншого підтвердження факта отримання листа), тому його можно просто ігнорувати. І в додаток: вам не надано копію угоди про передачу права вимоги боргу від "Грінко" до даної шарашкиної контори. Спіть спокійно.

Пи.Си. Проте, якщо заборгованість виникла внаслідок ігнорування умов укладеного договору, раджу сплатити заборгованість на розрахунковий рахунок "Грінко" (але ні в якому разі не колекторської контори).
 

Супчик

Съёмщик
За вывоз мусора платить надо, даже если не подписан договор.
 

sumochka

Member
За вывоз мусора платить надо, даже если не подписан договор.
Доволі спірне питання. З одного боку цивільна угода може бути укладена в усній формі, проте з іншого боку - договір є результатом домовленості сторін. Так як зі мною ніхто ні про що не домовлявся, я можу вважати вимогу оплати послуг з вивезення сміття нікчемною. При цьому до мене можуть бути застосовані санкції у вигляді судового примусу оплати вартості послуг з вивезення сміття, послуг юристів для компанії та судових витрат - у разі якщо компанія в судовому порядку доведе, що я викидаю сміття до їх баків, проте не сплачую за послуги.
 

sumochka

Member
Murchik, раджу більше читати книжок правової тематики - там і не таке можно знайти.
 

Murchik

я выиграл акцию-Бан 10лет
Murchik, раджу більше читати книжок правової тематики - там і не таке можно знайти.
причем здесь правовая литература? ведь 100% он сознательно послал тех людей которые ходили носили договора на подпись-с дальнейшей целью просто не платить за услугу. Вот таких мудаков, надо наказывать не на 200 гривен, в случае с доказательством о пользовании услугой, а общественными работами, и не улици убирать, а городские параши. Потом таких умников не будет с вопросами "а что могут по жопе и не дать?"
 

Simpson

シンプソン
Модератор
Murchik, раджу більше читати книжок правової тематики - там і не таке можно знайти.
Тогда прочтите, что такое договор публичной оферты. Для того что бы быть обязанным платить за данную услугу не надо иметь договор на руках, достаточно проживать в доме-квартире, которые находятся в пределах оказываемых услуг -вывоза мусора. Или автор сам перерабатывает дома мусор и у него безотходная жизнедеятельность :shock:?
 

Супчик

Съёмщик
Так як зі мною ніхто ні про що не домовлявся, я можу вважати вимогу оплати послуг з вивезення сміття нікчемною. При цьому до мене можуть бути застосовані санкції у вигляді судового примусу оплати вартості послуг з вивезення сміття, послуг юристів для компанії та судових витрат - у разі якщо компанія в судовому порядку доведе, що я викидаю сміття до їх баків, проте не сплачую за послуги.
Это решается в суде за 5 минут и не в пользу ответчика. Много уже таких "умников" было.
 

Petruhann

Забанен
<censored>
2,5 года не платить за вывоз мусора ... Это уникальный случай
 
Останнє редагування модератором:

Storm_10

Member
Доволі спірне питання. З одного боку цивільна угода може бути укладена в усній формі, проте з іншого боку - договір є результатом домовленості сторін. Так як зі мною ніхто ні про що не домовлявся, я можу вважати вимогу оплати послуг з вивезення сміття нікчемною. При цьому до мене можуть бути застосовані санкції у вигляді судового примусу оплати вартості послуг з вивезення сміття, послуг юристів для компанії та судових витрат - у разі якщо компанія в судовому порядку доведе, що я викидаю сміття до їх баків, проте не сплачую за послуги.
вроде бы если нету отдельного договора на отдельную услугу( в данном случае на вывоз мусора), то прописывается в договоре с ЖЕКом данная услуга...
 

just_name

Active Member
да даже если и не заключали, а не заключали потому что не хотели платить за услугу разве не так? он пользуется услугами, пускай платит, а если не пользуется, то пусть не платит!
Таки да, вы правы. Оплата вывоза мусора начисляется согласно количеству прописанных человек в квартире и договор составлять не требуется.

По крайней мере, я именно так оплачиваю.
 
Зверху