Соціологічна фокус-група. Запрошую. Поспілкуєтесь і отримаєте 50 грн.

Merime

New Member
Потрібні учасники для фокус-групи соціологічного дослідження політичних уподобань (типу круглого столу) різної статі і віку (від 20 до 60 років) на 9 березня. Тривалість - 2 год. Вам заплатять 50 грн. за участь. Зголошуйтесь до участі або пропонуйте своїх знайомих.
1 група: 10 чоловік (20-35 років), які симпатизують Партії регіонів. Засідання з 10.30 до 12.00.
2 група: 10 чоловік (35-60 років), які розчарувалися в Партії регіонів. Засідання з 13.00 до 15.00.


Засідання проходить у формі бесіди, АНОНІМНО! Проводять київські вчені-соціологи. Буде проходити в приміщенні по вул. Соборній.

Зголошуйтесь або пропонуйте знайомих. Пишіть у приват.
 
Останнє редагування:

Merime

New Member
На жаль, пояснити не зможу. Дослідження роблять київські соціологи, напевно, у них є відповідна методика дослідження. Я лише допомагаю зібрати для них людей відповідно до їх запиту.
 

ANGRYMAN

Забанен
Якось дивно. Судячи з того що молодь яка симпатизує Юнуковичу - гопи, то вони навряд прийдуть. Інших навіть на цьому форумі нема, виходить, що там все буде однобічно.
 

Merime

New Member
Щоб не було однобічно, я й шукаю людей. Розумію, що це важко. Але ж десь вони повинні бути - ті, хто голосував за Януковича?
П.С. Якщо хтось шифрується, то запевняю - усе анонімно. Ви мені пишете про своє бажання, я пишу вас у список під якимось ім'ям і кажу, куди приходити. Ви там спілкуєтесь із київськими модераторами, отримуєте від них 50 грн. і йдете їх витрачати)
 

ANGRYMAN

Забанен
Щоб не було однобічно, я й шукаю людей. Розумію, що це важко. Але ж десь вони повинні бути - ті, хто голосував за Януковича?
П.С. Якщо хтось шифрується, то запевняю - усе анонімно. Ви мені пишете про своє бажання, я пишу вас у список під якимось ім'ям і кажу, куди приходити. Ви там спілкуєтесь із київськими модераторами, отримуєте від них 50 грн. і йдете їх витрачати)
Скажу чесно - за Вітька не голосував ))) А до пенсійного віку ще не до тіг ))
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Соціологічна фокус-група. Запрошую. Поспілкуєтесь і отримаєте 50 грн.

Засідання проходить у формі бесіди, АНОНІМНО! Проводять київські вчені-соціологи. Буде проходити в приміщенні по вул. Соборній.
Прийти потроллить, чтоль? :?
А куди конкретно йти?
 

Merime

New Member
Re: Відповідь: Соціологічна фокус-група. Запрошую. Поспілкуєтесь і отримаєте 50 грн.

Прийти потроллить, чтоль? :?
А куди конкретно йти?
якщо є бажання і можливість і якщо Ваші електоральні уподобання - це Партія Регіонів, приходьте, але Ваша явка має бути 100%, щоб була необхідна кількість. Пишіть в приват. Залишилось 5 місць.
 
Зверху