Сумский футбол

lion.ts

[deleted]
На Фрунзе зарплату не платят, теперь еще и команду будем содержать.
во блин.. ты посчитай сколько той команде денег-то надо и сравни с колличеством человек. Если бы все работники Фрунзе скинулись бы по 10 грн - этого команде хватило бы на год бюджета, ахах)))
 

Max_S

Active Member
во блин.. ты посчитай сколько той команде денег-то надо и сравни с колличеством человек. Если бы все работники Фрунзе скинулись бы по 10 грн - этого команде хватило бы на год бюджета, ахах)))
4 ляма подели на 14000 работников, получиш 285 гривен, а не 10 грн.
 

Fidjey

█░┌∩┐(◣_◢)┌∩┐░█
Я в шокЭЭЭ блин!!!

Десна и Сумы не аттестованы
Апелляционный комитет по аттестации футбольных клубов Федерации футбола Украины в составе председательствующего Титова Н.И. и других членов Пелипенко А.С., Турчина С.А. и Шкреба О.В. рассмотрел апелляционную жалобу футбольных клубов Десна и Сумы.

И установил следующее:

"Решением комитета по аттестации футбольных клубов федерации футбола Украины отказано в выдаче аттестатов, дающих право на участие во Всеукраинских соревнованиях по футболу среди профессиональных команд 1-й лиги спортивного сезона 2010/2011 ФК Десна (Чернигов) и ФК Сумы.

Не соглашаясь с указанными решениями, футбольные клубы подали с соблюдением соответствующих сроков апелляционную жалобу, в которых просили упомянутое решение отменить и определить срок для устранения недостатков.

Рассмотрев апелляционные жалобы, материалы дела, апелляционный комитет пришел к выводу об отсутствии оснований для удовлетворения апелляционных жалоб клубов.

Решение окончательное и обжалованию не подлежит".
 

SplatteR

oi oi oi oi
кто хочет поддержать команду ? будет движение в их поддержу ..
 

lion.ts

[deleted]
4 ляма подели на 14000 работников, получиш 285 гривен, а не 10 грн.
Вобще-то, не 4 ляма, а 3 и я имел виду по 10 в месяц, хотя согласен, ошибаюсь: 17,85 грн. Просто сумасшедшие деньги...... Стоимость такси от Дзержинки до Черепина=)))

Я в шокЭЭЭ блин!!!

Десна и Сумы не аттестованы
Апелляционный комитет по аттестации футбольных клубов Федерации футбола Украины в составе председательствующего Титова Н.И. и других членов Пелипенко А.С., Турчина С.А. и Шкреба О.В. рассмотрел апелляционную жалобу футбольных клубов Десна и Сумы.

И установил следующее:

"Решением комитета по аттестации футбольных клубов федерации футбола Украины отказано в выдаче аттестатов, дающих право на участие во Всеукраинских соревнованиях по футболу среди профессиональных команд 1-й лиги спортивного сезона 2010/2011 ФК Десна (Чернигов) и ФК Сумы.

Не соглашаясь с указанными решениями, футбольные клубы подали с соблюдением соответствующих сроков апелляционную жалобу, в которых просили упомянутое решение отменить и определить срок для устранения недостатков.

Рассмотрев апелляционные жалобы, материалы дела, апелляционный комитет пришел к выводу об отсутствии оснований для удовлетворения апелляционных жалоб клубов.

Решение окончательное и обжалованию не подлежит".
Я вот этого совсем не понял.. Во 2-й лиге мы играть-то будем? Ато ж про атестацию на 1-ю написанно....
 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
Я вот этого совсем не понял.. Во 2-й лиге мы играть-то будем? Ато ж про атестацию на 1-ю написанно....
Вроде нет. Говорили, что клуб вовремя не прошел атестацию и утратил статус профессионального. Бальчос говорил, что в связи с тем что клуб был куплен Григоришиным и он получил обещания от ОГА, что все будет хорошо, то возможно Сумам сделают исключение......но как видим чуда не произошло.
 

SplatteR

oi oi oi oi
олельщики футбольного клуба «Сумы» проведут митинг с требованием к губернатору Сумщины Чмырю Юрию Павловичу поддержать их любимую команду, которая на грани исчезновения из-за отсутствия спонсоров. Митинг запланирован на 29-е июня в 9:00 утра в центре Сум, на Площади Независимости, возле дома Сумской Обласной государственной администрации.

Напомним, что 17 июня исполком ФФУ лишил ФК «Сумы» статуса профессионального клуба по причине невыполнения финансовых обязательств клуба, а также других не мало важных критериев. Кстати сам Юрий Чмырь на пресс-конференции заявил, что новым владельцем Сум станет Константин Григоришин. Но пока эта информация не подтвердилась, исключая то, что пока никаких выплат по зароботной плате не было произведено самим Григоришиным.

Также ПФЛ и ФФУ в частности Григорий Суркис дали последний шанс ФК «Сумы», если они погасят заработную плату футболистам и тренерам, а также если будут подписаны контракты с футболистами, с тренерами (у которых есть лицензии), предоставят гарантию финасирования команды.

Официальный сайт:
 

sladkui

________
Голова Сумської облдержадміністрації Юрій Чмирь на прес-конференції 29 червня заявив, що через кілька днів процес оформлення документів буде завершений і ФК «Суми» стане приватною власністю російського бізнесмена Костянтина Григоришина.

Мы сьогодні терміново зібрали цю прес-конференцію, по-перше проблеми були вирішені, по-друге дякую всім, що терміново зібралась команда, працівники міста, працівники управління молоді і спорту. Сьогодні хочу сказати впевнено, що команда футбольного клубу Суми буде врятована. Хочу сказати, що ситуація була складна, до мене звертався декілька раз мер міста Генадій Мінаєв з проханням щоб ми допомогли цій команді увійти у новий сезон, але є борги і вони нажаль ще є на сьогодні в команді. Місто заборгувало цій команді 640 тисяч гривень, без погашення яких команда не зможе увійти до нового сезону. Питання складаються з двох частин, борг який заборгувало місто, а друге питання - це хто буде фінансувати цю команду і хто буде власником команди. Скажу впевнено і відверто, проблема фінансування і надалі стоїть у цієї команді, але вона вирішена. Сьогодні Григоришин Костянтин Іванович почав вже перереєстрацію у свою власність цю команду і готовий фінансувати команду на протязі нового сезону. Запевняю футболістів, що ви будете врятовані, ваша гра і тренування будуть забезпечені фінансуванням. Все чітко зафіксовано в наших домовленостях і через декілька днів ми зможемо вже отримати документи з цього приводу. Друге, що стосується боргів міста команді, із задоволенням доповідаю, що перші 400 тисяч гривень для погашення боргів, я особисто сприяв тому, щоб інвестори, мої друзі перерахували як фінансову зворотну допомогу клубу, ці кошти ви вже можете отримати 1-го липня. І вже сміливо йти на атестацію та гру в новому сезоні. Що нового хотів би ще повідомити, вчора я був особисто на стадіоні, з великим задоволенням відчув там атмосферу і кажу нашим жителям міста і області, що ми будемо на цьому стадіоні проводити не тільки гру з футболу, але й будемо запрошувати на концерти, різні заходи, талановитих людей. Тому команда не може існувати без стадіону, тому відразу вирішуємо питання по стадіону. Є довідка мого першого заступника, що далі робити з цією спорудою, ми чітко відпрацюємо механізми, як залучати туди різні колективи і як стримувати цю споруду для того, щоб вона розвивалась надалі.

- Щодо фінансових перспектив клубу, в яких фінансових рамках це буде вирішено і яка ситуація зі стадіоном, а також є бажаючий придбати стадіон?

Зворотну фінансову допомогу, яка надається суб`єктами із зворотними умовами, тобто отримання назад цих коштів. Чи погасе міська рада ці кошти, які будуть погашені інвесторами, як кажуть, третіми особами. Сьогодні мер міста і заступник Трофименко запевнили мене в присутності керівника футбольного клубу, в присутності керівника молоді та спорту, а також членів команди, що вони розрахуються з цими боргами на протязі двох місяців. Ми підтверджуємо це, зафіксували камери, я думаю, що вони розрахуються, але ми сьогодні казали, що треба терміново вирішити це питання для того, щоб клуб пройшов атестацію. В мене заболіло серце в переносному сенсі цього слова і я вирішив це питання терміново. Друге питання, що зі стадіоном, стадіон знаходиться на стадії банкротства, я вже казав є довідка, що ми цю довідку подивились, будемо працювати з кредиторами. Я впевнений, що ми з кредиторами відпрацюємо такий механізм, щоб вийти з цієї ситуації і стадіон зміг запрацювати і зміг приймати футбольні команди і різні заходи, що будуть відбуватись на цьому стадіоні.

- Чому в братів Суркісів таке не дружелюбне відношення до Сум, пам`ятаєте в тому році був матч за Суперкубок України, тепер в цьому році таке ставлення до Сум і сумського футболу, як Ви це прокоментуєте?

Я не можу прокоментувати яке в них там ставлення, але я сьогодні, якщо будуть виникати якісь перепони, думаю що в нас вистачить сил, духу долати ці перепони і вирішувати питання щодо існування спорту на території сумської області.

- Про яку суму йде розмова для збереження команди?

Якщо буде в приватній власності цей клуб, то він буде вирішувати обсяги фінансування клубу на свій розсуд. З досвіду я вам скажу так, якщо робити максимальне інвестування в команду і хлопці це підтвердять, то команда грає як найкраще і показує результат найкращий. Якщо грати у другій лізі, потрібно мільйонів 3 до 4 мільйонів можна обійтись, якщо ставити завдання переходу в першу лігу, то стосовно треба підходити до бар`єру 5-6 мільйонів гривень, а якщо в прем`єр лігу, то треба ще мати команду дублерів, яка потребує ще більше фінансового навантаження. Тому хлопці, я думаю налаштовані на те, щоб грати і показувати гру найвищого рівня і мати мету увійти в першу лігу.

Сьогодні ФК Суми ніякого власника не отримав, треба закрити всі борги за минулий сезон, по процедурі все правильно, тобто якщо ми процедуру будемо витримувати і на перше липня вони отримають погашені заборгованості і документи будуть подані до атестаційної комісії, але я ніяких не бачу причин у відмові, якщо вони будуть відмовлятись, то потрібно підключати всіх і на державному рівні. Взагалі я не розумію, якщо команда не буде мати боргів і буде мати бажання грати, буде мати в перспективі свого власника, хто їх може не допустити, скажіть мені будь-ласка!?

Треба зрегулювати не тільки фізичну культуру і спорт, сьогодні ви подивіться на якому рівні знаходяться спортивні секції, школи. Ми повинні турбуватись про майбутнє наших дітей, а майбутнє починається з популяризації різних видів спорту в тому числі футбол, якщо в місті є команда такого рівня, то це ж візитна картка міста і області.

- Скажіть будь-ласка однієї з вимог атестаційної комісії ПФЛ була футбольна академія, влада збирається сприяти цьому питанню?

Запевняю, що обласна влада буде повністю підтримувати дитячо-юнацькі спортивні школи і селекціонерів, щоб спорт був не тільки найвищого рівня, а спорт починається з фізкультури і починається з масовості, якщо наші діти по районам блукають і не знають чим їм зайнятися, ми повинні створити їм умови для їх перебування. Якщо це будуть якісь секції чи школи, то ми отримаємо з вами здорову націю.


- А от головний тренер команди Валерій Бермудес був налаштований менш оптимістично. За його словами, зараз ні клубу, ні команди фактично не існує. Деякі гравці вже знаходяться на переглядах в клубах першої та другої ліг, тренуватися сумчанам як і раніше ніде, транспорт відсутній. А адже вже 24 липня стартує черговий чемпіонат у другій лізі і якщо сумчани будуть там виступати (в це дуже хочеться вірити!), то повноцінно підготувати команду до сезону за цей короткий проміжок часу під силу, як висловився наставник команди, лише Хотабичу. А поки команда розпущена і чекає своєї долі. (rama.com.ua)

Гордієнко Вадим Анатолійович, генеральний директор ФК «Суми»:

- Шановний Юрію Павловичу, я хотів би від керівництва клубу, від тренерського штабу, а також від гравців команди подякувати Вам, що Ви відшукали таку можливість, врятували наш футбольний клуб і за це ми Вам дуже вдячні. Дякую!

Прес-служба ФК «Суми»
 

sladkui

________
У ФК «Сумы» все по-прежнему...
02.07.2010
Прошедшая неделя радостных вестей сумским любителям футбола не принесла.



Где всё?

Футболисты ФК "Сумы" никак не могут дождаться обещанной губернатором помощи.

ФК «Сумы» уже полмесяца не имеет профессионального статуса, его долги все еще не погашены, а информации от Константина Григоришина по-прежнему нет.

ПФЛ еще верит

Хотя надежда, как известно, умирает последней и ее маленький оркестрик под управлением любви к родному городу и спорту №1 еще тихонько играет в наших сердцах и умах. Об этом свидетельствует тот факт, что на прошедшей 24 июня конференции ПФЛ вопрос о составе команд второй лиги и календаре соревнований не поднимался вовсе, а значит, руководство лиги еще не поставило на сумском и ряде других клубов крест. И сколько такое положение продлится, пока точно неизвестно, но времени для позитивного решения вопроса остается все меньше…

А сам-то в курсе?

Кстати, так и хочется спросить у г-на Григоришина: он, вообще-то в курсе того, что объявлен спасителем футбола в городе, в котором фактически владеет крупнейшим промышленным предприятием? Потому что иначе придется думать, что г-н Григоришин роль «спасителя» играть не хочет, ведь та достаточно дорога: несколько миллионов гривен в кризисное время лишними не будут.

Все на митинг!

Тем не менее пока не потеряна последняя надежда: утром 29 июня фанаты ФК «Сумы» решили выйти на пикет к зданию ОГА с требованиями к губернатору спасти футбольный клуб. Поскольку сказанное слово не воробей, а 9 июня оно слетело с губ Юрия Чмыря и было подхвачено общественностью, придется губернатору как-то на требования этой самой общественности отвечать, раз молчит тот, о ком упомянул г-н Чмырь в своем «слове».

Анатолий Калиниченко, газета "Данкор"
 
Зверху