«Анатомия раскола» «Фильм второй» «Филаретовский раскол»

  • Автор теми bsv
  • Дата створення

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Re: Відповідь: «Анатомия раскола» «Фильм второй» «Филаретовский раск

что за репутация такая? Кто заказал статью? Сколько стоит? Зачем, когда? И мне это уже надоело, кругом заговоры, заказы, манипуляция сознанием и совершено не обоснованные обвиненья, в плоть до клеветы.
Я ничего доказывать не собираюсь - так как никого не в чём не обвинял . Я дословно сказал про репутацию - тоесть мнение о заангажированности или нет в целом , я верю только в то что сам вижу - а не то что пишут . (пусть оценку всем газетам дают горожане - и имеют право сказать нравится им то или иное или нет , так как и я или вы) . Кстате я имел ввиду много кого - так как не согласен со многим что пишут :)

Кстате я подправил - что-б вы на меня не клеветали :) :D
 
Останнє редагування:
N

niranjan

Guest
Відповідь: «Анатомия раскола» «Фильм второй» «Филаретовский раскол»

А я все ж таки знов торкнусь теми політичної агітації та навіть політичного проповідування, бо тут знайшли крайнього - бабульок, що носили на хоругвах Януковича наче святий лик... Аж ні - не в бабульках тих річ, бо це ж виходить треба проковтнути цю дурницю про вирвавшихся з церковної покори бабульок ! Це смішно і наївно, а мені згадалась передача на славнозвісному "Відіконі" де священники нашої помістної церкви МП так ласкаво і так довго благали народ простити гріхи "єдиного кандидата" ! Так це аж ніяк не прощення про яке говорив Господь, а наведення сліпоти, і тоді одразу запитання - кому служимо ? А щодо звинувачень у ненависті (хоча б до Москви) - так то показує наскільки хто боїться Істини, що слова правди бачуться як прояв ворожості.
 

bsv

Странник
Так больше продолжать нельзя.
Не возможно дальше продолжать тему, когда на посты отвечают такими способами:
---> Все то Московская пропаганда, манипуляция сознанием в общем «ВСЕ СХВАЧЕНО ЗА ВСЕ ЗАПЛАЧЕНО!!!» (И не надо нам брыхать, про пропаганду США, все что с запада это хорошо и истина, а все, что со стороны Москвы это ложь и пропоганда.) А вы московские шпионы, засланные в тыл врага.
--->Уж мы то знаем, мы то расскажем какие вы там все мега-порочные, корыстные и просто негодяи.
---> Или банально не реагируете.
 
З

Зверюга.ua

Guest
Так больше продолжать нельзя.
Не возможно дальше продолжать тему, когда на посты отвечают такими способами:
---> Все то Московская пропаганда, манипуляция сознанием в общем «ВСЕ СХВАЧЕНО ЗА ВСЕ ЗАПЛАЧЕНО!!!» (И не надо нам брыхать, про пропаганду США, все что с запада это хорошо и истина, а все, что со стороны Москвы это ложь и пропоганда.) А вы московские шпионы, засланные в тыл врага.
--->Уж мы то знаем, мы то расскажем какие вы там все мега-порочные, корыстные и просто негодяи.
---> Или банально не реагируете.
Не треба виходити з себе, ви не відповіли на жодне запитання! Так що не треба тут розповідати хто і як відповідає на ваші!
А що до теми агітації у цервах МП, то тут тільки йолоп не бачів як у тих церквах складали агіт літературу за яника, чи як тіж самі попи агітували за нього! Це факт котрий нетреба доводити, оскільки це бачили усі! І не треба тут розповідати за прихожан, котрі від людини до людини агітували бо це буде непрадва! І ви це самі знаєте, однак боїтесь у цьому зізнатись хочаб самому собі, що цю суперечку ви програли як і та дівчина котра так гарно вчила історію...
Доречі, за США тут взагалі жодна людина не сказала... з чого ви це все берите? У вас багата та хвора уява?
 

rfvgy

Ukrainian
Так больше продолжать нельзя.
Не возможно дальше продолжать тему, когда на посты отвечают такими способами:
---> Все то Московская пропаганда, манипуляция сознанием в общем «ВСЕ СХВАЧЕНО ЗА ВСЕ ЗАПЛАЧЕНО!!!» (И не надо нам брыхать, про пропаганду США, все что с запада это хорошо и истина, а все, что со стороны Москвы это ложь и пропоганда.) А вы московские шпионы, засланные в тыл врага.
--->Уж мы то знаем, мы то расскажем какие вы там все мега-порочные, корыстные и просто негодяи.
---> Или банально не реагируете.
Всеж ,вибачте ,цю тему Ви створили.Виклавши 2 паскудних фільма.
1. Тут усі дорослі люди .Самі розбираються де пропаганда і маніпуляції.
2.
HTML:
Уж мы то знаем, мы то расскажем какие вы там все мега-порочные, корыстные и просто негодяи
Може досить .Ви про нас уже всякого понаросказували.
3.Нереагувати...Коли тебе,та твою віру обливають брудом...Краще припинити,та залишитись кожен при своєму. Час кращій лікар.
P.S. Як кажуть - В чужий монастирь зі своїм уставом несуйся.
 

Life-ua

+ плюс - минус
---> Все то Московская пропаганда, манипуляция сознанием в общем «ВСЕ СХВАЧЕНО ЗА ВСЕ ЗАПЛАЧЕНО!!!» (И не надо нам брыхать, про пропаганду США, все что с запада это хорошо и истина, а все, что со стороны Москвы это ложь и пропоганда.) А вы московские шпионы, засланные в тыл врага.
А де ви бачили американську пропаганду - або хочаб американців по ТВ які агітують щось ? Ось Моськовську видно добре : починаючи з того як нам Москва навязую якою мовою говорить та який треба в Україні статус державної - закінчуючи ультиматумами куди на вступать а куди ні (не кажу уже про РосГазпромТВ яке тут веде пропаганду і майже кожному доступне)
 

Life-ua

+ плюс - минус
Не треба виходити з себе, ви не відповіли на жодне запитання! Так що не треба тут розповідати хто і як відповідає на ваші!
А що до теми агітації у цервах МП, то тут тільки йолоп не бачів як у тих церквах складали агіт літературу за яника, чи як тіж самі попи агітували за нього! Це факт котрий нетреба доводити, оскільки це бачили усі! І не треба тут розповідати за прихожан, котрі від людини до людини агітували бо це буде непрадва! І ви це самі знаєте, однак боїтесь у цьому зізнатись хочаб самому собі, що цю суперечку ви програли як і та дівчина котра так гарно вчила історію...
Доречі, за США тут взагалі жодна людина не сказала... з чого ви це все берите? У вас багата та хвора уява?
Ти забув добавить Як бабусі з іконами в Руках МП - в Київі приходили нещодавно та яростно агітували за россійского шовініста і українофоба який не раз ображав Україну і Український народ і ставив під сумнів территоріальний устрій країни (маю на увазі господина Затулына) - який обьявленний Персоной Нон Грата в Україні ! (ще помню як показували як ці бабусі кидались та рвали плакати на молодих студентів прийшовших виразити протест проти приїзду цієї одіозної особи)
 

Каэль

comenzar del cero
Ну, это вроде не покер, чтобы говорить о том, кто проиграл, и кто выиграл. А что касается взгляда со стороны - так большинство товарищей-националистов показали себя самовлюбленными грубиянами. Мне кажется, более воспитанным их сподвижникам из их лагеря должно быть ужасно стыдно за своих товарищей по идее :) "Москали" показали себя куда более терпимыми и воспитанными. Так что, если уж представить тему как игру, то "свидоми украинци" показали себя с далеко не лучшей стороны...
Ну, давайте, продолжайте меня громить и поливать грязью, от вас это уже воспринимается как норма ;)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: «Анатомия раскола» «Ф

Патриарх Алексей II более того, написал официальное обращение к Іоану Павлу ІІ с тем, чтобы он прекратил экспансию на Украине и агрессивное поведение католиков в России.
Щодо Олексія ІІ... Це громадянин Росії, тож він не мав ніякого права протестувати проти візита понтифіка в Україну, та ще й підключати при цьому підконтрольну йому структуру. Іншими словами це називається втручання в справи чужої незалежної держави (російське прислів"я говорить про це дещо простіше: "Не лезь не в свои сани"). Ми вже самі без нього як-небуть розберемось, кого нам приймати в себе, а кого гнати в шию... Ось коли буде наступний римський папа їхати до Росії, тоді нехай Олексій і протестує скільки йому влізе, аж поки не лусне від люті...

Никогда в истории не одного папы не ступала на славянские земли.
Ви в якому році останній раз читали газету, чи дивились телевізор? Невже не знаєте про те, що Іоан Павло ІІ є першим папою-слов"янином? Чи для Вас поляки - то вже не слов"яне? Можливо, для Вас слов"яни це лише ті, хто вважає себе самим канонічним (тобто прихожанином УПЦ МП)?

И естественно, все, что происходит в первый раз, воспринимается со страхом. Это было не ожидало для православных. Особенно это вызвало недовольства в ультра-православных. Для некоторых бабушек папа действительно является, чем то непонятным и страшным. Но если вы не отличаете бабьи страхи от официального источника... тогда я не знаю
А чому Ви не згадуєте про те, що будучи понтифіком Іоан Павло ІІ відвідував десятки країн (в тому числі і слов"янські, і православні). За це був визнаний Великим гуманістом і миротворцем. Ви ж говорите про якийсь там перший раз! Знову нестача інформації? Більше до того, вперше в історії людства понтифік проводив спільні служби в мечетях разом з мусуьманами і в синагогах разом з іудеями. І ніде він не здавався таким страшним монстром, лише Вашим бабкам... Справа на в цих стареньких, в яких освіти всього три класи. Ці бабці лише пішаки на шаховій дошці. Гравець же нам добре відомий. І це навіть не Олексій, бо його дії теж підконтрольні. Всім керують з Кремля...

И это все понятно. Уж извините, над нами тихо издеваются, а мы что молчать должны? Еще раз извините, что мы тихо не помираем.
Хто там над Вами знущається?

Как мы все помним. Одной из предвыборных обещание Ющенко было сделать «Единую Поместную Православную Церковь» Естественно, это испугало все верующие канонической Церкви (УПЦ МП) Таких развитий событий никому из них не хотелось.
А Янукович как известно свою предвыборную компанию построил просто «Тому ЩО» Ничего про Церкви он не говорил, потому-то за его и шли голосовать православные.
Никакой агитации не было, все было на частном уровне. Тоесть прихожан прихожанину. Или скажите вы в своей среде не обсуждали политические вопросы? Так почему православные не должны их обсуждать, на своем приходе?
Ми знаємо, "що ніякої агітації не було"... Ось тільки коли журналіст 5-го каналу Роман Чайка на території Києво-Печерської лаври придбав цілу кипу такої "неагітації" у вигляді листівок, а потім спитав про це в прямому ефірі у її настоятеля, то якоїсь грунтовної відповіді отримати не зміг. В цих листівках доходило до гидоти: наслідки отруєння діоксинами Ющенка називали "Божим прокляттям" та "знаком сатани". Це і є християнське співчуття до ближнього?
Всі чудово пам"ятають, як побудував свою передвиборчу кампанію Янукович і що саме він "не говорил". Можемо і Вам нагадати. А ще можемо нагадати, як він заявив, що був на святій горі Афон в Ієрусалимі, та більше ніж на місяць раніше "закрив" Великий піст в 2006 році. А тепер дайте відповідь на питання: "Щи може щиро віруюча людина допуститись таких помилок?".
Невже цього не бачили Ваші "православные"? Ваші посилання на Януковича явно не в Вашу користь.

Согласно канонам мы не имеем возможности участвовать в богослужении, обрядах с раскольниками и другими представителями религии.
Ого! Римський папа може проводити службу з духовниками інших конфесій, а вам канони не дозволяють. Скажіть краще, що не дозволив Олексій ІІ згадати мільйони безвинно заморених голодом співвітчизників в 32-33рр. Видно один російський імператор, названий в народі "кривавим", все таки вам рідніший і дорожчий.

Что касается «урочистих» это не правда. Активно участвуем. И я не знаю почему вы об этом не знаете. (митрополит Владимир был на день рожденья В Ющенко. вы что не знали?)
"Зналі", і про те що настоятель Свято-Преображенського собору отець Георгій був на дні народження у В.Щербаня теж знали (про ставлення сумчан до екс-губернатора Вам нагадувати не треба; людина видатна, справді заслуговує на те, щоб його вітали). Цей факт був написаний в газеті "Панорама", як і той, що отець Георгій возив прихожан автобусом в Київ на мітинги в підтриму Януковича під час президентської кампанії 2004 року. І я не пам"ятаю, щоби головного редактора "Панорами" Євгена Положія за висвітлення цієї інформації хтось притягував до суду через неправдиві факти. Це Вам моя відповідь на Ваші цитати з газет. Видно, що газети ми читаємо зовсім різні, тому не треба закидувати один одного цитатами.
До речі, впевнений, що на дні народження Ющенка був також і Філарет. А тут канони дозволили бути разом з розкольниками?

И про это я уже писал. А почему вы католическую веру не воспринимаете как средства «маніпулювання свідомістю громадян іноземної країни» И почему не требуете Папу Киевского?
Так же протестанты, мусульман. Вот думаю иудаизм вспоминать или нет.
Можливо, і існують наміри та спроби представників інших релігійних кофесій впливати на політичне життя в Україні на державному рівні. Але я їх не бачу (добре замаскувались). Принаймні від Ватикану я не чув вказівок кого приймати в себе, кого виганяти, за кого голосувати, а проти кого виходити на мітинги... А ось РПЦ робить це надто відверто та брутально, тому і викликає у багатьох справедливе почуття спротиву.

В принципі, я згоден, що ця суперечка переростає в "переливання з пустого в проржнє", тому, можливо, подальші дискусії є недоцільними.
 
Останнє редагування:

НэпМэн

New Member
BSV
Спасибо за фильм! Давно хотел его в цифровом формате. Незважай ты на тех хм...хм... "оппонентов", "они не ведают" шо мелют :) Выкладывай, если еще что будет подобное!
 
Зверху