Рівень життя в Україні та світі

Simpson

シンプソン
Модератор
За 400 гривен в месяц девочки посчитают, по своим каналам всё проведут, или и этого жалко?
а девочки готовы срок получить и штрафы оплатить, если где-то накосячат?
книгу доходов-расходов для едищика вести будут?
отнести раз в квартал отчет - херня, а вот вести все "правильно" - 400 грн не обойдешься!
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Рівень життя в Україні та світі

а девочки готовы срок получить и штрафы оплатить, если где-то накосячат?
книгу доходов-расходов для едищика вести будут?
отнести раз в квартал отчет - херня, а вот вести все "правильно" - 400 грн не обойдешься!
Найміть аутсорсерів, всяко дешевше буде ніж свого бухгалтера тримати.
 
а скільки у нас коштує аутсорсінг або віртуальний бухгалтер чи виіздний бухгалтер (повне бухгалтерське супорводження) для юридичної особи на загальній системі оподаткування з ПДВ зі штатом 5 чоловік?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Рівень життя в Україні та світі




Ведение учета у юр.лиц услуга от 1500 1 мес.
Але це - для міста Києва.
У нас бухгалтер в Києві отримував 7000 грн. на місяць.
 
Я так розумію це лише формування звітів і здача їх у відповідні органи, нарахування зарплати, а ведення так званої текучки, заповнення купи всіляких журналів, актів виписка податкових, протоколів ведення інш поточної бухглатерської документації?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Рівень життя в Україні та світі

Я не вдавався в деталі ведення бухгалтерії, але аутсорсингові компанії надають послуги безлічі приватних комерційних структур. І в Києві це дуже популярна послуга. А приватні структури вміють рахувати гроші. Якби аутсорсінг коштував дорожче бухгалтера - його б ніхто не замовляв. Та й довіри до фірми, яка професійно займається цим питанням якось більше, ніж до дівчинки, яка щойно закінчила інститут.

P.S. Я не можу вам дати повну гарантію чи професійну консультацію з цього питання, я просто висловлюю свою думку і своє бачення ситуації в межах моєї власної компетенції з даного питання.
 
Зверху