Покращення Вашого життя вже сьогодні :)

Z3RG

Забанен
Про мусорів забув згадати. Воно значить пагони поклало на шафу, а як кажуть з мусора людини не зробиш: хоч і мають чималу пенсію, а все одно опускаються до такого рівня, що блін пільгу на телефон оформляють по укртелекому, а потім, "на міші" ще на залізній дорозі+інет ... і такі бл... невинні очі... "я ж не знав, що пільга поширюється тільки на одну послугу"...(*:?ть стріляти таких треба....
 

zakonodatell

"Щирий"
Відповідь: Re: Покращення Вашого життя вже сьогодні :)

Полностью согласен! отмена льгот и субсидий - должна быть подкреплена госпрограмой дешевого жилья для пенсионеров. После того как пенсионеру (без льгот и субсидий) счет за квартплату и комуслуги пришли б больше пенсии, старики поняли бы, что 60 кв. м на одного это дохренище и надо раскрывать роток на свой кисеток!
Согласен, что не у всех стариков по 3-х комнатной хате, но и таких хватает!!! Особенно замечены в этом военнослужащие на пенсии - было 2-3 ребенка дали 3-4 комнатную хату, дети вырасли, разъехались, а теперь живут старики вдвоем в 60-80 квадратах, а платят как за 30 кв.
Я хочу подивитись, як ви досягнете пенсійного віку і вам будуть грубити в маршрутних таксі, не поступатись місцем в громадському транспорті, не мати змогу влаштуватися на нормальну роботу і писати на форумах те що ви пишете.....
 

AKULA GRANDIS

критикант
zakonodatell, а зачем мне маршрутки нужны будут???
К пенсии перееду в 1-2 комнатную квартиру рядом с поликлиникой, пожрать купить смогу в ближайшем магазине/рынке. Что еще нужно/можно позволить на пенсию пэрэсичного, на которую я претендую?
не мати змогу влаштуватися на нормальну роботу
Отработал - на пенсию, хочешь еще поработать - вперед, только столкнешься с конкуренцией бешаной!
 

zakonodatell

"Щирий"
Відповідь: Re: Покращення Вашого життя вже сьогодні :)

zakonodatell, а зачем мне маршрутки нужны будут???
К пенсии перееду в 1-2 комнатную квартиру рядом с поликлиникой, пожрать купить смогу в ближайшем магазине/рынке. Что еще нужно/можно позволить на пенсию пэрэсичного, на которую я претендую?
Отработал - на пенсию, хочешь еще поработать - вперед, только столкнешься с конкуренцией бешаной!
Ти мені наведи приклад твоєї ідеї, тому що ці нісенітниці, я чую лише від тебе і губернатора разом з Яником про покращення життя вже сьогодні.
 
Останнє редагування:

AKULA GRANDIS

критикант
Ти мені наведи приклад твоєї ідеї
Я, лично, про "покращення" ничего не говорил, не надо наговаривать!
Объясняю свою точку зрения: льгот и субсидий быть не должно, должна быть точечная финансовая помощь людям, которые реально не имеют возможности оплатить свое существование.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Покращення Вашого життя вже сьогодні :)

Про пеню за несвоєчасну сплату комунальних послуг:
Щодо розміру пені. ... прийняли 0,1% за кожний день прострочення. ... Таким чином, пеня: 3% на місяць або 36% у рік, вірніше, 36,5%.

Життя покращується з кожним днем...
 
Зверху