Коронавірус. Обговорення стану в місті.

Glucker

Здесь был статус
Швеция нынче в моде - и Карлсон там живет,и ипанутая Грета Тунберг и детеныши нашей мандовошки,занявшей кресло президента.Чем еще знаменита?
Що таке Швеція, роз'яснив сучасний український митець Лесь Подерв'янський. Самі знайдете чи цитату привести? :)
 

d324co

Well-Known Member
В Україні 20% заражених коронавірусом – медики. Причини цього у неготовності інфекційної служби та традиційному ігноруванні внутрішньолікарняних хвороб.

Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко в інтерв’ю Радіо Свобода. Він вказав, що 20% інфікованих медиків – це великий показник, але йому є пояснення. Зокрема питанням інфекційного контролю, профілактики внутрішньо-лікарняного поширення інфекційних хвороб в нашій країні досить мало приділялося уваги. Реєстрація випадків внутрішньо-лікарняних хвороб у нас була нижче європейського рівня, на них не звертали увагу.

І різні чинники на це впливали, у тому числі і купівля лікарських засобів безпосередньо пацієнтом, антибіотиків, антибіотиків останніх поколінь і тому подібне. Тому, коли ми говоримо про те, чому так багато, тому що в побудованій в самій системі охорони здоров’я, коли ми говоримо, що не було розроблено маршрутів пацієнтів, не було зонування, чітко зони, де небезпечна, де безпечно чиста зона, питання виходів з боксів і заходу в ординаторські, як воно це все повинне відбуватися, де повинна проводитися дезінфекція – все це було тільки в навчальних процесах, а на практиці інфекційна служба була не готова.
 

d324co

Well-Known Member
не сделали бы тест - в Сумах было бы уже 7 или 8 дней без новых случаев...
У Сумах з коронавірусом госпіталізували 14-річного підлітка
11:50, 29 травня
Про це повідомив директор Сумського обласного лабораторного центру Володимир Збаражський.
За словами посадовця, захворів 14-річний підліток — наразі він госпіталізований до міської дитячої лікарні.

Дитина поступила ургентно, їй зробили оперативне втручання через гайморит, при цьому відібрали проби на коронавірус, учора ввечері отримали результат. У хлопця також виявили початкову стадію пневмонії.
Це сімейний осередок — мама і двоє дітей. Де саме дитина заразилася, стане відомо тільки після епідрозслідування.
Нагадаємо, станом на сьогодні на Сумщині лабораторно підтверджено 167 випадків коронавірусної інфекції (+1 випадок за добу).
 

Aiir

_
Модератор
Люди мрут, но ведь не от коронавируса!
Статистика в порядке!
Люди мрут от лечения "коронавируса" и вообще - если сделать всем тесты , то я думаю , что положительным тест будет у каждого второго в Украине !
 

d324co

Well-Known Member

 

d324co

Well-Known Member
Сегодня, около 19, проходил мимо Здыбанки... ппц
Толпа народу, ни о каких дистанциях. ни о каких масках речи нет, ни на посетителях, ни на персонале...
Вирус побежден, полностью и окончательно.
Станом на 5 червня у закладах охорони здоров’я області з 375 ліжок, що визначені для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, зайняті – 6, що становить 1,6% від загальної кількості ліжко-місць.
"маловато будет"
 

arnisumy

Well-Known Member
ВООЗ змінила рекомендації щодо масок: кому їх радять носити тепер
06/06/2020 14:59
Для просмотра изображения необходима регистрация

СКИДАТИ МАСКИ ЗАРАНО: ТЕПЕР ЇХ РАДИТЬ НОСИТИ НАВІТЬ ВООЗ. ФОТО: НОВИНАРНЯ

Всесвітня організація охорони здоров’я, яка раніше заявляла, що захисні маски під час пандемії мають носити хворі та потенційно інфіковані, а здоровим вони не потрібні, тепер змінила свою позицію.
Зважаючи на нові факти, ВООЗ радить урядам заохочувати широку громадськість носити маски там, де можливе поширення вірусу і складно дотримуватися фізичного дистанціювання”, – заявив на брифінгу 5 червня генеральний директор організації Тедрос Адханом Гебреєсус, пише “ “.
Зокрема, йдеться про громадський транспорт, магазини та інші місця ймовірного скупчення людей, особливо в тих регіонах, де епідеміологічна ситуація не надто оптимістична.
Також ВООЗ радить носити медичні маски людям віком понад 60 років та особам із групи ризику, особливо якщо дотримуватися соціальної дистанції неможливо.
Як пояснила інфекціоніст Ейпріл Боллер, ВООЗ змінила свою думку щодо масок, коли було доведено, що інфікована коронавірусом людина може поширювати заразу ще до того, як почне відчувати симптоми хвороби.
Тож тепер експерти організації вважають, що навіть звичайні саморобні маски з тканини можуть приносити користь у стримуванні пандемії. Проте за дотримання низки умов.
Тож ВООЗ “інструкцію” щодо того, якими мають бути немедичні тканинні маски, щоб виконувати свою функцію під час епідемії коронавірусу.
Як зазначають в організації, така маска повинна складатися щонайменше з трьох різних шарів.
  • Внутрішній шар має бути виготовлений з матеріалу, який поглинає вологу – наприклад, бавовни.
  • Середній шар, який виконує функції фільтру, має бути з нетканого матеріалу – такого як поліпропілен.
  • Зовнішній шар повинен відштовхувати вологу, а отже має бути виготовлений із водостійкого матеріалу, як поліестер.
Водночас у Всесвітній організації охорони здоров’я підкреслюють, що саме тканинні маски потрібні все-таки передусім для захисту не себе, а інших людей.
Інфікованим коронавірусом та тих, хто за ними доглядає, фахівці радять носити медичні маски.
І головне: у ВООЗ вкотре наголосили, що лише носіння маски, без дотримання інших правил профілактики, “не захистить вас від COVID-19”.
Гендиректор організації вкотре застеріг від “хибного відчуття безпеки”, яке може давати маска.
“Маски не замінюють фізичне дистанціювання, гігієну рук і інші заходи громадської охорони здоров’я. Вони корисні тільки як частина комплексного підходу“, – наголосив Тедрос Гебреєсус.
Раніше у рекомендаціях ВООЗ зазначалося, що здоровим людям носити маски не треба, бо головна роль такого засобу захисту – стримати поширення інфекції від хворого.
 

d324co

Well-Known Member
2 d324co
Ситуация похожа на лузерную игру в Букмекерской конторе:
захворiло 192 лося, одужало - 158 голов)
Всёравно как поставил 20 гривен - отиграл 15. :rofl:
Майже так. Але, насправді, ще гірше - захворіло хз скільки, бо тести дають не 100% вірний результат, роблять їх, озираючись на статистику, або, коли смажений півень у дупу дзьобнув, як у Горобівці.
 
Верх