Сбор подписей о ремонте дорог Харьков - Сумы

vampirich

Well-Known Member










Суть звернення:Негайний ремонт траси Харків-Суми (ПРОШУ УСІХ ПІДТРИМАТИ, незалежно від Вашого місця проживання)
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Артеменко Артем Анатолійович
Статус: триває збір підписів
Петиція №22/023197-еп. Подана 18.04.2016
Дата початку збору підписів: 18.04.2016
Текст електронної петиції:
Автор Артеменко Артем Анатолійович
Ділянку суші по якій намагаються переміщатися транспортні засоби з Сум до Харкова треба негайно вирівняти і на її місці зробити дорогу для автомобільного транспорту. Майже всі бідолахи які там залишили частину ходової, колеса і таке інше зараз роблять крюк у 30-80 кілометрів, якби тільки не їхати по цьому цвинтарі автомобілів. ВИМАГАЙМО НЕГАЙНОГО РЕМОНТУ ДОРОГИ. Також пропоную всим чиновникам що направляються у Харків з Києва з візитом добиратися не літаком, а на авто через Суми. Можливо Вас шановні, у Харкові і не дочекаються.


 

AngelicEyes

VANDAL
Я думаю ее стоит разок перекрыть, выехать на авто если доедем на авто вообще на акцию протеста, привлечь сми... Все эти електронные петиции как мертвому припарка... Ездил один раз на машине туда пару лет назад и больше в жизни туда ни ногой, но по такому поводу готов и заправиться и подраться с кем то лишь бы хоть что то сдвинулось с места
 

kompa

Active Member
обидно конечно вдвойне, когда знаешь что в каких то 50 км от Сум люди уже давно забыли о таких проблемах.
Дорога Белгород -> Томаровка-> Ракитное ничем не хуже, а даже лучше самой козырной нашей автомагистрали Киев-Чоп.
 

Glucker

Здесь был статус
обидно конечно вдвойне, когда знаешь что в каких то 50 км от Сум люди уже давно забыли о таких проблемах.
Дорога Белгород -> Томаровка-> Ракитное ничем не хуже, а даже лучше самой козырной нашей автомагистрали Киев-Чоп.
Откуда такие сведения? К кацапам в гости ездишь?
 
Зверху