Куплю Офісний системний блок

  • Автор теми Pr.E
  • Дата створення

Pr.E

Member
Придбаю системний блок для дому / офісу. Нові прохання не пропонувати.
Мінімальні вимоги:
Проц 2 ядра 2.2 GHz
Оперативка 2 Gb
HDD Sata 160Gb (можна двома фiзичними носіями сумарною ємністю 160 Gb)
Відеокарта 256 Mb 128 Bit дискретна (не вбудована)
Наявність мережевої карти.
Оптичний привод ДВД.
Все зібране в корпусі і нормально працює. Нічого не пергрівається, немає бедів, глюків.
Бажано - наявність USB на лицьовій панелі, ТВ-тюнера, не вбудованої аудіо-карти, всіх заглушок замість відсутніх компонентів і встановленої Windows 7, але це не принципово.
Є скани ХДД вікторією та смарт-скани процесора та відеокарти. Є фото зовнішнього вигляду і "нутрощів".
Ціна - до 2000 грн. (цілком усвідомлюю, що системник з таким характеристиками на аукціоні можна придбати ~ за 1400-1500 грн., але так обмежувати бюджет не буду, бо не хочу заморочуватися з пересиланням).
Системник має бути в м.Суми і продавець має надати гарантії стандартного манібеку на тести.
Якщо не відповідає цим вимогам - не пишіть і не витрачайте свій і мій час.
Весь час на форумі не сиджу, заходжу з періодичністю раз на 2-3 дні. Пишіть в приват, або на e-mail pr.es@ex.ua відповім на всі адекватні пропозиції. На пропозиції без фото та принт-скринів сканів не відповідатиму.
Сервісні центри, ломбарди, перекупників прошу не турбувати.
Якщо за місяць не придбаю тут - придбаю без проблем з пересиланням.
 
Останнє редагування:

Pr.E

Member
Дякую за пропозицію, однак там процесор для мене слабуватий, а ціна занадто велика для цього системника.
Якщо не відповідає цим вимогам - не пишіть і не витрачайте свій і мій час.
На пропозиції без фото та принт-скринів сканів не відповідатиму.
 

Pr.E

Member
По такій ціні не зацікавить, бюджет - 2000 грн.
Системники, які, на вашу думку, дорожче прошу навіть не пропонувати.
 

POLTERGEIST

Active Member
за 2 штуки можно самому машинку собрать, а то "впарят" гляди, особенно на форуме)
 

Pr.E

Member
Можна, але який сенс, якщо на вторинному ринку повно вже зібраних в ціновому сегменті до 1500 грн.? Почекаю, поки не запропонусть щось адекватне.
 

Pr.E

Member
Актуально.
Дякую, по такій ціні не зацікавить.
 

1kaktyc

New Member


немножко докупить железа прийдется
 
Зверху