Нова влада

rfvgy

Ukrainian
Парасюк на засіданні комітету Ради вдарив ногою в спину представника СБУ Пісного
You must be registered for see images

час публікації: 13:40

You must be registered for see images


Позафракційний народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції Володимир Парасюк вдарив ногою в голову заступника начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України Василя Пісного.

Це сталося сьогодні, 19 листопада, на засіданні комітету під час розгляду питання про звернення Парасюка стосовно призначення Пісного на відповідну посаду, передає .

Парасюк заявив, що на попередній посаді Пісний займався "кришуванням" (До призначення в СБУ він очолював Департамент державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України – ред.).

Крім того, Парасюк стверджує, що статки Пісного не відповідають його доходам. Також він наголосив, що вимагає звільнення Пісного з СБУ.

На засіданні комітету між депутатами відбувалися суперечки та обговорення цього питання. Пісний також виступив, заперечуючи всі обвинувачення.

Учасники засідання почали обговорювати питання, який саме орган має провести розслідування наведеної інформації, проте Парасюк був дуже схвильований і наголосив, що це питання йому "болить".

"У Львівській області підіть запитайте на вулиці, що про нього думають, і ви все зрозумієте. Я, коли їздив на Революцію Гідності, його рідня їздила на "Мерседесі" С класу у Львові, проїжджаючи червоне світло", - сказав Парасюк.

Крім того, Парасюк назвав "класикою жанру" слова Пісного про те, що нібито статки, про які говорив депутат, належать його дружині, з якою він вже розвівся.

Після цього на засіданні комітету ще тривали суперечки з даного питання та загалом щодо призначень на посади в СБУ.

Пісний знову взяв слово і запропонував звертатись до правоохоронних органів, якщо в його діях є склад злочину.

Після цього він сказав: "Я зробив для Революції набагато більше, ніж Парасюк, що крикнув там (очевидно, Пісний мав на увазі заклик Парасюка зі сцени на Майдані до активного виступу проти екс-президента УкраїниВіктора Януковича — ред.)".

Після цього Парасюк зірвався з місця і вдарив Пісного ногою в спину.

Члени комітету розняли нардепа і співробітника СБУ, після чого вивели Парасюка з зали засідань.

Голова Комітету Ігор Соболєв швидко закрив засідання.

 

abyrvalg

Well-Known Member
Парасюк на засіданні комітету Ради вдарив ногою в спину представника СБУ Пісного
You must be registered for see images

час публікації: 13:40

You must be registered for see images

Позафракційний народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції Володимир Парасюк вдарив ногою в голову заступника начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України Василя Пісного.

Це сталося сьогодні, 19 листопада, на засіданні комітету під час розгляду питання про звернення Парасюка стосовно призначення Пісного на відповідну посаду, передає .

Парасюк заявив, що на попередній посаді Пісний займався "кришуванням" (До призначення в СБУ він очолював Департамент державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України – ред.).

Крім того, Парасюк стверджує, що статки Пісного не відповідають його доходам. Також він наголосив, що вимагає звільнення Пісного з СБУ.

На засіданні комітету між депутатами відбувалися суперечки та обговорення цього питання. Пісний також виступив, заперечуючи всі обвинувачення.

Учасники засідання почали обговорювати питання, який саме орган має провести розслідування наведеної інформації, проте Парасюк був дуже схвильований і наголосив, що це питання йому "болить".

"У Львівській області підіть запитайте на вулиці, що про нього думають, і ви все зрозумієте. Я, коли їздив на Революцію Гідності, його рідня їздила на "Мерседесі" С класу у Львові, проїжджаючи червоне світло", - сказав Парасюк.

Крім того, Парасюк назвав "класикою жанру" слова Пісного про те, що нібито статки, про які говорив депутат, належать його дружині, з якою він вже розвівся.

Після цього на засіданні комітету ще тривали суперечки з даного питання та загалом щодо призначень на посади в СБУ.

Пісний знову взяв слово і запропонував звертатись до правоохоронних органів, якщо в його діях є склад злочину.

Після цього він сказав: "Я зробив для Революції набагато більше, ніж Парасюк, що крикнув там (очевидно, Пісний мав на увазі заклик Парасюка зі сцени на Майдані до активного виступу проти екс-президента УкраїниВіктора Януковича — ред.)".

Після цього Парасюк зірвався з місця і вдарив Пісного ногою в спину.

Члени комітету розняли нардепа і співробітника СБУ, після чого вивели Парасюка з зали засідань.

Голова Комітету Ігор Соболєв швидко закрив засідання.

You must be registered for see images

You must be registered for see medias
 
Останнє редагування:

Haup

козаченько
ему (Кернесу) разрешают быть мэром
потому что он урок держит и всю бизнес структуру
снимут гэпу, не разгребут потом там
а харьков бабки дает неплохие
нельзя рисковать
не голосуют за него
подтосовали
про сеть Амстор знаешь? там руководство поплам донецкое и не донецкое. Когда началась канитель, донецкие в донецке и остались, и съе#ывая е#нули базу сети амстор, типо "не достанься ты никому".....и казалось бы: ну пускай тусуются в своем донецке теперь, переименовывайте сеть, магазины на месте, персонал на месте, логистика все дела.......а х#й там, очень долго разгребали, магазы стояли закрыты, через несколько месяцев вместо них пооткрывали сильпо......а теперь представь если такую хрень гепа устроит в харькове, если его сместят. там беспредел начнется, область будет неуправляема
поэтому его и не смещают. он переметнулся. типо - лана, чуваки, я с вами, только я у власти в харькове буду, если сместите, я устрою, что вы не сможете тут нихера наладить
у гепы там все цивильно ))) бабло из бюджета города легальным путем перетекает в его карман через его подрядные организации )))
я это наглядно всё вижу
я косвенно в этом задействован )))жалко, что ниче не получаю )))
- мой друг с Харькова вещает = ))

Просто мнение. В этом есть своя логика.
 

d324co

Well-Known Member
24.11.15 15:19
Я против ярлыка "любі друзі" для членов нашей фракции, - Луценко о конфликте внутри БПП

"Я прошу прекратить кампанию по дискредитации фракции", - обратился Луценко к журналистам.
Источник:
 

I{eI{C

Well-Known Member
Хемалька.. склоко протеина... ты бы им раздал люлей.. и протеинчика поимел.
 

sokoloff

...Честь и Совесть...
- мой друг с Харькова вещает = ))

Просто мнение. В этом есть своя логика.
Твой друг все правильно вещает.
Вернулся Гепа - вернулись знаменитые Харьковские беркута.
До выборов их видно не было.Вернулся гепа - беркутам воля.Харьков - мусорской город.
Теперь они "спец батальйон мвс".
Стоят преимущественно на укрепленных постах даи на выездах из города.
Задачи - шмон машин и поиск "улик".
"Улики" - щас найдем шо нибудь потом поговорим.
Все вопросы к ним заканчиваются фразами - ща перее...у по почкам...завали е...ало...да мне за это ниче не будет...ща те колено прострелю...
Стоят в полной сбруе и с автоматами.
Вчера меня шманали на выезде в сторону Чугуева.На вопрос - "Это обыск?Где понятые?"
Получил ответ - Умный?Щапо почкарям дам...и хахахаха...
Не знаю что искали...два часа гемора...
у них айпады,автоматы...пробивают через них какую то инфу...все не понятно...но стремно(как то с коленом простреленым ходить не особо)
Вобщем харьков вернулся в красивые 90-е
К стати сегодня звонил товарищ.Он ехал по харькову на пятитоннике.Гружен стройматериалами.Подрезали на московском беркута.Ну и со старта начали прессовать на тему"где фигова туча документов,ща ОБЭП вызовем".
Отака ща житуха в хРякове.Как был гнилой город так и остался.
 

I{eI{C

Well-Known Member
зато без хунты. А Авакян сверху смотрит на Гэпу и умиляется небось. 100500 раз убеждаюсь - быдло не способно мыслить.
 
Зверху