Вибори мера 2010

За кого Ви проголосували?

  • Геннадій МІНАЄВ

    Голосів: 103 62.0%
  • Віктор ФЕДОРЧЕНКО

    Голосів: 17 10.2%
  • Валентина МАРКЕВИЧ

    Голосів: 1 0.6%
  • Віктор ВОЛОНТИРЕЦ

    Голосів: 3 1.8%
  • Ігорь ЗБУКАРЄВ

    Голосів: 6 3.6%
  • Олександр ШЕВЧЕНКО

    Голосів: 2 1.2%
  • Володимир ОМЕЛЬЧЕНКО

    Голосів: 1 0.6%
  • Проти всіх

    Голосів: 33 19.9%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    166
  • Опитування закрито .

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Вибори пройшли. Хто за кого голосував. Порівняємо з офіційними даними.
 

Freddi

New Member
Ну не получилось задушить Минаева через "Пирамиду ЧМЫРЯ", будут душить через " Пирамиду Ленского", недельки через две, может раньше вспомните мои слова.
П.С. 31.10.2010 - 23:13
 

LevAris

Well-Known Member
Ну не получилось задушить Минаева через "Пирамиду ЧМЫРЯ", будут душить через " Пирамиду Ленского", недельки через две, может раньше вспомните мои слова.
ну со студентами все ясно, вопрос, как проголосовали люди среднего и пожилого возраста.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Вибори мера 2010

За явки менше 30% говорити про якусь "демократію", "владу більшості" та "народного мера" - марно. Маємо мера, якого реально підтримує близько 10% населення міста. Ось вона - "влада народу"...
 

Simpson

シンプソン
Модератор
Re: Відповідь: Вибори мера 2010

За явки менше 30% говорити про якусь "демократію", "владу більшості" та "народного мера" - марно. Маємо мера, якого реально підтримує близько 10% населення міста. Ось вона - "влада народу"...
Ну и откуда такая информация? С потолка?

За даними штабу Партії регіонів по Ковпаківському району проголосувало 44,7% виборців, а по Зарічному 45,2%. Таким чином середній відсоток явки на виборчі дільниці по місту становить 44,95%.
 

Светлана Александровна

меркантильная скептичка
Модератор
Re: Відповідь: Вибори мера 2010

За явки менше 30% говорити про якусь "демократію", "владу більшості" та "народного мера" - марно. Маємо мера, якого реально підтримує близько 10% населення міста. Ось вона - "влада народу"...
Мабудь люди які не прийшли,дослухалися таки до Вас.Ви так пропагандували що всі погані і що непотрібна нам влада не та не інша.
Пішла голосувати біля 18 години,в цей час підішла жіночка яка перераховувала кількість вже проголосованих і коли ій відповіли,що 168 із 188 вже проголосувало,вона начала сперечатися що не може такого бути.Три раза перераховували,а воно таки правда.Стою і думаю:"Які люди молодці,не сидать дома,а ідуть и голосоють".Чи це було тільки по нашій дільниці така активність...
 

Agronom

the watcher...
Ярканная, думаю сейчас об этом трудно сказать.
дождемся результатов, тогда и узнаем явку
но думаю выше 50% не будет.
ИМХО
 

Life-ua

+ плюс - минус
Проголосовал за меньшее зло .

А когда будут известны результаты ? Интересно кто победил , а то я в 11:00 в Полтаву уесжаю ...
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ярканная, думаю сейчас об этом трудно сказать.
дождемся результатов, тогда и узнаем явку
но думаю выше 50% не будет.
ИМХО
А мне показалось что много изберателей было , на моём округе даже очередь небольшая была утром когда я пришёл ... Гг
 
Зверху