Мене цей допис ображає!

Тема в разделе "Політика. Історія. Суспільство", создана пользователем KOCTa, 13 дек 2013.

1. KOCTa

KOCTa Dedywkо |Co100 Команда форума Супер Модератор

На якості експерименту, бо відчуваю закінчиться це все глобальним флеймом і доведеться закрити.
    З'явилось багато скарг на несправедливість. Я не святий. Можливо. Але я вважаю, що вислови:
    "рыговским плядям", "бессмысленных овец", "овошного майдана титушег"
    і
    "майдаун", "гейропа", "гейропейски налаштованых", "Еврейским холуём", "маргинальную шушеру", "бездельники-паразиты"
    по рівню культури, і тому, що когось може образити, приблизно однаково. Тільки когось одне ображає, а когось інше. Але, коли перший отримує того ж рівня відповідь, це його чомусь ображає.
    Я для себе не бачу реальної можливості чогось тут досягнути без вашого свідомого розуміння, що за чим тут йде. І де межа, за якою образа ще не буде вважатись образою?
    Так, я можу піти шляхом репресій, перебанити тут до біса всіх, бо нема тут нікого без гріха. Повидаляти всі повідомлення, бо половина з такими висловами, а ті, що залишаться будуть вирвані з контексту і не зрозуміло до чого вони.
    Тому, такий експеримент.
    Прочитали чийсь допис, вас він образив. Зробили цитування, скопіювали це цитування, з той теми до цієї. Червоненьким позначили слова, які вас образили.
    Можна ще тут і спробувати висловити своє "фі" по допису. Але, відразу попереджаю, якщо автор того допису заслуговує на картку, або бан, і той, хто відповість, відповість на тому ж рівні, то цілком можливо, що "по заслугам" отримає і він. Або зі своєю відповіддю зайде за межі, тоді може і таке бути, що той на кого поскаржиться нічого не отримає, а "скаржник" за своє "фі" отримає.
    Правила на цю тему розповсюджуються. Нагадую окремі "наболілі" пункти за "вартістю":
    - мати,
    - прямі образи інших дописувачів,
    - мати з зірочками ( і з іншіми позначками ),
    - велику щільність лайки у повідомленні.

Якщо ви між собою зможете досягти якійсь угоди, де пройде межа, за яку не можна переходити, то я тоді зі свого боку додам перехід цієї межі теж до того, за що буде переслідування.
    Якщо ж ні, то вибачайте. Перш ніж чогось від когось хотіти, спочатку самі зрозумійте, що ви робите і чого ви хочете.

Щоб було зрозуміліше, зараз пару прикладів зроблю.

Єдиний виняток для цієї теми: цитати-скарги, навіть з матами, якщо таке трапиться, я видаляти не буду. Якщо вже після цього тут хтось вирішить бардак влаштувати, то буде видалятись. Тому, вибачайте, у разі чого.

PS: Ще раз уточнюю, щоб не було непорозуміння. Те, що вас у процитованому повідомленні якісь слова ображають, не означає, що їх автор автоматично щось за це отримає. І не означає, що якщо ви щось у відповідь напишете за це нічого не отримаєте. Правила, якщо ця тема щось дасть, можливо зміняться, поки що вони ті ж самі. Мета - щоб той, хто вас спровокував на образливі слова зі свого боку, зрозумів якими саме своїми словами він це зробив.

Последнее редактирование: 14 дек 2013
  2. KOCTa

Відповідь: Мене цей допис ображає!

Це з теми "Разгон протестующих" у дописах з 09.12.2013, 00:59 по 11.12.2013, 14:42 . Досить...

3. KOCTa

А це скарга від LY0LIA:

4. nafanig

nafanig New Member

та то воны з вас смиються... вы в свою чергу теж посмийтеся з ных

5. KOCTa

Відповідь: Re: Мене цей допис ображає!

Ну, сміх сміхом, а щось з цім робити треба.
    Люді скажуться. І ті і інші.

6. KOCTa

І ще, прохання. Бажано в одному дописі тут одну цитату-скаргу. В сенсі з одного повідомлення.

7. KOCTa

Ніби і лайки ніякої нема, так?

8. nafanig

nafanig New Member

Re: Відповідь: Мене цей допис ображає!

ну по крайней мере здесь нет ругательства.... тут можно в разделе политика через одного сразу в бан....

9. KOCTa

Відповідь: Re: Відповідь: Мене цей допис ображає!

От я за те і кажу. Лайки нема, а от образитись можна. А я ж не можу за кожною ображеною дитиною слідкувати і потім з'ясовувати, хто ж і чим її так образив, що вона лаятись за межами дозволеного почала.

10. nafanig

nafanig New Member

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Мене цей допис ображає!

ну как говорит виб в любой стычке нет не виноватых......просто кто жалуется на оскорбление надо модеру проверять сам ли автор оскорблял кавота или нет если да то тупо обоих в бан... глядиш меньше и жаловаться будут друг на друга

11. LY0LIA

LY0LIA New Member

И да, предупреждать нужно более конкретно и понятно. К примеру:

До наступления бана у Вас осталось 3 балла. На три балла Вы можете:

Оскорбить модератора - 1раз.

Или

Обматерить политического оппонента - 3 раза.

Или

Высказаться о политиках Украины, употребляя нецензурщину.
    (Предупреждения аннулируются.)

12. KOCTa

LY0LIA, за мати особливо "буйні", які вже за це неодноразово "притягувались до відповідальності" можуть відразу і без карток відправитись у безстроковий бан. Ми з тобою колись про щось домовлялись, пригадуєш? Те ж саме і з 21-м.
    Якщо мати з зірочками, можна по першому разу лише картку отримати. Якщо я згадаю, що це вже не вперше, то баном на тиждень без карток.
    За образи... Ну, тут залежить від того що за образи.

13. LY0LIA

LY0LIA New Member

Да ладно на меня пенять. Я уже и так как баптист - ни одного мата! :)

Последнее редактирование модератором: 14 дек 2013
  14. nafanig

nafanig New Member

яб предложил пользователю глюкеру он же Gen0cide бан одного из акаунтав на всегда....заметте с правом выбора

15. KOCTa

nafanig, а я б пропонував Вам про це не думати. А то, якщо я полізу перевіряти в кого там ИП адреси співпають, то може статись і до вас будуть деякі питання. І дінамічний ИП не врятує ;)

16. nafanig

nafanig New Member

Re: Відповідь: Мене цей допис ображає!

можете пробовать

17. VIB

VIB vib : bash Команда форума Супер Модератор

Аргументация...

18. lion.ts

lion.ts [deleted]

Пошла охота на ведьм :lol:

19. Gen0cide

Gen0cide New Member

Уважаемый, я уже понял, что в ваших сообщениях нету ни какого смысла, добавлю как я вас в игнор, а то у вас уже сообщения без смысла переростают в феерический бред вашей фантазии.

20. Vic_51

Vic_51 Миссионер

Попытка направить в цивилизованное русло не будет зависеть от изменений в политической жизни страны, например? Или от ещё чего?
    Ведь
    было успешно похерено, не повторится то же самое?

Должно помочь, правда первые пару недель пусто будет...

Поделиться этой страницей