Украинская Фабрика Звезд

  • Автор теми Barbosik
  • Дата створення

*Кошка*

Счастливая...
Ответ: Украинская Фабрика Звезд

А оставить тогда кого?:)А как по мне,то у Борзой голос есть...
 

RakeTa

Catatonic
Ответ: Украинская Фабрика Звезд

Фу, Борзая сильно борзая :D
 
B

Barbosik

Guest
Ответ: Украинская Фабрика Звезд

Елізабет "розбушувалася"
08 листопада

Місяць перебування в Зоряному будинку позначився на нервовій системі ”фабрикантки” жалюгідно. Елізабет і до цього частенько виявлялася ініціатором скандалів, але тепер щоденні сварки і нервові зриви стали для неї звичною справою.

Її зичний голос розноситься будь де. Із ванної кімнати, де Юля Борза прийняла душ без черги. Із кухні, де хтось залишив невимитий посуд. ”Фабриканти” уже встигли звикнути до такого положення справ, але днями гроза вибухнула з новою силою.
Черговою жертвою крутої вдачі Елізабет стала її подружка. Припустити, що ”фабрикантка” здатна підвищити голос на свою подругу, Дашу Астаф’єву, не міг ніхто. Про причину скандалу можна тільки здогадуватися. Але Еля звинуватила Дашу в безтактній відповіді на своє питання:
- Я спросила, что она читает, в каком жанре написана книга. А она сказала – ”сама прочитай”, - поскаржилася Елізабет.
І пішло-поїхало... Бурхливо жестикулюючи, Елізабет висловила усе, що думає з приводу Даші та її поводження в Зоряному будинку. Астаф’єва довідалася про себе стільки нового, що від несподіванки втратила мову. Після декількох невдалих спроб дати відсіч Даша поспішно ретирувалася. Сховавшись від сторонніх очей у солярії, Астаф’єва намагалася проаналізувати ситуацію.
Утім, відсутність опонентки не зупинило Елізабет. Вона увійшла в раж і з почуттям виливала потоки обвинувачень і сліз на адресу тепер уже колишньої подружки.
- Даша меня очень разочаровала, - поділялася вона з Катей Веласкес, що випадково стала свідком бурхливої сцени.
Але очікуваної підтримки Елізабет не одержала – “фабриканти” прийняли сторону Астаф’євої.
- Эля очень тяжелый человек, - обговорювали потім дівчата в жіночій спальні, - неужели надеется, что способна подчинить всех нас?
Весь вечір Елізабет провела в сльозах. Вона усамітнилася у вітальні і під звуки милого її серцю репу віддавалася смутку. Імовірно, причиною щиросердечних метань ”фабрикантки” стала туга за батьківському будинку.
- Я так хочу домой, к маме! Очень соскучилась! - відповідала вона на питання хлопців, які намагалися її втішити.
 

*Кошка*

Счастливая...
Ответ: Украинская Фабрика Звезд

А кому вы желаете победы?И как думаете,кто выиграет?

Я отдаю предпочтение либо Каднаю,либо Даше Коломиец...


Певица Катя Веласкес во время съемок программы `Песня 2006`.
You must be registered for see images
 

Вкладення

Останнє редагування:

зЫновій

зинолюбитель
Ответ: Украинская Фабрика Звезд

А кому вы желаете победы?И как думаете,кто выиграет?

Я отдаю предпочтение либо Каднаю,либо Даше Коломиец...


Певица Катя Веласкес во время съемок программы `Песня 2006`.
You must be registered for see images
Ну Каднай пусть выигрует,а Коломиец не надо
:)Думаю Цыбульская или Веласкес(ну мне лично хотелось что бы Ким выиграла)
 

Resya

;)
Ответ: Украинская Фабрика Звезд

А восколько Фабрика по TV начинаеться???;)
 

зЫновій

зинолюбитель
Ответ: Украинская Фабрика Звезд

Сегодня концерт будет в половину 8 и по будням в половину 4
идут дневники фабрики
 

Resya

;)
Ответ: Украинская Фабрика Звезд

Во нашла ссылку:
 

*Кошка*

Счастливая...
Номинанты

Во нашла ссылку:
Если я не ошибаюсь,то это ссылка на Фабрику Звёзд в России. А здесь тема Украинской Фабрики Звёзд...Читать нужно внимательно. Тебе в другую тему!

Номинанты этой недели - Катя Веласкес, Элизабет, Кристина Ким. Каковы ваши ставки?
 
Зверху