Коронавірус. Обговорення стану в місті.

  • Автор теми VIB
  • Дата створення
У мене питання, чи можна вважати хворим "клієнта", у якого тест позитивний, але симптомів немає? Як на мене, хворими можна вважати тільки тих, хто має явні симптоми.
У нас же не відправляють на лікарняний всіх, у кого соплі?
так питання у заразностi. соплi нe вiдносяться до смeртeльнозаразних.
 
От саме тому, у нас відсоток померлих вище, ніж там, де тестують усіх...
Людина хворіла, ніби то ангіною, лікар на тест не направив, кололи антибіотики, аж поки сатурація не впала нижче 80...швидка, 2 дні в реанімації і "... серцево- легеневої недостатності, спричиненої коронавірусною хворобою". А зробили б тест - лікували б від ковіду, а не ангіни .
в Украiнi iх просто нe хочуть робити. осбливо старикам. лiкар за хврого вирiшує що хворому вiд 70 прийшов час помeрти.
 
  • Like
Реакції: Aiir

d324co

Well-Known Member
У мене питання, чи можна вважати хворим "клієнта", у якого тест позитивний, але симптомів немає? Як на мене, хворими можна вважати тільки тих, хто має явні симптоми.
У нас же не відправляють на лікарняний всіх, у кого соплі?
Так, треба вважати хворим, і треба обов'язково ізолювати від здорових! бо він є розповсюджувачем інфекції !!! Ніяких контактів, аж поки не перестане виділяти віруси !!! Ніяких "ви самі з'їздіть на рентген", "сходіть в аптеку", тощо..
Саме завдяки безумовному виконанню протиепідемічних заходів Китай впорався з епідемією.
Скажете - "а хто цім повинен займатись, за який кошт"?
- китайці створили для цього інфраструктуру і це обійшлось дешевше, аніж лікувати мільйони хворих, втрачати виробництво завдяки локдаунам ...
 

Glucker

Здесь был статус
До речі, вже пройшов деякий час від появи того страшенного омікрону. І у деяких країнах, наприклад, UK хвиля вже йде на спад. Але графік смертності показує менші цифри ніж на попередніх хвилях. Вже і час пройшов, протягом якого ті хто захворіли, мали поповнити статистику померлих. Так що омікрон, схоже що реально має значно меншу смертність у порівнінні з попередніми штамами.
 

Glucker

Здесь был статус
треба обов'язково ізолювати від здорових
Тут не спорю

Але щодо
треба вважати хворим
То навіщо псувати статистику такими випадками? Щоб нам деякі упороті країни кордони закривали?

Ніяких "ви самі з'їздіть на рентген"
Ага, нехай пересувний рентгенкабінет поїде до хворого робити рентген. А ще краще томограф пересувний організувати.

Ніяких "сходіть в аптеку", тощо..
Ну так, можна організувати доставку ліків курєром, але хто ж платити за нього буде?

Саме завдяки безумовному виконанню протиепідемічних заходів Китай впорався з епідемією.
Ага, закриваючи міста на карантин із-за одиничних випадків зараження, заварюючи двері у підїзди та закриваючи в обсерватори тих, хто побував за кордоном. А не пішли б вони нафуй з такими обмеженнями? Все життя не проживеш з цими обмеженнями, а як тільки хз послабити, то статистика буде нічим не краща від демократичних країн.
Танунах, мені мій час, прожитий у нормальній якості дорожчий, не дивлячись на те, що я наприкінці 2020 року більше 2 тижнів провів вдома з пневмонією.

- китайці створили для цього інфраструктуру і це обійшлось дешевше, аніж лікувати мільйони хворих, втрачати виробництво завдяки локдаунам ...
А закриття міст на карантин, заварювання підїздів та кидання в обсерватори людей, які приїхали із-за кордону це не локдаун?
 

d324co

Well-Known Member
На Сумщині – 1137 нових випадків коронавірусу
9:07 / 20 января 2022

Про це повідомляє ДУ «Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».
За минулу добу COVID-19 підтвердили у 1137 осіб: Конотопський р-н – 58, Охтирський р-н – 129, Роменський р-н – 38, Сумський р-н – 847, Шосткинський р-н – 65.
 
Зверху