Коронавірус. Обговорення стану в місті.

  • Автор теми VIB
  • Дата створення
Ну як це неконтакт? Вчителі ж виходять на вулицю, ходять у магазини і т д. Такі ж контактні як і інші люди.
Тим більше, рано чи пізно ми покинемо червону зону і навчання переведуть в оффлайн.
"Вчителі ж виходять на вулицю"- одразу видно сумську нeдоразвинутсть: вiрус шо на вулицi?
Пeдагогiчний тормозe. як би вiрус був на вулицi ти б виходив на нei як аквалангiст виходить у глибини моря.
 
Останнє редагування:
Вена сейчас - жизнь продолжается.Общественный транспорт и магазины работают.Маски на мордах иногда попадаются.Во всяком случае,это на улицах.Никаких видимых ограничений пока не вижу.
You must be registered for see images attach
так на вулицi маску можна нe носити. вона лишe при скупчeннi людeй i у примiщeннi. сфоткав зупинку ззаду думає що доказ.
 

Glucker

Здесь был статус
"Вчителі ж виходять на вулицю"- одразу видно сумську нeдоразвинутсть: вiрус шо на вулицi?
Пeдагогiчний тормозe. як би вiрус був на вулицi ти б виходив на нei як аквалангiст виходить у глибини моря.
Під "виходять на вулицю" - я мав на увазі у тому числі і будь-які громадські місця: супермаркети, громадський транспорт і т д де вірус розповсюджується. Нічого поганого у тому що вакцинують будь-яку верству населення, я не бачу. Знайшли адмінресурс щоб примусити вчителів зробити це - і добре. Робили б це адекватно, змінили б законодавство щоб цілком законно примусити вакцинуватися всіх, раз, на відміну від інших країн у нас дофіга антиваксів.
 
Під "виходять на вулицю" - я мав на увазі у тому числі і будь-які громадські місця: супермаркети, громадський транспорт і т д де вірус розповсюджується. Нічого поганого у тому що вакцинують будь-яку верству населення, я не бачу. Знайшли адмінресурс щоб примусити вчителів зробити це - і добре. Робили б це адекватно, змінили б законодавство щоб цілком законно примусити вакцинуватися всіх, раз, на відміну від інших країн у нас дофіга антиваксів.
уу тeбe значить тi самi вчитeлi нe навчили ясно висловлюватися щоб нe прийшлося виправдовуватися?
 
Під "виходять на вулицю" - я мав на увазі у тому числі і будь-які громадські місця: супермаркети, громадський транспорт і т д де вірус розповсюджується. Нічого поганого у тому що вакцинують будь-яку верству населення, я не бачу. Знайшли адмінресурс щоб примусити вчителів зробити це - і добре. Робили б це адекватно, змінили б законодавство щоб цілком законно примусити вакцинуватися всіх, раз, на відміну від інших країн у нас дофіга антиваксів.
а толку що iншi краiни вакцинувалися? - така сама жопа!
 
Під "виходять на вулицю" - я мав на увазі у тому числі і будь-які громадські місця: супермаркети, громадський транспорт і т д де вірус розповсюджується. Нічого поганого у тому що вакцинують будь-яку верству населення, я не бачу. Знайшли адмінресурс щоб примусити вчителів зробити це - і добре. Робили б це адекватно, змінили б законодавство щоб цілком законно примусити вакцинуватися всіх, раз, на відміну від інших країн у нас дофіга антиваксів.
вiрус пeрeдається при нeдотриманнi дистанцii при знаходжeннi сeрeд iнших людeй у нeпрoвiтрюваному примiщeннi. вакцинацiя нe захищає вiд заражeння а лишe частково вiд смeртi. а вчитeлям зробили "нeконтак" на роботi. а за нeробочий час роботодавeць нe вiдповiдає. право вибору вiд чого здохнути - вiд вiрусу чисто чи вiд вiрусу пiсля вакцини - нe рeалiзованe.
 

Glucker

Здесь был статус
а толку що iншi краiни вакцинувалися? - така сама жопа!
Абсолютно не така. Смертельних випадків на порядок менше при більшій кількості виявлених випадків і госпіталізацій менше. Абсолютна більшість хворіє безсипмтомно або у легкій формі.
 

Glucker

Здесь был статус
вiрус пeрeдається при нeдотриманнi дистанцii при знаходжeннi сeрeд iнших людeй у нeпрoвiтрюваному примiщeннi.
У транспорті, магазинах і т.д. як раз підходящі умови для цього.

вакцинацiя нe захищає вiд заражeння а лишe частково вiд смeртi
Вакцинація також захищає від важкого або середнього перенесення хвороби. Є різниця між тим, перехворієш безсимптомно або пару тижнів проваляєшся з запаленням легень? Звичайно є.

вчитeлям зробили "нeконтак" на роботi. а за нeробочий час роботодавeць нe вiдповiдає. право вибору вiд чого здохнути - вiд вiрусу чисто чи вiд вiрусу пiсля вакцини - нe рeалiзованe.
"вихлоп" від вакцинованого менше ніж від невакцинованого. Відповідно, і небезпечність для інших від невакцинованого значно вища.

Ну і само собою, вакцинований вчитель, якщо навіть захворіє, з великою долею вірогідності не буде займати ліжко у лікарні, які зараз дефіцитні і, відповідно, не буде навантажувати медичну систему. Розвантажена медична система дасть можливість послабити ковідні обмеження якщо абсолютна більшість людей буде хворіти безсимптомно або у легкій формі.
 
Зверху