Грузино-Осетинский конфликт

Cergey...

Well-Known Member
Re: Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

Тобто сводки ОРТ виявляється адекватніші за американську розвідку? Ну-ну...
Причем тут сводки ОРТ? Конфликт осетии,абхазии и грузии начался с начала 90 годов.Без знания того что там было судить о этом просто глупо.
А вы наверняка в то время ходили в детский садик в младшую группу.
 

Vlad_S

Скептик
А какая теперь разница - победителей не судят. Судят побежденных...
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

Конфликт осетии,абхазии и грузии начался с начала 90 годов.Без знания того что там было судить о этом просто глупо.
А вы наверняка в то время ходили в детский садик в младшую группу.
Не в тому суть. Зараз обговорєються локальний прояв проблеми, а саме: конфлікт в 2008 році. І він розпочався саме з вини Осетії, яка розпочала обстріл грузинських територій, і яку потім підтримала Росія виставляючи винуватцем Грузію. І в даному випадку ще раз підтверджується те, що аргументи Росії так само брехливі, як і славнозвісне відео по одному з її офіційних каналів про українські зразки зброї.
 

Cergey...

Well-Known Member
Re: Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

Не в тому суть. Зараз обговорєються локальний прояв проблеми, а саме: конфлікт в 2008 році. І він розпочався саме з вини Осетії, яка розпочала обстріл грузинських територій, і яку потім підтримала Росія виставляючи винуватцем Грузію. І в даному випадку ще раз підтверджується те, що аргументи Росії так само брехливі, як і славнозвісне відео по одному з її офіційних каналів про українські зразки зброї.
Вы несете полный бред!
Это типа негры щемят куклусклан и бедные куклусклановцы белые и пушистые.Вам сколько лет? Если вы свое мнение формируете из средств массовой информации то вы выставляете себя полным идиотом.И неважно из каких СМИ.Я в свое время был и в Цхинвали и лет 5 колесил по Грузии и знаю о чем говорю.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

Если вы свое мнение формируете из средств массовой информации то вы выставляете себя полным идиотом.
Я формую свою думку з інформації, яку не маю права розголошувати. Якщо її підтверджують інші джерела - то їх я і використовую.
Те, про що говорите ви - загальна проблема. Я ж говорю про конкретну ситуацію.
Гітлер коли нападав на Польщу - то теж цілком справедливо хотів повернути Німеччині ісконно німецькі землі населені німцями. Але ж це не змінює суті проблеми, і суті того, що саме він напав, а не Польща, як як писали тодішні ЗМІ.
 

Cergey...

Well-Known Member
Re: Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

Я формую свою думку з інформації, яку не маю права розголошувати. Якщо її підтверджують інші джерела - то їх я і використовую.
Те, про що говорите ви - загальна проблема. Я ж говорю про конкретну ситуацію.
Гітлер коли нападав на Польщу - то теж цілком справедливо хотів повернути Німеччині ісконно німецькі землі населені німцями. Але ж це не змінює суті проблеми, і суті того, що саме він напав, а не Польща, як як писали тодішні ЗМІ.
Тогда включайте логику.Саакашвили постоянно декларировал желание вернуть под свой контроль ЮОсетию и Аджарию.И только недавно его вынудили заявить что он отказывается от намерений военным путем добиваться этого.А что возращять осетинам?Ихние села и дома были разбросаны по всей Грузии и причем очень далеко от ЮОсетии.И кстати компенсации от Грузии за свое имущество осетины не получали и Саак сказал что и не получат.
И вообще хотите обьективности езжайте в Цхинвали,или вам больше нравятся фотки с клоуном актером на которые ссылались грузины.Они бы хоть гримировали бы его а то вообще расчитано на полных даунов.На всех фотках одна и та же рожа.Блин пол европы повелось,пока не разглядели эту туфту.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

Воювати проти російських миротворців? Навіщо це Грузії? Що вона отримала в результаті? А що отримала Осетія? От і думайте тепер, кому війна була вигідна.
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

Тогда включайте логику.
Включити логіку незавадило б саме вам.На чиї кошти фінансувались і фінансуються сепаратичні республіки Абхазі і Південна Осетія? Чому Росія так вперто недопускає іноземних спостерігачів в ці анклави?
Саакашвили постоянно декларировал желание вернуть под свой контроль ЮОсетию и Аджарию.
Було б дивно, як би було навпаки. Жодна поважаюча себе країна не допустить винекнення сепаратичних рухів на своїй території, а тим більш відшматування власних територій.
И только недавно его вынудили заявить что он отказывается от намерений военным путем добиваться этого.А что возращять осетинам?Ихние села и дома были разбросаны по всей Грузии и причем очень далеко от ЮОсетии.И кстати компенсации от Грузии за свое имущество осетины не получали и Саак сказал что и не получат.
А яку компенсацію Грузія отримала від Росії за силоміць відокремлені території, за знищенні міста і села, за зруйновану іфроструктуру?
 

Cergey...

Well-Known Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

Було б дивно, як би було навпаки. Жодна поважаюча себе країна не допустить винекнення сепаратичних рухів на своїй території, а тим більш відшматування власних територій.

?
А с какой стати Абхазия и ЮОсетия это грузинские территории.По админделению СССР ? На этих территориях грузины никогда не жили.Может и Украину в Курскую губернию ? Типа следуя вашей логике? Или опять двойные стандарты?
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Грузино-Осетинский конфликт

А с какой стати Абхазия и ЮОсетия это грузинские территории.По админделению СССР ? На этих территориях грузины никогда не жили.Может и Украину в Курскую губернию ? Типа следуя вашей логике? Или опять двойные стандарты?
Про які подвійні стандарти з мого боку ви говорите? Це радше більш стосується вас. Бо Ічкерія немає права на незалежність, а Абхазія та Південна Осетія, будь ласка?
Стосовно цілістності території Грузії, то і Абхазія і П.Осетія входили в її склад, а за допомогою Росії, ці території були насильницько відокремлені.
Стосовно Курської губернії, то саме більша її частина, разом з Белгородщиною та Вороніжжю, до 29 року ХХ ст. входили до складу України.
 
Останнє редагування модератором:
Зверху