Відповідь: В Сумах буде встановлено пам'ятний знак Тихону Черепіну
А. Амонс.Робота позасудових органів НКВД на Київщині під час репресій 1937-1938 років
"За час функціонування "Трійки" її склад не один раз змінювався.
Вже на першому своєму засідання - 3 серпня 1937року крім Шарова І Кудрявцева до її складу уввійшов новий обласний прокурор Єрьоменко. З І жовтня 1937 року замість Кудрявцева в засіданнях став брати участь секретар обкому Чебан.
В кінці грудня (з 28 по 31) діяльністю "Трійки" керував замісник начальника Київського УНКВД майор Держбезпеки Бабич. 23 березня і938 року на цій посаді його замінив новий начальник УНКВД комбриг Федоров. який проводив засідання "Трійки" з її членами: секретарем обкому Костенком і тимчасово виконуючим обов'язки прокурора області Чебаном.
26 березня замість Чебана до складу "Трійки" був введений військовий прокурор пограничних військ і військ НКВД УРСР Гомеров. а з 2 квітня 1938 року "Трійку" очолив заступник начальника УНКВД ст. лейтенант Держбезпеки Шапіро, протягом головування якого була розстріляна найбільша кількість арештованих.
Після літньої перерви з 29 серпня "Трійка" знову приступила до своєї роботи вже під головуванням нового начальника Київського УНКВД капітана Держбезпеки Долгушева, який активно пропрацював до її останнього засідання - 5 листопада 1938 року.
При ньому до складу "Трійки" входили секретар обкому Черепін (!!!) і ТВО обласного прокурора Чебан, якого з 19 вересня замінив обласний прокурор Колесников"
Повністю із статтю можна прочитати на сайті
You must be registered for see links
Те, що Черепін загинув на війні - ще не привід, щоб йому ставити пам'ятники. На війні загинули мільйони наших дідів-прадідів і їх імена, як і ім'я Черепіна, справедливо мають бути увіковічнені на меморіалах Слави і Скорботи.