Володимир Зеленський Президент України

Билли Бонс

Well-Known Member
Те що є на світі зелений клоун я дізнався аж в 2019 році коли воно вийшло до другого туру, до того я фізично взагалі не знав що є такий клоун.
А виявилось що його вже десь там по тєлєку дивиться вся "страна" де воно грало свою клоунаду в якості президента...
Так от як народ може бути таким дурним щоб собі президента обирати справжнього клоуна? реального клоуна з цирку?
Вже тоді в 2019 я зрозумів що буде якийсь п*ць. Який саме не знав, може економічний, може екологічний але точно якийсь буде. І от таки да - війна.

Ладно.
Виходить всі хто голосував за клоуна самі винні в тому що відбувається, адже бачили очі кого вибирають.
Обрали клоуна папріколу, от і отримали папріколу.

Зараз з орками воює та армія яку створив Порошенко.
Клоун всі три роки знищував армію як міг.
Клоун закрив проект Нептун, закрив проект Смерчь, фінансово армію задушив.
Воювати нічим.
І це при тому, що з мордором з 2014 року йде війна, і тільки дураку не видно чим це все повинно було закінчиться. Але для чого це все знати клоуну якщо самому народу на себе так наплювати що сам народ собі ж обирає президентом клоуна.
Правильно клоун сказав що він нікому і нічого не винен.
І таки да, своїх батьків він перевіз в безпечне місце перед війною, а народ продовжував до 24 лютого годувати заспокійливими казочками що ніякої війни не буде.

А що міг зробити клоун за три роки правління?
1)Міг шість разів розпочати ядерну програму по створенню тактичної ядерної зброї що раз і назавжди поклало б кінець розмовам про війну.
Але для чого робити ядерну зброю? Це ж так скучно. Не буде війни, ніхто не буде дохнуть, нікого не будуть гвалтувать, на тисячу років всі забудуть про війну. Ну ні, ядерна зброя це дуже дуже скучно. А саме головне це не вигідно, бо ядерні ракети в лісі поставите і з чого тоді красти? Війна дуже прибуткова справа. Ось чому вони насправді навідь не заікаються про ядерну зброю.

2)Міг просто до зубів озброїти армію навідь якщо варіант з ядерною зброєю виявився б занадно скучним.
Грошей було повно.
Давайте тільки згадаємо які були паради в Києві і скільки на них викинули мільйонів.
А скільки кожен рік влада витрачає коштів на новорічну йолку? Кожен задрипінськ витрачає мільйони, а обласні центри взагалі витрачають (крадуть) сотні мільйонів. Уявіть скільки це грошей? Це мільярди гривень тільки на йолку.
А щоб побудувати ППО і поставить таку установку в Сумах щоб над сумами орки не літали треба всього 50 мільйонів гривень щоб КБ Луч побудувало ППО яке б збивало орків над Сумами.
Але народу більше треба йолка і дедушка мороз, ніж ППО над Сумами. Так?

4)клоун міг за пару днів до війни, розвернуть армію і вже б орки не змогли б натворити того що вони натворили зараз, не забрали б південь і т.д.
Що значить розвернуть армію? а це значить заправити танки, вивести їх в поле і направить дула на кордон, і чекати орків.
Навідь це не було зроблено.
Про те щоб перекопати дороги і замінувати поля думати смішно, клоуну воно треба? Це вже звучить як збочення. Клоун навпаки дороги марафєтив щоб орки швидше по ній їхали.

5)клоун міг просто сказать: " ну я клоун, просрав все, а завтра війна, люди тікайте хто куди".
І то вже б було б щось.
Але воно навідь цього не зробило.
Сама армія, вірніше недобитки тієї армії яку ще Порошенко створив сама встала і пішла на орків.
А клоун, воно просто клоун.

Так от люди, вам вже дійшло кого ви вибрали президентом чи ще не дійшло?

І якби такий клоун таке натворив в нормальній демократичній країні то скільки б воно прожило щоб йому своя армія не пустила кулю або не повісила б в прямому ефірі? Я думаю, таке сталося б в той же самий день коли і розпочалась війна.
Бла-бла-бла...Ну хулі тепер?Маємо те що маємо,що зроблено то зроблено
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
А ця тема це просто про клоуна а не про народ, а мене цікавить саме народ.
Поверніть будь-ласка тему як було.
Тема одна й та сама. Обговорювати Президента будемо після перемоги.
Як на мене зараз він поводиться не як блазень, а як Президент. Краще пізно, ніж ніколи.
Попередній от казав "я Волноваха". І, якщо щось корисного для армії зробив, то тільки тому, що люди йому вибору не залишили.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Класно бути президентом українців, можно войнушку просрать
Якщо зараз почати сперечатись, сваритись і з'ясовувати проміж собою стосунки, ми ніколи не переможемо. Це те, чого б дуже хотілось ординцям.
Коли спалиш маскву, тоді і будеш виставляти "пред'яви".
Сподіваюсь більше натякати мені не доведеться.
Можеш поки що написати, що ти особисто зробив задля перемоги. Можливо то ти у Белгороді нафтобазу спалив, тоді в мене питань не буде. А може просто щось корисне зробив, після того, як з Сум евакуювався.
 
Останнє редагування:

d324co

Well-Known Member
Українською "клоун" це блазень.
Ще є такі слова на літеру б:
бджоляр
бандит
барига
Користуйтесь.
Що маємо то й маємо.
Проффесора забули... " Бо проффесор )))

А насправді, поява таких Б(лядей) на чолі нашої держави тримається на повній відсутності відповідальності "народних обранців" перед тими, хто їх обрав... Можна наобіцяти що завгодно під час передвиборчих перегонів і не виконати, навпаки - робити що завгодно і нічого за це не буде взагалі.
 

d324co

Well-Known Member

Знов він "до останнього не вірить"...
Аж моторошно... Може б треба хоч радянські укриття привести до ладу?
 

d324co

Well-Known Member
На границе Харьковской и Донецкой областей сотрудники СБУ задержали бывшего сотрудника администрации президента Украины. Следствие считает его агентом российских спецслужб, начальник управления СБУ в Харьковской области Роман Дудин в интервью 11 апреля.

Относительно операции на административном пределе Харьковской и Донецкой областей известно: задержанный с 2014 года работал на главное управление Генерального штаба Вооруженных Сил рф (бывшее ГРУ). До 2019 он занимал должность в администрации президента Украины.

«Он в свое время… занимал определенную должность и имел доступ к государственной тайне и информации с ограниченным… даже критическим уровнем доступа», — сообщил Дудин.

По его словам, непосредственно в Харькове задержали «незначительное количество людей» по подозрению в работе на спецслужбы врага.
Та скільки у тому охвісі преЗЕдента кротів ??? вони що, там плодяться? чи то знов якась "спецоперація" ????
 
Зверху