VPN нашей сети в линуксе

N.A.

not available
подключил vpn с помощью network-manager-pptp. но при включении впн отключаеться сеть. подскажите с маршрутизацией, что б глюк исправить.
 

-=UN=-

Инспектор GUI
подключил vpn с помощью network-manager-pptp. но при включении впн отключаеться сеть. подскажите с маршрутизацией, что б глюк исправить.
пишу для самих крутих лінуксоїдів у яких не має часу на мани бо вони постійно те й роблять що компілять систему і програми :)

route add -net 10.0.0.0 gw 10.0.X.254 netmask 255.0.0.0
route del default
route add default dev ppp0

де Х номер вашої підмережі :), і це все робиться після vpn з'єднання:!:
 

Fobos

4итер
пишу для самих крутих лінуксоїдів у яких не має часу на мани бо вони постійно те й роблять що компілять систему і програми :)

route add -net 10.0.0.0 gw 10.0.X.254 netmask 255.0.0.0
route del default
route add default dev ppp0

де Х номер вашої підмережі :), і це все робиться після vpn з'єднання:!:
это каждый раз нада делать чтобы в интернет залезть? а нельзя чтобы один раз прописать и больше не писать раз за разом route add default dev ppp0
 

-=UN=-

Инспектор GUI
это каждый раз нада делать чтобы в интернет залезть? а нельзя чтобы один раз прописать и больше не писать раз за разом route add default dev ppp0
Можна звичайно. Взагалі то воно так і працює :), слід тільки запхнути його у скрипт який виконується після встановлення ppp0 з'єднання. Не знаю який у вас дистриб, а в мене на Gentoo це все знаходиться у:

/еtc/ppp/ip-up.d/90-local.sh
 

Fobos

4итер
Можна звичайно. Взагалі то воно так і працює :), слід тільки запхнути його у скрипт який виконується після встановлення ppp0 з'єднання. Не знаю який у вас дистриб, а в мене на Gentoo це все знаходиться у:

/еtc/ppp/ip-up.d/90-local.sh
вот а у меня не получается...убунта 9.0.4... автоматом подхватывается vpn...но остается подхватить route add default dev ppp0...куда его вписать чтобы и он подхватывался не поймёт ни кто)
 

PainKiller

Пастафарианец
Команда форуму
Супер Модератор
А можно было бы и способом из моего дневника=)
 
Зверху