Святкування 9 травня

Roger Wilco

Heavy Metal Forever
Тепер зрозуміло. Я як-то мало цікавлюсь місцевими фріками, та й взагалі , мене фріки просто не цікавлять, але "героїв" треба знати в обличча.
Також мене не цікавлять усілякі "об"єднання", організації, тому якось и не знаю хто й за що рве горлянки. Я трошки анархіст, в прямому розумінні цього терміну "анархія" і не визнаю ніяких "стад". :)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

Багато фото.
Ну і взагалі там на сторінці багато інфи з приводу того, як день пройшов.
 

rfvgy

Ukrainian
+ відео
У Сумах понад тисяча горожан прийшли до Меморіалу Слави, щоб вшанувати пам’ять загиблих під час Другої Світової війни з усією можливою символікою

Попри попередження про можливі провокації,у Сумах пройшла акція «Пам’ятай ім’я твоє», передає , з посиланням на
Під червоними стягами люди з «георгіївськими стрічками» та фотографіями своїх родичів-учасників війни пройшли маршем до Меморіалу Слави.

Проведення цих заходів міліція охороняла у посиленому режимі.
Напередодні міська влада попередила, що цього року, зважаючи на ситуацію в країні та для попередження заворушень і провокацій, 9 травня відзначатимуть без звичного параду і перекриття руху у центрі міста.

Також до цього сумські активісти ВО "Свобода" і "Правого сектору" відмовилися проводити будь-які масові заходи у місті, щоб уникнути можливих провокацій і закликало утриматися від використання своєї символіки.
 

terran

Well-Known Member
+ відео
У Сумах понад тисяча горожан прийшли до Меморіалу Слави, щоб вшанувати пам’ять загиблих під час Другої Світової війни з усією можливою символікою

Попри попередження про можливі провокації,у Сумах пройшла акція «Пам’ятай ім’я твоє», передає , з посиланням на
Під червоними стягами люди з «георгіївськими стрічками» та фотографіями своїх родичів-учасників війни пройшли маршем до Меморіалу Слави.

Проведення цих заходів міліція охороняла у посиленому режимі.
Напередодні міська влада попередила, що цього року, зважаючи на ситуацію в країні та для попередження заворушень і провокацій, 9 травня відзначатимуть без звичного параду і перекриття руху у центрі міста.

Також до цього сумські активісти ВО "Свобода" і "Правого сектору" відмовилися проводити будь-які масові заходи у місті, щоб уникнути можливих провокацій і закликало утриматися від використання своєї символіки.
что ещё раз показывает, кому на самом деле нужны провокации, а кому - нет.
 
Зверху