Зміна мови

Зміна головних тем і завантаження за замовченням на УКРАЇНСЬКУ

  • Підтримую

    Голосів: 49 41.9%
  • Не підтримую

    Голосів: 68 58.1%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    117

setty

Граф
Хто казав, що всі теми слід перейменувати
кто вообще сказал что что-то стоит менять?

Для мене диким той факт, що ЕДИНА НАЗВА ТЕМИ НА УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ НА ГОЛОВНІЙ СТОРІНЦІ
Это не дико, это показательно.

Цей форум позиціонуеться, як Український, а чи так це насправді?
Есть ли в позиции этого форума какая-то национальная составляющая вообще и нужна ли она ему?
 
Останнє редагування:

zakonodatell

"Щирий"
Відповідь: Re: Зміна мови

кто вообще сказал что что-то стоит менять?
А ви шановний в якій країні живите? Чому ви себе не поважаете. Чому таке питання не стоїть наприклад в Німечіні,Грузії, країнах балтії де багато росіян і стоїть на Україні.

Это не дико, это показательно.
Що показово? Що е повне граматичне невіглавство.


Есть ли в позиции этого форума какая-то национальная составляющая вообще и нужна ли она ему?
НУ тоді чому він мае назву Суми, а не наприклад інтернешенал?
 

KoLoB

KoLoB.cz
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Зміна мови

А потім ми кажемо чому ми так погано жевемо. З такими запитаннями я взагалі здивований, що е така країна як Україна

Пишите правильно:
жИвемо, Є така

Мне то все равно - но может появится троль, который за это зацепится и начнет Вам тыкать, мол какой украинский - если Вы сами его не знаете.
Будьте осторожны, ведь топик и так постепенно в хаос превращается.
 

setty

Граф
А ви шановний в якій країні живите?
А какое это имеет отношение к теме?
Чому ви себе не поважаете.
Почему вы за меня говорите? Очень даже все в порядке у меня с самоуважением.

Що показово? Що е повне граматичне невіглавство.
я специально выделил тот момент где вы говорите "дико" и там где "едына". Ваша реакция навела меня на мысль о том что для патриотов подобная подача мысли не очевидна, сделаю несколько красочных правок в предыдущий пост. Впрочем на случай если не поможет приведу сразу же свои пояснения - показательно то что единственная тема на украинском языке, именно факт того что она единственная, вот это показательно. Понимаете теперь что я имел в виду? Вы распыляетесь по поводу языка по умолчанию на форуме где этот язык практически не используется. Переходим к вопросу целесообразности данного вопроса для сообщества форумчан и получаем опять же таки очевидный ответ.
 

zakonodatell

"Щирий"
Відповідь: Re: Зміна мови

А какое это имеет отношение к теме?
Як яке чому росіяни себе "поважають" і не відписуються українською. І приклад цьому Корнілов з інституту СНД. Він відверто каже я знаю українську , але я росіянин і буду розмовляти російською. Тож чому ви себе не поважаете та інші, яких це питання дратуе. ВИ СЕБЕ ПОВАЖАЕТЕ БЕРІТЬ ПРИКЛАД З КОРНІЛОВА ВІДОМОГО УКРАЇНОФОБА. ЧІМ ВИ ГІРШІ

Почему вы за меня говорите? Очень даже все в порядке у меня с самоуважением.
А я в цьому сумеіваюся. Читай вище.



я специально выделил тот момент где вы говорите "дико" и там где "едына", показательно то что единственная тема на украинском языке, это показательно. То что она единственная, понимаете теперь что я имел в виду?
Те, що вмене е граматичні помилки погано, але те що я не боюся писати з ними показуе мою позицію, А ЯКА ПОЗИЦІЯ У ВАС?
 

setty

Граф
НУ тоді чому він мае назву Суми, а не наприклад інтернешенал?
Это вопрос к Кэпу. И какое это имеет отношение к вопросу о том что у форум в национальном плане никак себя не позиционирует и решает совершенно другие задачи.
 

zakonodatell

"Щирий"
Відповідь: Re: Зміна мови

Это вопрос к Кэпу. И какое это имеет отношение к вопросу о том что у форум в национальном плане никак себя не позиционирует и решает совершенно другие задачи.
Хто каже про позиціонування? Ми кажемо про ті речі, які в НОРМАЛЬНИХ країнах навідь не піднімаються. Це повага до країни, мови, історії.
 
Зверху