Заместитель мэра без образования.

Может ли человек без высшего образование быть заместителем мэра?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    132

Freddi

New Member
Це вже сумська тенденція, бо і голова сумської облради В.Токар людина неосвічена:
И что это нормально, такое может быть только в Украине,России и т.д., ну Вы поняли... Как он стал акционером завода, наверное рассказывать не нужно и кем нужно было быть в те времена, когда шла приватизация, я думаю тоже всем понятно. А выводы делайте сами.
П.С. Кого Вы ставите в пример - бандюков???
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Заместитель мэра без образования.

Freddi, Klemento, припиніть і в цій гілці розпочинати з'ясування відносин!
 

Merime

New Member
П.С. Кого Вы ставите в пример - бандюков???
Здивований, що Ви мене саме так зрозуміли. Навряд чи Токар влаштувався б хоч молодшим спеціалістом в апарат облради без диплома. А от щодо кримінального минулого нашого обласного голови, чи як Ви назвали - бандюка, то він активно зараз заперечує свою причетність до кримінальних угруповань 90-х. І не менш активно допомагають йому в цьому правоохоронці:

Александр Горбань, Прокурор Сумской области:
Ответ:
(щодо Токаря)
Що ж, я не той орган, щоб розповідати його біографію, але я скажу так, що, дійсно, багато точиться таких розмов, що нинішній голова обласної ради Токар має проблеми з законом чи мав. Говорити можна дуже багато про кожного із нас, все що здумається, але я можу вам сказати, ми перевіряли, і на запит самого Токаря. Ви мабуть пам’ятаєте, Панорама публікувала ці документи. Він звернувся до сесії обласної ради: перевірте, злочинець я чи не злочинець, притягався до відповідальності чи не притягався? І я скажу, що немає такого рішення суду, що Токар судимий. Дійсно, немає офіційних даних, що він судимий. А тому, чи були у нього відносини із кримінальним світом, нехай кожний сам дає оцінку.


Тому, повторюсь, це дійсно сумна тенденція сумського сьогодення.
 

Andys_sumy

Member
автору топика легче станет, если заммера купит себе диплом ВО на заочке?
 

Freddi

New Member
автору топика легче станет, если заммера купит себе диплом ВО на заочке?
А кто тебе сказал, что у него нету купленого диплома, ИМЕННО, КУПЛЕНОГО?Если не нравится тема, проходим мимо.
Тема создавалась для обсуждения...а не флуда. Купленный диплом очень легко проверяется, даже Кислинский прогорел не говоря уже о каком то Рябоконе.
 
Останнє редагування:

Andys_sumy

Member
Freddi - мой знакомый сейчас учится на заочке, все сессии он покупает у преподователей, бакалаврскую - купил, диплом так же купит. Формально - он закончит заочное и получит такой же формальный диплом, но фактически - он купленый.
Если так припекло высшее, то напиши - зачем заммера высшее образование? Какое именно? Это единственный недостаток заммера?
 

Freddi

New Member
Freddi - мой знакомый сейчас учится на заочке, все сессии он покупает у преподователей, бакалаврскую - купил, диплом так же купит. Формально - он закончит заочное и получит такой же формальный диплом, но фактически - он купленый.
Если так припекло высшее, то напиши - зачем заммера высшее образование? Какое именно? Это единственный недостаток заммера?
У тебя оно (образование) есть, только честно? Суть басни такова:Хоть какие-то элементарные знания человек получает даже на заочке. Как его получать это дело каждого, если учится абы було, одно дело, если учится для себя совсем другое, но для получения любой, я повторяю любой должности, в органах местного самоуправления и государственной власти оно В ЛЮБОМ СЛУЧАЕ ДОЛЖНО БЫТЬ.
П.С. И мое личное мнение, что это далеко не единственные его недостаток
 

Andys_sumy

Member
ВО - есть
понятно, тебе важна форма, а содержание - приложится
Theory - without Practice - is Sterile;
Practice - without Theory - is Blind.
 
Зверху