Звуковая карта определяется через раз

Prorok

Member
Постоянно обновляю свою Бубунту 10.04.Раньше стояла gigabyte k8ne мать и 1 проц.Мама сдохла пришлось сменить на MB ASUS NVIDIA nForce 630a M4N68T ATX все работало нормально,но посл еобновления до ядра нового стало аудиокарта определятся через раз и не отображатся в Система-администрирование-звук. Прошу сильно не кидатся,но на линуксе не так давно имногое не понятно в конфгах.Звку появляется после н-числа перезагрузки и при не нахождении карты онон не хочет ни выключтся нормально,не перезагружатсяю в Гугле был!
 

-=UN=-

Инспектор GUI
Постоянно обновляю свою Бубунту 10.04.Раньше стояла gigabyte k8ne мать и 1 проц.Мама сдохла пришлось сменить на MB ASUS NVIDIA nForce 630a M4N68T ATX все работало нормально,но посл еобновления до ядра нового стало аудиокарта определятся через раз и не отображатся в Система-администрирование-звук. Прошу сильно не кидатся,но на линуксе не так давно имногое не понятно в конфгах.Звку появляется после н-числа перезагрузки и при не нахождении карты онон не хочет ни выключтся нормально,не перезагружатсяю в Гугле был!
1 - Яка звуковуха, я так розумію вбудована VT1708S?
2 - Що каже алса під час перезапуску у консолі "/etc/init.d/alsa-utils restart"?
3 - dmesg що каже про звуковуху "dmesg | less"?
 

Prorok

Member
1 - Да.Она самая
2 - Не пробывал.А что должно быть?Как звуковуха пропадет попробую
3 - ввеел,но получил кучу инфы.Что конкретно искать?У меня стоит HardInfo 0.5.1
 

Z3RG

Забанен
"dmesg | less > error.txt" и потом error.txt выложи сюда
 

-=UN=-

Инспектор GUI
2 - Не пробывал.А что должно быть?Как звуковуха пропадет попробую
Спробуйте декілька разів, не залежно від того є звук чи немає.
Як що? Можливі повідомлення про якісь проблеми при запуску алса. У вас же з нею проблеми?
3 - ввеел,но получил кучу инфы.Что конкретно искать?
що воно каже про snd-hda-codec-via, особливо коли немає звуку.
У меня стоит HardInfo 0.5.1
Це лише "красива обгортка", для тих хто сумує за віндовозними "Мій комп'ютер і Панель управління" :lol:. Тобто я б сказав надлишкова.
 

Prorok

Member
Задолбался я искать этот параметр в консоли.Вот что показывает HardInfo 0.5.1
snd_hda_codec_via: VIA HD-audio codec
ppdev
snd_hda_intel : Intel HDA driver
snd_hda_codec : HDA codec core
snd_hwdep : Hardware dependent layer
snd_pcm_oss : PCM OSS emulation for ALSA.
snd_mixer_oss : Mixer OSS emulation for ALSA.
snd_pcm : Midlevel PCM code for ALSA.
snd_seq_dummy : ALSA sequencer MIDI-through client
snd_seq_oss : OSS-compatible sequencer module
snd_seq_midi : Advanced Linux Sound Architecture sequencer MIDI synth.
snd_rawmidi : Midlevel RawMidi code for ALSA.
snd_seq_midi_event : MIDI byte <-> sequencer event coder
snd_seq : Advanced Linux Sound Architecture sequencer.
snd_timer : ALSA timer interface
snd_seq_device : ALSA sequencer device management
snd : Advanced Linux Sound Architecture driver for soundcards.
 

-=UN=-

Инспектор GUI
Задолбался я искать этот параметр в консоли.Вот что показывает HardInfo 0.5.1
Те що ви мені навели з Hardinfo не більше ніж список модулів алса. Я вже і так подивився які модулі використовуються для підтримки VT1708 і написав вам, щоб ви мені сказали, що там про звук каже dmesg. Також мене цікавить, що при перезапуску пише альса.
Здавалося б все написав - що робити і команди. Копіюй, вставляй у консоль, тисни ентер і копіюй сюди результат. Але ж ні, треба написати сюди дані якоїсь Хардінфо, не зрозуміло для чого. Ну як тут не пригадати жарт про телепатів у відпустці.
 

Prorok

Member
Те що ви мені навели з Hardinfo не більше ніж список модулів алса. Я вже і так подивився які модулі використовуються для підтримки VT1708 і написав вам, щоб ви мені сказали, що там про звук каже dmesg. Також мене цікавить, що при перезапуску пише альса.
Здавалося б все написав - що робити і команди. Копіюй, вставляй у консоль, тисни ентер і копіюй сюди результат. Але ж ні, треба написати сюди дані якоїсь Хардінфо, не зрозуміло для чого. Ну як тут не пригадати жарт про телепатів у відпустці.
Да я все понимаю,но перерыл консоль 5 раз вверхи внизи эту трочку которую вы просите не нашел.Был бы поиск хотя бы в консоле!Щас еще поищу

"dmesg | less > error.txt" и потом error.txt выложи сюда
snd-hda-codec-via поиск даже snd не находит!
 
Останнє редагування:

-=UN=-

Инспектор GUI
Да я все понимаю,но перерыл консоль 5 раз вверхи внизи эту трочку которую вы просите не нашел.Был бы поиск хотя бы в консоле!Щас еще поищу
Це все ВІА винна, понароблюють якихось звукових кодеків, а потім люди не можуть у логах знайти...
snd-hda-codec-via поиск даже snd не находит!
а по hda чи codec чи via знаходить? Чи ви знову полінились спробувати ці слова для пошуку?
Котротше розказую порядок дій:
1.Вмикаєте комп, заходите у ікси.
2.Відкриваєте консоль з рутом у іксах.
3.Копіпастите туди те що у лапках "/etc/init.d/alsa-utils restart" і тиснете Enter. Робите це декілька разів, перевіряючи кожного разу є звук чи немає.
4.Копіпастите сюди все що казала алса при перезапуску у консолі
5.Копіпастите сюди dmesg (так, все простирадло, ну а що робити...)
6.Підходите до дзеркала і запевняєте себе, що наступного разу ви знайдете час для зустрічі лінуксоїдів.
7.Заходите знову в гугл і бачите, що багато хто має проблеми з налаштуванням лінукса, тобто ви не самотні і все не так вже й погано, як здається на перший погляд.
8.Отримуєте на даному форумі бан, за те, що викладуєте кілометрові логи.
9.Не витримуєте і переходите знову на віндовоз з думкою:"А що, у віндовс теж люди живуть, не тільки віруси..."

P.S. Пункт 8 не обов'язковий а 9 не обов'язковий і робиться за бажанням.
P.P.S. Розжував вже як міг.
 
Зверху