Серверу 6 років!

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Сьогодні виповнилось 5 років від дня першого робочого запуску нашого сервера.
За ці роки змінилось вже приблизно 3 покоління гравців, з'явилось багато нового і цікавого, такого, чого нема на жодному ультімовському сервері в інеті. І на днях перелік ексклюзивних відмінностей продовжиться.
Я вітаю усіх гравців, які грали у нас колись, які грають зараз, і які долучаться до нас у майбутньому :).
Святкові заходи - турнір і квест відбудуться у суботу-неділю 29-30 травня. Старих гравців запрошую завітати на сервер на цих вихідних, подивитись на зміни, згадати минуле. Запрошую і нових гравців, це гарний привід подивитись що це за гра, побачити як тут відбувається справжня війна.

Клієнт можна скачати по лінкам у відповідній темі. Раджу це зробити і долучитись до гри завчасно, щоб під час святкування нічого не відволікати розпитуваннями.

Про заходи поки що можу скати наступне:
У суботу буде квест "Захоплення замку". Більш докладно напишу згодом у окремій темі. А поки що можу сказати таке:
- замок належить і охороняється групою орков: охорона лучники, маги, орки-лорди.
- щоб зайти до замку потрібно зламати брами у замку. Ламати можна буде лише з допомогою молотів. У цей час охорона з замку буде намагатись вас вбити.
- після того, як ви потрапите до головної зали замку з'явиться головний орк, якого треба буде знищити.
- після цього потрібно буде зламати стовп орків і замок буде вважатись звільненим.
- крім цього по кутам замку буде знаходитись 4 скрині з скарбами орків. Ключі від них будуть у лідера орків.
- всі учасники, які вб'ють хоч одного охоронця отримають по грамоті, яку згодом зможуть обміняти на іменну магічну прикрасу: серги, кільце, браслет або намисто. Магічних бонусів на прикрасі буде вдосталь, але кому як пощастить. Крім того вона буде іменна і ніхто, крім власника не зможе її вдягнути, але вона і не загубиться.

У неділю буде або турнір, або знову можна буде провести захоплення замку, але цього разу одна команда буде його охороняти, а інша нападати.

Чекаємо всіх. Час початку буде оголошений трохи згодом. Орієнтовно десь на 16-00.
 

Sauron

Просто одинокий волк...
Re: Серверу 5 років!

Я вроде когда-то участвовал в подобном захвате =)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Серверу 5 років!

Пропозицій відносно початку квесту я не побачив, тож початок буде о 17-00.
Чекаю усіх бажаючих. Буде халява. Більш докладно напишу ближче до початку.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Серверу 5 років!

Початок перенесений на 19-00. Потрібно більше бажаючих прийняти участь у цьому веселому заході.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Серверу 5 років!

Початок святкового турніру о 19-00. Запрошуються всі бажаючі.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Серверу 5 років!

хех
 

dzehv

Active Member
Модератор
Re: Серверу 5 років!

Поздравляем, шоле. +))) Развития, процветания и всио такойе. +) Фри СЕ всегда в наших мм... сердцах. +)

п.с. Вот загнется ерепа и возродится эпоха УО. +)))
 

Sauron

Просто одинокий волк...
Поздравляю. Хоть сам уже давно не играю в УО, но по прежнему считаю эту MMORPG самой интересной и сложной из всех ныне существующих и когда-либо существовавших.
 
Всем привет, я не играл в Ультиму, но знаю о ее наследии, играл в РПГ 2ю, 4ю и 5ю на эмуляторах, хочу приобщиться, если не трудно, хотел бы с кем-то поговорить через Скайп, что к чему, если это возможно, мой Скайп dreamreader2

Спасибо за внимание
 
Зверху