Серверу 6 років!

Тема в разделе "Ultima Online", создана пользователем KOCTa, 25 май 2010.

1. KOCTa

KOCTa Dedywkо |Co100 Команда форума Супер Модератор

Сьогодні виповнилось 5 років від дня першого робочого запуску нашого сервера.
    За ці роки змінилось вже приблизно 3 покоління гравців, з'явилось багато нового і цікавого, такого, чого нема на жодному ультімовському сервері в інеті. І на днях перелік ексклюзивних відмінностей продовжиться.
    Я вітаю усіх гравців, які грали у нас колись, які грають зараз, і які долучаться до нас у майбутньому :).
    Святкові заходи - турнір і квест відбудуться у суботу-неділю 29-30 травня. Старих гравців запрошую завітати на сервер на цих вихідних, подивитись на зміни, згадати минуле. Запрошую і нових гравців, це гарний привід подивитись що це за гра, побачити як тут відбувається справжня війна.

Клієнт можна скачати по лінкам у відповідній темі. Раджу це зробити і долучитись до гри завчасно, щоб під час святкування нічого не відволікати розпитуваннями.

Про заходи поки що можу скати наступне:
    У суботу буде квест "Захоплення замку". Більш докладно напишу згодом у окремій темі. А поки що можу сказати таке:
    - замок належить і охороняється групою орков: охорона лучники, маги, орки-лорди.
    - щоб зайти до замку потрібно зламати брами у замку. Ламати можна буде лише з допомогою молотів. У цей час охорона з замку буде намагатись вас вбити.
    - після того, як ви потрапите до головної зали замку з'явиться головний орк, якого треба буде знищити.
    - після цього потрібно буде зламати стовп орків і замок буде вважатись звільненим.
    - крім цього по кутам замку буде знаходитись 4 скрині з скарбами орків. Ключі від них будуть у лідера орків.
    - всі учасники, які вб'ють хоч одного охоронця отримають по грамоті, яку згодом зможуть обміняти на іменну магічну прикрасу: серги, кільце, браслет або намисто. Магічних бонусів на прикрасі буде вдосталь, але кому як пощастить. Крім того вона буде іменна і ніхто, крім власника не зможе її вдягнути, але вона і не загубиться.

У неділю буде або турнір, або знову можна буде провести захоплення замку, але цього разу одна команда буде його охороняти, а інша нападати.

Чекаємо всіх. Час початку буде оголошений трохи згодом. Орієнтовно десь на 16-00.

2. Sauron

Sauron Просто одинокий волк...

Re: Серверу 5 років!

Я вроде когда-то участвовал в подобном захвате =)

3. KOCTa

Відповідь: Серверу 5 років!

Пропозицій відносно початку квесту я не побачив, тож початок буде о 17-00.
    Чекаю усіх бажаючих. Буде халява. Більш докладно напишу ближче до початку.

4. KOCTa

Початок перенесений на 19-00. Потрібно більше бажаючих прийняти участь у цьому веселому заході.

5. KOCTa

Початок святкового турніру о 19-00. Запрошуються всі бажаючі.

6. KOCTa

хех

7. dzehv

dzehv Active Member Помощник модератора

Re: Серверу 5 років!

Поздравляем, шоле. +))) Развития, процветания и всио такойе. +) Фри СЕ всегда в наших мм... сердцах. +)

п.с. Вот загнется ерепа и возродится эпоха УО. +)))

8. Sauron

Sauron Просто одинокий волк...

Поздравляю. Хоть сам уже давно не играю в УО, но по прежнему считаю эту MMORPG самой интересной и сложной из всех ныне существующих и когда-либо существовавших.

9. Semenis

Semenis заходящий

угу

10. DreamReader

DreamReader 2d Art

Всем привет, я не играл в Ультиму, но знаю о ее наследии, играл в РПГ 2ю, 4ю и 5ю на эмуляторах, хочу приобщиться, если не трудно, хотел бы с кем-то поговорить через Скайп, что к чему, если это возможно, мой Скайп dreamreader2

Спасибо за внимание

11. Pawtet

Pawtet New Member

а сервер жив вобще?

Последнее редактирование модератором: 29 сен 2013
  12. dzehv

Проект, как грится, заморожен и ждет второго рождения. +)

13. KOCTa

Відповідь: Re: Серверу 6 років!

Якось так.
    Враховуючи те, що подальший розвиток вимагає більше уваги, ніж я зараз можу приділити, сервер поки що згорнут. Після відновлення майно і решта "нажитого чесною працею" залишиться у тому стані що й раніше.

14. [fly]

[fly] Sweet orange

А сервер еще работает?

15. dzehv

Нет, но когда-нибудь... :) Мы в это свято верим!:angel:

16. [fly]

[fly] Sweet orange

Печально. Правда, печально. Очень хотелось поиграть.

17. [fly]

[fly] Sweet orange

Есть ли вероятность восстановление старого сервака с сейвами?

18. KOCTa

Ну, все що було, зберігається.

19. dzehv

Нет, ну конечно времена "пыхтящих" 24/7 дома системников ради игрового сервера окончательно минули, да и с нынешней ситуацией: отключениями этими... не понятно что и когда будет... все всё прекрасно понимают... :lipssealed:
    Теоретически, если предположить, что можно решить все проблемы совместимостей, бесчисленных тех версий и миграции RunUO на линукс, можно было бы вклиниться к кому-нить на vps-ку... Такое даже нашлось как делать, вот: This link is not visible to you.
    Жаль, что в то время, когда мы все играли, меня мало увлекало ковыряние в Ультиме, да и сложно дать гарантии успеха такого мероприятия, но может быть, когда-нибудь, на досуге, при наличии кучи свободного времени и вдохновения, я отважусь предложить этот план Константину и взять в руки "рупор" возрождения нашего горячо любимого Free SE :h:, если этого никто не сделает раньше! :p :)

P.S. Эх... квесты, чемпы, встречи новых годов в онлайне, украшения домиков снежинками и снеговичками из подарков (мамачки, я даже помню это: "i wish to lock this down/(secure this)" :giggle:) и бесчисленное количество светлых воспоминаний... :cry:

Надеюсь, не в одной копии и не в одном месте... (это не то, что вы подумали! :D)

KOCTa нравится это.
  20. KOCTa

в 3 )))
    З переносом на лінуху там теж проблеми будуть. У дрібницях "чиста" рануха буде відрізнятись, враховуючи велику кількість моїх правок/додатків на серваку, всі ці дрібниці доведеться відловлювати і фіксити. По переносу з однієї версії ранухі на іншу, знаю, що це справа довга і трудоємка.

Поделиться этой страницей