Політична Партія За Україну !

simon_

New Member
Мені цікаво б було б дізнатися хто , що думає про політичну партію яка має назву За Україну, лідером якої є В'ячеслав Кириленко народний депутат Верховної Ради України !

Будь-ласка поділіться своїми думками щодо діяльності даної партії !

ось проект статуту політичної партії За Україну !
 

Вкладення

Останнє редагування:

lion.ts

[deleted]
гавно, а не партия это.
Сплошной деструктив. Ведь могли же не довести до такой власти страну, но надулись и не захотели.
 

simon_

New Member
эта фракция превратилася уже в партию могу выложить статут партии ! интерестные у неё цели мне они нравяться :))
 

Grosso

wonderwall
гавно, а не партия это.
Сплошной деструктив. Ведь могли же не довести до такой власти страну, но надулись и не захотели.
А можна якось більш аргументовано? Без згадування копрофілії...
Наскільки я пам`ятаю, до такої влади в Україні, довели її ж громадяни, обравши Яника Президентом.
Якщо ближче до теми, то куди більш цікавим виглядає процес створення монолітної (принаймі, про плани такого штибу оголосив екс-Президент Ющенко) політичної партії "Наша Україна" замість строкатого вінегрету, що представляв блок політичних партій з аналогічною назвою.
Особисто Кириленка, до речі, дуже поважаю.
 

simon_

New Member
Ось я особисто підтримую данну політичну партію ! особливо в нашому регіоні ! Так як вона складається з різних верств населення і формується до цього часу, тобто є певні перспективи ! Так як ПР , БЮТ, НУНС вже набридли всім наша країна потребує нового ! Тобто пост радянських політиків, які і входять до складу даної партії ! і це видно із проекту статуту партії !
 

lion.ts

[deleted]
А можна якось більш аргументовано? Без згадування копрофілії...
Наскільки я пам`ятаю, до такої влади в Україні, довели її ж громадяни, обравши Яника Президентом.
Якщо ближче до теми, то куди більш цікавим виглядає процес створення монолітної (принаймі, про плани такого штибу оголосив екс-Президент Ющенко) політичної партії "Наша Україна" замість строкатого вінегрету, що представляв блок політичних партій з аналогічною назвою.
Особисто Кириленка, до речі, дуже поважаю.
Ну да, народ. Извини, но на выборах в ВР-2006 народ дал шанс создать норамальную коалицию, равноправную БЮТа, НСНУ и СПУ. Суди сам - у НСНУ был Президент, у БЮТа должен был быть Премьер, а у СПУ - Спикер. По проекту коалиции министры тоже делились примерно поровну.
Может вспомним, чья партия в первую очередь развалила ту несостоявшуюся коалицию???? Кажеться НСНУ, потребовавший пост спикера для Порошенка. А не сильно ли борзо для такой партии было бы быть доминирующей у власти???? При условии, что БЮТ набрал в 2 раза больше голосов. Не говоря уже, что СПУ они вобще ни в грош не ставили.
И самое интересное, что в этот момент больше всех писался кипятком как раз именно Бессмертный и Кириленко. Это такой у него конструктив??????
И еще одно: больше всех негатива в сторону повторно зарождавшейся коалиции высказывала так званная группа "За Украину", а также Плющ.

Так в чем конструктив этой партии??? Мне кажется народ не голосовал за БЮТ или СПУ, или же за НСНУ тогда, а голосовали прежде всего за ту власть, а не то, что привел в том числе и Кириленко своей надутостью.
ПО сути дела в предыдущей коалиции никогда не было 226 голосов, как раз благодаря Кириленко и Ко. Что можно требовать от такой коалиции????
 

simon_

New Member
кстате не стоит путать там несколько Кириленко, а именно Вьячеслав и Иван так стоит уточнять который с них !!! тот который был с Плющем и который без !!!
 

lion.ts

[deleted]
кстате не стоит путать там несколько Кириленко, а именно Вьячеслав и Иван так стоит уточнять который с них !!! тот который был с Плющем и который без !!!
Ну я думаю, Иван Кириленко вряд ли бросил бы пост главы фракции БЮТ:))
 
Зверху