кодеки и всё такое...

LightD

КатярА
на днях вкину сюда мааленькйи юзер мануал как прикрутить практически все кодеки на Деб
 

LightD

КатярА
архив с кодеками----
чуть позже прийду домой и приатачу

все кодеки сваливаем в каталог /usr/lib/win32 - если такого каталога нет, создаём его.
Теперь (заделываясь рутом или его полномочиями через sudo) идём в каталог /etc и редактируем там файл ld.so.conf вписыванием в него строк:
/usr/lib
/usr/lib/win32

Вот как например этот файл выглядит у меня (это только пример!)
# cat /etc/ld.so.conf

/usr/X11R6/lib
/usr/lib/atlas
/usr/lib
/usr/lib/win32


оргинальная ссылка на статью
 

Вкладення

Останнє редагування:

-=UN=-

Инспектор GUI
Дивно, а я чомусь гадав, що у будь-якому популярному дистрибі є пакет з так званими бінарними кодеками... Ну то добре, немає так немає :), я пишу про трохи іншу річ. Нещодавно я компілив Мплеєр і побачив цікавий флаг bs2b. Зайшовши на сайт з'ясувалося, що це бібліотека яка доступна як фільтр для Мплеєра, і яка призначена для створення більш натурального звучання стереозапису через навушники. Дану бібліотеку підтримують також audacious і qmmp (qt4 плеєр з підтримкою скінів winamp/xmms, коротше реінкарнація xmms у qt4). Підтримка даної функції у Мплеєрі також приємна новина, бо інколи доводиться дивитись фільми у навушниках. Перевірка наявності у вас цього фільтра:

$ mplayer -af help
у списку повинен бути рядок:
bs2b : Bauer stereophonic-to-binaural audio filter

Щоб скористатися цим фільтром:
$ mplayer -af bs2b відео/аудіо_файл

Якщо у вас графічна оболонка для Мплеєра, фільтр виставляється в ній. Наприклад в SMPlayer - Настройки - Настройки - Дополнительно - Настройки MPlayer - Аудио фильтры.

Лінк на опис bs2b (російською):
 

LightD

КатярА
я не говорю, что нет кодеков совсем, но есть не все :)

обновил пост с кодеками в архивах
 
Останнє редагування:
Зверху